לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2015, 07:07
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
מגעיל משטרת ישראל נלחמת באומץ בעבריינות הנשק, ושומרת על בטחון כולנו

רשיון הנשק של יהודיה תושבת העיר העתיקה נשלל בטענה שהיא התפללה בהר הבית

"האישה, פיגא טבנס המתגוררת מזה כ-35 שנה בעיר העתיקה בירושלים, מחזיקה ברשיון נשק ובאקדח 35 שנה ומעולם לא נחקרה או הסתבכה עם רשויות החוק.

לאחרונה, דווקא לצד התגברות מעשי הרצח והטרור סמוך לביתה, נדרשה להפקיד את נשקה כאשר הנימוק במכתב שנשלח אליה בידי פקידת המשרד לביטחון פנים הוא: "המלצת משטרת ישראל בגין: הנ"ל התפללה בהר הבית ולכן בשל המסוכנות ממליץ על ביטול רשיונה".

יש לציין כי טבנס מעולם לא נחקרה במשטרה בגין תפילה בהר הבית, דבר שגם אם אכן התרחש אינו מהווה עילה חוקית לשלילת רשיון נשק. בעלה אף נדקר בעבר בפיגוע סמוך לביתה, ונוכח קריאתו של ראש עיריית ירושלים לכל אזרח נושא רישיון נשק להסתובב עם נשקו האבסורד והעוול שבמקרה רק עולה."

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/307593

אמנם המקור הוא לא הכי מאוזן ובעל אג'נדה די ברורה, אבל אם הסיפור נכון הרי שיש פה פשיטת רגל חוקית ומוסרית. חיפוש המטבע מתחת לפנס אם תרצו. הייתי שמח לראות אם אכן זו הסיבה שניתנה לה לשלילת הרשיון, ואם אכן היא "אזרחית נורמטיבית שמעולם לא הסתבכה עם רשויות החוק".

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2015, 17:03
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אז על סמך אותו ״נימוק״ או שמא... ״סיפור״ מפי אותה פקידה.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "משטרת ישראל נלחמת באומץ בעבריינות הנשק, ושומרת על בטחון כולנו"

מהמשרד לבטחון הפנים אתה בוחר דווקא בימים האלה בכותרת הזאת עם האייקון הזה?
לא יודע מי זו הפייגה הזאת, לא יודע מה עומד מאחורי ההמלצה (אגב, ״המלצה״ למיטב הבנתי איננה עדיין הוראה״ ) , לא יודע מה הסיפור המלא מלבד מה ש״כבוד״ עורך הדין שמיצג אותה דואג לפזר בתקשורת (ערוץ 7 מן הסתם).....
כשאשמע גם את דובר המשרד לבטחון פנים מנמק את ההמלצה הזאת יהיו בידי הכלים לשפוט ולנופף בססמאות!
לעת עתה הייתי ממליץ לכבודו לחכות קצת עם ההשתלחות הכה מוכרת במשטרה עד שלפחות השוטרים שכן (!!!) נלחמים בסכינאות וכן (!!!) שומרים על הבטחון שלך ושלנו יחזרו לבתיהם לנוח קצת.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 12-10-2015 בשעה 17:06.
ישן 12-10-2015, 17:21
צלמית המשתמש של סיורניק

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אז על סמך אותו ״נימוק״ או שמא... ״סיפור״ מפי אותה פקידה....."

1. השוטר שפרוס ברחובות ונלחם בסכינאות הוא לא זה שקובע את מדיניות הנשק המצמצמת או זה שממליץ לשלול רשיונות לאזרחים נורמטיביים, או לא לחדש רשיון לצמיתות בגלל איחור של כמה ימים בתשלום האגרה. יש לי רק כבוד לשוטרים ואם שמת לב או לא אני מגבה אותם בפורום זה בהרבה מקרים.

2. לא תשמע אף דובר משרד מנמק כלום!!! אם אזרחים לא ידרשו מהשלטון לתת תשובות, נוח מאוד לשלטון פשוט להמשיך בשלו, עסקים כרגיל ולהשתין על כולנו. הם יעשו מה שבראש שלהם מהמקפצה ופשוט לא יתייחסו. אדרבה, אם הייתי חושב שתהיה התייחסות רצינית למקרה עם תחקיר מעמיק באיזשהו כלי תקשורת לא הייתי רושם כלום עד שיתבררו עוד עובדות. איך שהעניינים מתנהלים כרגע אני חושב שפשוט יקברו את הסיפור הזה ועוד אחרים כמו שעשו עד עכשיו.

3. אתה מפקפק בסיפור כי הוא לא פורסם בעמוד הראשי ב- YNET ? הסיבה שאתה שומע על המקרה הזה רק ממקורות "מפוקפקים" (אתרים של ימנים) קשורה ישירות לעובדה שהרשויות ניסו עד לאחרונה להסתיר כל דבר שקשור באינתיפאדה השקטה שהתרחשה בירושלים לפני שהיא התפוצצה בחודש האחרון ועתה לכותרות. הרי במשך חודשים ארוכים היו כל יום זריקות אבנים ובקת"ב על הרכבת הקלה, הטרדות של סטודטיות ע"י צעירים, התעללויות ביהודים בהר הבית וכו' אבל באתרים ה"מכובדים" לא שמענו מילה.
מחר זה אולי יקרה לך, והיחיד שידווח על זה הוא איזה בן-גביר משוגע כזה באתר אינטרנט קקמייקה וכולם יתייחסו בזלזול או יגידו שהיית איזה פושע שמנסה להצטדק. לא ביג דיל נכון?

4. אתה צודק שהכותרת קצת פרובוקטיבית, זו היתה התחושה שלי כשקראתי את הסיפור. עם זאת טרחתי להביא את המקור ולרשום הסתייגויות שגם לי יש. עד שלא נשמע (אם נשמע) התייחסות רשמית של המשטרה או משרד הפנים, אלו העובדות היחידות שיש לי לשפוט לפיהן.

נערך לאחרונה ע"י סיורניק בתאריך 12-10-2015 בשעה 17:25.
ישן 12-10-2015, 17:39
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

קראתי,הבנתי ושוב אומר-כל עוד אני ניזון מצד אחד של הסיפור לא אמהר לשפוט ......
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "1. השוטר שפרוס ברחובות ונלחם..."

ובטח שלא לצאת בכותרות!
שמעת עורך דין שמייצג לקוחה דרך אתר חדשות ועל סמך זה אתה מקבל החלטה????? על סמך זה אתה בוחר לתת כותרת שמשמיצה את משטרת ישראל ??? ודווקא עכשיו????
וכן, מה לעשות, האתר שממנו שאבת את המידע שלך הוא אתר בעל אוריינטציה מובהקת ואין לעורכיו סיבה לנסות לטרוח בכלל להביא תגובה מנגד כל עוד זה משרת את האג׳נדה, מה לא הגיוני בזה? ואל תטעה, אני בטוח שכך ינהג גם גורם תקשורת המזוהה כך או אחרת עם השמאל (ע״ע עיתון ״ דבר ״. )!

בעניין ה״שלטון״.... גם כאן, מה אתה רוצה מהמשטרה??? השלטון כאן במדינה הוא אותו שלטון כבר כ 20 שנה? תבוא בטענות אליו!!! כנראה שמי שמקבל את ההחלטות שם (ואגב, גם מי שמחוקק את החוקים/הוראות פתיחה באש/מדיניות הריסת בתים/עונש מוות וענישה בכלל זה אותו ״ שלטון ״ )..... אז כנראה שיש איזה שהוא פער בין מקבלי ההחלטות לבין אלה שהביאו אותם לתפקיד ואותם הם אמורים לייצג..... אמנם לא ממש נושא הפורום , אבל אם כבר העלית את הנושא......

ולסיום דברי, מצד אחד אתה מעלה כאן כותרת צינית עם אייקון בהתאם בה אתה מאשים את כל משטרת ישראל אך עכשיו אתה מבהיר שבעצם לא כל משרת ישראל אלא רק מי ש........ ?

הכי קל.

ישן 12-10-2015, 21:57
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "קראתי,הבנתי ושוב אומר-כל עוד אני ניזון מצד אחד של הסיפור לא אמהר לשפוט ......"

לא נכנס לכותרת, לא האם המשטרה פועלת נכון, לא אכפת לי גם מהמדיניות.

רק נקודה אחת שאתה לוקה בה בהתנשאות ויהירות,

ערוץ 7, אתר שמשרת מגזר שלם, אתר ימני (רחמנא לצלן) שאתה מחליט שהוא לא רציני,

אחד מתחביבי הוא לעקוב אחר סיקור תקשורתי,

לקחת כתבה, ולקרוא אותה בכל האתרים : כיכר השבת, ערוץ 7, YNET, NRG, הארץ

ממליץ לך לעשות ככה לחודש, תגלה כמה דברים מעניינים על "אתרים רציניים"

הרי אם איזו שחקנית החליטה להתפשט זה יזכה בסיקור בכתבות הראשיות, גם אם במבזקים (במידה ואכן בכלל כתבו) איזה משפחה חטפה אבנים.

אני מקווה שאתה כל כך סקפטי לגבי כל הודעה שאתה רואה בתקשורת.

לעיון
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/300239

בטוח שאת זה YNET לא היו ממהרים לפרסם

נ.ב
המשטרה כמובן שעושה עבודת קודש ואין עוררין בכך.
משום מה ארגון "חוננו" זוכה פעם אחר פעם בעתירות שמגיש נגד המשטרה.
ישן 12-10-2015, 22:14
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

אל תנסה לגרור אותי לויכוח הזה כי אני לא שם בכלל!!!!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי y o g e v שמתחילה ב "לא נכנס לכותרת, לא האם המשטרה..."

לא מעניין אותי ערוץ 7 ולא מעניין אותי עיתון הארץ!!!
אולי מרוב ״ ההתנשאות והיהירות ״ שלי לא ממש הבנת שמה שאני בא להגיד הוא שלכל עיתון או אתר יש את האג׳נדה שלו וכל מה שהוא יפרסם יפורסם על פי רוח הדברים!
אישית, מזמן הפסקתי לאכול בעיניים עצומות את מה שמגישים לי בכל ערוץ חדשות שקיים!
עם כל הכבוד לתחביבך, אני למדתי לא פעם ומקרוב איך התעשייה הזאת עובדת , למדתי והפנמתי!
כל אשר טענתי הוא דבר פשוט ביותר (שלשמחתי הצטרפו לכך עוד מספר חברים פה ואף פותח האשכול הבין זאת בעצמו), אין לשפוט ואין להסיק מסקנות חד משמעיות רק משמיעת צד אחד ! הביטוי ״ למטבע שני צדדים״ אינו קלישאה בהקשר הזה.
אז שוב, מצדי שיהיה כתוב איפה שיהיה, אני, עד שלא אשמע את שני הצדדים לא אמהר לפסוק בעד זה או אחר. לא התנשאות ולא יהירות ולא כלום.

ישן 12-10-2015, 19:09
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "משטרת ישראל נלחמת באומץ בעבריינות הנשק, ושומרת על בטחון כולנו"

מצד אחד ישנה משטרה שבתקופה הזאת מתוחה עד הקצה עם שוטרים שעושים יום ולילה לייצב את המצב בארץ (וכן זה התפקיד של המשטרה והשוטרים מודעים לזה וגם למשכורות לפני שהחליטו להתגייס).
ומצד שני יש כלי "תקשורת" שמחליט ללא שמץ של בדיקה מינמלית להשמיץ את כל משטרת ישראל כאילו היא שוללת רשיון למשהיא רק כי עלתה והתפללה בהר הבית.
כמובן שלעומת אותו כלי תקשורת "אובייקטיבי" המשטרה לא יכולה לפרט את כל הנסיבות בגללן שונה סטטוס הרשיון של אותה גברת (אם בכלל שונה , יתכן שהיא בכלל שכחה לשלם לדוגמא) אבל הי למה לא לעשות כותרת מפוצצת ולהשמיץ גוף כמו המשטרה שבמילא כבר חבוט ?

רק חבל שיש אנשים שמנצלים את פורום צבא ובטחון לשמש שופר לחציי האמיתות האלה ולהשתמש בפורום להמשיך לנגח את המשטרה בלי להביא עובדה אחת.

הבוז הוא למי שעושה זאת ולא למשטרה.
ישן 12-10-2015, 21:55
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

.......
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Cu1 שמתחילה ב "מצד אחד ישנה משטרה שבתקופה..."

...״מצד אחד ישנה משטרה שבתקופה הזאת מתוחה עד הקצה עם שוטרים שעושים יום ולילה לייצב את המצב בארץ (וכן זה התפקיד של המשטרה והשוטרים מודעים לזה וגם למשכורות לפני שהחליטו להתגייס).״

אכן מתוחה עד הקצה... ואני מעריך שלכל אחד ואחת מהשוטרים והשוטרות שמוצבים בימים אלה בשטח ברור לחלוטין ש״ זה תפקיד המשטרה ״ בדיוק כפי שהיו מודעים לגובה משכורתם בטרם הגיוס !
אגב, גם מורים/אחיות/עובדי רשות שדות התעופה ואחרים ידעו מה התנאים והמשכורות שצפיות להם בטרם החלו בעבודתם... מה הקשר? האנשים לא ראו בית כבר כמה ימים, מסכנים את חיהם כל דקה ודקה (לא הייתי שש להסתובב היום בעיר העתיקה ), מסתובבים יום שלם ברחובות וכן, עושים את העבודה שלהם שבמקרה הזה היא להקנות תחושת בטחון לאזרחי המדינה ועל כך כל הכבוד להם.

מעבר לענין הזה... אני בהחלט מסכים עם שאר דבריך! זה בדיוק ככה במקרה הזה וככה היה תמיד!
אזרחים ממהרים לשפוט על סמך מה שהם רואים וקוראים ומה שהם רואים וקוראים זה לרוב חד צדדי באופן משווע! אבל התרגלנו....

ישן 12-10-2015, 19:16
צלמית המשתמש של סיורניק

טוב, אני אלך עם דעת המגיבים פה...לי הנושא הזה מאוד חשוב, בעיקר לאור האירועים האחרונים, ואני חושב שיש מקום לחקור ולדרוש תשובות, אבל אם השתמע מהכותרת או מדבריי שאני לא תומך במשטרה או במאמציה בתקופה הזאת אני מתנצל ולוקח חזרה את דבריי.

הייתי צריך לסנן את הטון המתלהם של הפוסט ולהצג רק עובדות ככל שיש כאלה, והכותרת אכן מוגזמת ולא נכונה ועל כך אני מצטער.

אין לי שום כוונה להשתלח בשוטרים, אם כבר הבעיה שלי היא עם קובעי מדיניות הרישוי המצמצמת ומדיניות ההכלה באופן כללי.

אני אשתדל בעתיד להביא לפורום זה דעות וידיעות עם ערך יותר רציני ופחות אמוציות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר