לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2016, 20:43
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
רשמים מקבוצת מיקוד פוליטית שהשתתפתי בה הערב

נסעתי הערב למרכז העיר והשתתפתי בסוג של פאנל פוליטי שהיה מורכב כולו מנשים. היינו עשר נשים בסך הכל, מתוכן הרוב (7) מחזיקות בדעה ימנית (הייתה אפילו אחת שהגדירה עצמה כ"הכי ימנית שיש"), ומיעוט (3) המגדירות את עצמן כשמאל-מרכז, וביניהן אנוכי.
אודה על האמת: ציפיתי לדיון סוער על "שוברים שתיקה", על הביקורת ההולכת ומתחזקת נגד ישראל, על פיגועי הדקירה ועל המצב הכלכלי.. במקום זה הגעתי לדיון שעסק בשיטת הבחירות, ומצאתי אותו כנושא אפור למדי שלא היה לי יותר מדי מה לומר עליו, כמו שיכול היה להיות לי בנושאים אחרים, "חמים" ובוערים יותר. ואולי שינוי שיטת הבחירות הוא בעצם הפתח לשינוי? לא יודעת.

ככה או ככה, היה מעניין לשבת ולשמוע דעות של נשים אחרות, נשים אינטלגנטיות, נבונות, שבהחלט יש להן מה להגיד. כל כך הרבה אני מבלה מול מסכים בחיי היומיום, שההשתתפות במפגשים מעין אלה רק מזכירה לי כמה חסרה לי חברתן של חברות בשר ודם..
\: ..I can really use some good friends right now
משמאלי סביב לשולחן ישבה בחורה נחמדה, מאופקת ומנומסת ממוצא רוסי (גם היא כמוני בהשקפת עולם של שמאל-מרכז), שהייתה כל כך רהוטה, והתבטאה כל כך יפה, בהחלט ראו שיש לה מה להגיד על הנושאים שדנו בהם. היא ללא ספק מישהי שהייתי רוצה להיות חברה שלה, אבל הסיכוי להכיר חברות בערב קצר כזה (שעה ו-45 דקות) של היכרות שטחית למדי, שואף לאפס.. ברגע שהערב נגמר, יצאנו כולנו אל קור הערב הירושלמי העז, ומיהרנו כל אחת בחזרה אל חייה ועיסוקיה הפרטיים...
בחיי שהייתי שמחה להשתתף בעוד מפגשים מעין זה.
דרך אגב, בדבר אחד הסכמנו כל משתתפות הפאנל: אורן חזן הוא ליצן (בלשון עדינה) שמבזה ומבייש את כנסת ישראל, ואת כולנו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר