לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2015, 11:43
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
2 נשים סיימו בהצלחה את ריינג'ר סקול

2 נשים סיימו בהצלחה את ריינג'ר סקול

אני מופתע שהידיעה עוד לא הופיעה פה, בפורומים צבאיים אחרים הויכוחים שורפים את השרתים
החלטתי לפתוח אשכול חדש כי שאר האשכולות בנושא נשים קרביות מאוד ארוכים ומבולגנים.

ברמה האישית אני מסיר את הכובע בפני שתי הקצינות (אחת סגן שוטרת צבאית, השנייה סרן טייסת אפאצ'י) על מעבר הקורס שהוא ללא ספק קשה, ועל כך שלמרות שנכשלו והתחילו את הקורס מהתחלה כמה פעמים, לא ויתרו והגיעו לקו הסיום.
אני מקווה ומאמין שהקורס הזה יתרום להן להיות מפקדות טובות יותר.

אני כרגע מתעלם משמועות שקראתי שהקורס כבר לא קשה כמו שהיה פעם או שהיה להן ליווי צמוד של "משגיחות" וקצינים בכירים שהפעילו לחץ וווידאו שהתוצאה הרצויה פוליטית תיקרה בסוף.

מבחינה מערכתית אני מאוד מקווה שזה לא צעד מקדים לפתיחת היחידות הלוחמות לנשים. אני מקווה ש"לוחמי השוויון המגדרי" מרוצים שהם קיבלו את מנת הבשר שלהם (שלהן) ויכולים להתהדר בהישג נוסף לפמיניזם, אבל שלא ימשיכו עם עוד דרישות הזויות.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2015, 13:58
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "אין לי בעיה עם נשים לוחמות,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Byte Me
הבעיה שלי מה יקרה שאישה נחטפת והחוטפים משדרים\מספרים שהם אונסים אותה יום אחר יום.

וזה כי גברים אי אפשר לאנוס?
שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

ישן 23-08-2015, 20:40
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מסלול הכשרות (pipeline)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "נצל"ש- איזו עוד הכשרה פורמלית..."

טירונות חי"ר - 9 שבועות
אימון מתקדם/התמחות - לא סגור על תקופה
קורס צניחה - 3 שבועות
קורס הערכה ומיון לריינג'רים - 8 שבועות

לאחר קורס המיון החייל מוצב לאחד הגדודים ומוגדר כלוחם מן המניין, עם כל החובות והזכויות. לאחר מספר פעילויות מבצעיות או תרגילים גדולים הלוחם יוצא לקורס קדם-ריינג'ר (3 שבועות), אם עבר אותו בהצלחה הוא ממשיך לקורס ריינג'רים המלא שבסיומו הוא זכאי לקבל תפקיד פיקודי. לוחם מהחטיבה שסיים את הקורס מוגדר רשמית "ריינג'ר" וזכאי ללבוש את הRanger Tab - מי שאינו מהחטיבה מוגדר "כשיר-ריינג'ר" (Ranger Qualified).

ישן 23-08-2015, 16:38
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אתה לא מעודכן, הן כבר נפתחו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "2 נשים סיימו בהצלחה את ריינג'ר סקול"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סיורניק
מבחינה מערכתית אני מאוד מקווה שזה לא צעד מקדים לפתיחת היחידות הלוחמות לנשים. אני מקווה ש"לוחמי השוויון המגדרי" מרוצים שהם קיבלו את מנת הבשר שלהם (שלהן) ויכולים להתהדר בהישג נוסף לפמיניזם, אבל שלא ימשיכו עם עוד דרישות הזויות.

בינואר הקרוב כלל היחידות הלוחמות בכל זרועות צבא ארה"ב ייפתחו לנשים וגברים כאחד. עד אז היחידות יכולות להגיש בקשה שלא לקלוט נשים לוחמות - מדובר בצעד רציני ולא כל מג"ד או מח"ט ש"לא בא לא טוב בעין" יכול להגיש אותה. סביר להניח שיגישו אותה יחידות של SOCOM ודומיו.

אגב, ידיד שלי מארה"ב מספר שלאחר הפלת מסוק צ'ינוק Extortion 17 (פרשת "השורד האחרון" של מרקוס לאטרל) הוקפץ לאתר הנפילה כוח של הריינג'רים שלקח חלק במבצע אך עם ייעוד אחר. הכוח כלל שתי חיילות בתפקיד סיוע קרבי (במקור לצורך חיפוש וטיפול בנשים), כשחיילי הכוח החלו לאסוף את הגופות והציוד אותן חיילות סבלו לאחר זמן קצר מהתמוטטות נפשית כה חמורה שמשתיהן נלקח הנשק - מעשה מאוד חריג בכל קנה מידה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר