לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2005, 18:42
  grafomn grafomn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.04
שלום לכולם כנסו רגע

שלום לכולם רציתי להתייעץ איתכם בנוגע למשהו שקורה לי
לפני שנה היה ילדה שרבתי איתה כל הזמן ולפני כמה זמן התחלנו להיות ידידים טובים טובים הלכנו אחד לשני סיפרנו אחד לשני דברים ואפילו היו בינינו כמו נגיעות אחד בשני...אבל מה שקרה זה היינו ידידם נורא נורא טובים ודיברנו מתישהו על אהבה וחברות בינינו וכולם אמרו שאנחנו מתאימים והיא אמרה לי שאם ניפרד וכל זה מה יקרה וגם אני חשבתי ככה ונשארנו ידידים וכשאני התחלתי לדבר איתה היו לי כוונות אחרות ופתאום נהיינו ידידים עד שהיא עשתה קטע מסריח וכבר אנחנו לא בקשר כיאלו היא מדברת איתי פה ושם הקטע הוא שאני תמיד חושב שאני אוהב אותה או משהו כזה אבל אני בטוח במליון אחוז שאני מצב שניהיה חברים
א. התחרקנו רצח
ב. היא דלוקה על מישהו אחר
ג. כל פעם שאני מתקרב למישהו אני ניהיה נבוך כזה ונתקע לא זורם, ואני בדרך כלל אדם מצחיק ומתחבר טוב רצח לבנות אבל כשמגיעים לקטעים ביחד לבד אני מתבייש ומסתגר ועכשיו אל תגידו לי לך אלייה כי אני יודע שאין מצב שהיא תסכים וגם אני אצא מזה בהרגשה רעה בוא נגיד כי יש לי פחד של דחיה שאם אני אומר למישהי בואי ניצא לאנשהו והיא תגיד לא וזה...וכל הפעמים שהיו לי חברות זה היה שמישהו סידר בינינו אבל היו פעמיים שאני הסתדרתי לבד כי הבת הראתה לי שהיא מתה עליה וכאן זה לא קורה ואני לא יודע מה לחשוב אז חברה מי שיכול שיעזור לי

נ.ב
פעם ראשונה שנאי מספר משהו כזה באינטרנט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2005, 03:50
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי grafomn שמתחילה ב "שלום לכולם כנסו רגע"

דבר ראשון ברוך בואך לפורום ומזל טוב על החשיפה הראשונה שלך מקווה שנוכל לעזור לך ולהעזר בך
מלבד זאת אני מבקש שתעשו טובה ולפני שאתם שולחים הודעה תקראו אותה תראו אם כתבתם אותה נכון (ללא שגיאות כתיב מהותיות) ושהניסוח קריא, כי קצת היה קשה לי לקרוא ולהבין את ההודעה שלך

ולהודעה שלך, לפי מה שהצלחתי להבין (ותקן אותי אם אני טועה) יש לך ידידה טובה שהייתם בקשר קרוב וקרה משהו והתרחקתם ובנוסף אתה היית רוצה שיקרה ביניכם משהו האם אני צודק עד כאן?
אם כן יש לך כמה החלטות להחליט
1. אם אתה רוצה להיות איתה בקשר קרוב בין אם זה חזרה להיות ידידים קרובים ועוד יותר אם אתה רוצה שתהיו חברים לדעתי אתם צריכים לנקות את האוירה ומה שגרם לכם להתרחק לדבר לנקות ולפתוח דף חדש בקטע הזה אבל חשוב !!! לא לבוא לשיחה כזאת בהאשמות אחד כלפי השני אלא לדבר על מה שיש לדבר ולראות ביחד איך ממשיכים הלאה בצורה חדשה
2. אם אתה מעונין בה ומוכן לסכן את הידידות שלכם כי הרי כבר דנו לא פעם בפורום הזה (אתה מוזמן לעשות חיפוש על זה) שבדרך כלל ידידים שהפכו להיות חברים והחברות נגמרה לא חזרו להיות ידידים כמו שהיו, ולכן אם החלטת שאתה מעונין בה אני לא רואה אפשרות אחרת מאשר שתצטרך לכבוש את הפחדים שלך ולחזר אחריה אם הסיכון שאולי תשמע לא בהתחלה (ואל תיקח את זה כל כך דרמטי אם מישהי אומרת לך לא זה לא אומר עליך כלום אשמח להרחיב על זה את הנקודה אם תרצה) ותצטרך למצוא דרכים ולהיות יצירתי כדי שהבחורה תתלהב ממך ותרצה אותך כמו שאתה רוצה אותה, לחכות במקרה הזה לא יעזור לך אם כבר יזיק כי או שהבחור שהיא מעונינת בו יציע לה או שהיא תאזור אומץ ותציע לו או שיבוא מישהו אחר ויציע לה ולכן לחכות שמשהו יקרה לא יעזור לך במקרה הזה
אם אתה צריך עצות בנושא הזה תגיד
בכל מקרה ישיה לך בהצלחה
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 13-05-2005, 09:43
  grafomn grafomn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר ....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
דבר ראשון ברוך בואך לפורום ומזל טוב על החשיפה הראשונה שלך מקווה שנוכל לעזור לך ולהעזר בך
מלבד זאת אני מבקש שתעשו טובה ולפני שאתם שולחים הודעה תקראו אותה תראו אם כתבתם אותה נכון (ללא שגיאות כתיב מהותיות) ושהניסוח קריא, כי קצת היה קשה לי לקרוא ולהבין את ההודעה שלך

ולהודעה שלך, לפי מה שהצלחתי להבין (ותקן אותי אם אני טועה) יש לך ידידה טובה שהייתם בקשר קרוב וקרה משהו והתרחקתם ובנוסף אתה היית רוצה שיקרה ביניכם משהו האם אני צודק עד כאן?
אם כן יש לך כמה החלטות להחליט
1. אם אתה רוצה להיות איתה בקשר קרוב בין אם זה חזרה להיות ידידים קרובים ועוד יותר אם אתה רוצה שתהיו חברים לדעתי אתם צריכים לנקות את האוירה ומה שגרם לכם להתרחק לדבר לנקות ולפתוח דף חדש בקטע הזה אבל חשוב !!! לא לבוא לשיחה כזאת בהאשמות אחד כלפי השני אלא לדבר על מה שיש לדבר ולראות ביחד איך ממשיכים הלאה בצורה חדשה
2. אם אתה מעונין בה ומוכן לסכן את הידידות שלכם כי הרי כבר דנו לא פעם בפורום הזה (אתה מוזמן לעשות חיפוש על זה) שבדרך כלל ידידים שהפכו להיות חברים והחברות נגמרה לא חזרו להיות ידידים כמו שהיו, ולכן אם החלטת שאתה מעונין בה אני לא רואה אפשרות אחרת מאשר שתצטרך לכבוש את הפחדים שלך ולחזר אחריה אם הסיכון שאולי תשמע לא בהתחלה (ואל תיקח את זה כל כך דרמטי אם מישהי אומרת לך לא זה לא אומר עליך כלום אשמח להרחיב על זה את הנקודה אם תרצה) ותצטרך למצוא דרכים ולהיות יצירתי כדי שהבחורה תתלהב ממך ותרצה אותך כמו שאתה רוצה אותה, לחכות במקרה הזה לא יעזור לך אם כבר יזיק כי או שהבחור שהיא מעונינת בו יציע לה או שהיא תאזור אומץ ותציע לו או שיבוא מישהו אחר ויציע לה ולכן לחכות שמשהו יקרה לא יעזור לך במקרה הזה
אם אתה צריך עצות בנושא הזה תגיד
בכל מקרה ישיה לך בהצלחה
שלך
ארז

קודם כל תודה רבה על התגובה אני יודע שיש לי בעיות טיפה בניסוח כי לא ממש עבדתי על הניסוח הכתבתי את מה שהלב שלי הכתיב לי...

ולעניין, תראה היא כרגע יוצאת עם מישהו סתם נפגשת איתו היא התנשקה איתו כמה פעמים אבל היא אמרה לי שזה לא משהו רציני אנחנו רבנו והיא ביקשה סליחה וחזרנו אבל עדיין אנחנו לא מדברים כמו פעם רק היי\ ביי וכמה דקות שיחה וזהו. עכשיו אני לא יודע אם נאי אוהב אותה אבל אני הרבה חושב עליה ולפי מה שאמרת לסכן את הידידות בכיף אין לי בעיה לסכן כי רציתי בהתחלה ללכת לקטע של חברות ואל ידידות והיא משכה את זה ככה והיא גם עכשיו אמרה שאחרי שהיא השלימה איתי ירד לה אבן מהלב כי קרה לה המון דברים ולא היה לה מישהו כמוני לספר לו. ואני מתחיל לחשוב שהיא מחפשת אותי בתור ידיד והיא אמרה לי את זה כמה פעמים ואני לא מחפש ידידות כי יש לי המון אני לא ילד שאין לו ידידות וכל זה אבל אני אחד שלא יכול לעושת דברים יצרתיים או להתחיל עם בנות כי אז אני נכנס למצב מבוכה כזה ואני חושב לעצמי: מה היא חושבת, מה יקרה אם היא תסרב וכל זה... והיא הציעה לי כמה פעמים לצאת וזה אבל לא בקטע של חברים אלא ידידים ואני לא יודע מה לעשות כבר האופי שלי מקביל אותי באמצעים שאני אוכל לפעול כדי לתקן את המצב

מצפה לתשובה
ישן 14-05-2005, 00:43
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי grafomn שמתחילה ב "שלום לכולם כנסו רגע"

שם המשחק הוא סבלנות ויצירתיות, יכולים לקרות כמה דברים תלוי באיך תנהג, לפי מה שאתה אומר נשמע שהבחורה מעוניינת בך בתור ידיד, גם בתור ידיד זה יכול להתפתח לחברות במיוחד אם אתם יוצאים ביחד ומדברים ונעשים קרובים (מידת הקירבה תלויה גם בך ולכן אם אתה מעונין להיות חבר שלה אז דבר ראשון אתה צריך להיות קרוב אליה ולכן מה שהיה היה כדי להיות איתה אתה צריך לסלוח לה על הקטע שהיא עשתה לך ופשוט להתקרב אליה, תצאו לסרטים תדברו תהיו ידידי נפש אחד של השני ומפה יכולה להתפתח אחלה אהבה במיוחד אם שניכם פנויים)
אם אתה רוצה לקצר קצת את הדרך אז יצירתיות יכולה מאוד לעזור למרות שזה אולי צד חלש אצלך תצטרך להתגבר כמו שפירסמו פה קטע מהספר של רובין ס שארמה, עדיף להיות מטומטם ל 5 דקות ולהעיז לעשות דברים מאשר לא לעשות ולהרגיש מטומטם כל חייך (ותסלחו לי עם זה לא הציטוט המדויק )

השאלה שלי האם היא יודעת מה אתה מרגיש כלפיה? אולי גם זה כיוון לנסות למרות שיכולות להיות לו תוצאות לא תמיד חיוביות
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר