לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2015, 11:07
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הדמיון מדהים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הזיכרון שלך מאוד סלקטיבי."

תחת השלטון הישראלי זכות השיבה לישראל נשללה - מה שהוביל לכך שהפלסטינאים חיים חיי פליטות על כל המשתמע מכך.

בנוסף - לערבים אין זכות לנשיאת נשק .

על מנת למנוע אי הבנה לדעתי אין לאפשר את זכות השיבה; המשך הפליטות היא בהשראת אונר"א ובמניעת השיקום בארצות בהן מצויים מחנות פליטים; כל עוד נמשכים מעשי הטרור יש למנוע נשק מאנשים שאינם מוסמכים לנשאו.

נכון שהספרים הלבנים קבעו מכסות עליה, שהיו משמעותיות ביותר בתקופה שלאחר סוף מלחמת העולם השניה. קודם לכן יהודים לא הראו תשוקה לעלות לארץ ישראל ותמיד העדיפו את הגולה. אפילו עם עליית הנאצים היהודים העדיפו את ארה"ב, אנגליה, מדינות דרום אמריקה וכו'.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2015, 09:51
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
צריך לבצע טיהור אתני חוקי במזרח ירושלים + רכישת בתים...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן, חייבים לבצע מהלכים לתווך ארוך"

ואני אסביר:
טיהור אתני חוקי - חיקוק חוק שמאפשר גירוש בני משפחה וחמולה של מחבלים שמעורבים בפיגועים, וגם של כאלה שנעצרים בחשד לביצוע פיגועים (יהיה רלבנטי רק במידה ויבוצע גזר דין).

רכישת בתים:
לא חסרים אנשים עניים ומסכנים במזרח ירושלים, שתמורת $ גם יהיו מוכנים להתגייר ולתלות שלט של כהנא צדק על ביתם.
אפשר לעזור לאותם אנשים, ולקנות מהם את הבתים, וככה לבסס את החדירה היהודית לאותן השכונות.

אם השכנים יתפרעו, זה יוביל אותנו לחוק הטיהור האתני.

יש עוד פיתרונות למצב הנוכחי, אבל אלה הכי הומנים שיכולתי לחשוב עליהם.

נ.ב

אם מחר בבוקר בא אליי מליונר ערבי ומכן לקנות את הבית שלי במיליון $, אני מוכר לו על המקום...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-10-2015, 12:01
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "צריך לבצע טיהור אתני חוקי במזרח ירושלים + רכישת בתים..."

לא צריכים לחכות עד שיבצעו פיגועים, או יתכננו לבצע פיגועים, כי לא תמיד תפסים אותם. אלו שמתכננים או מבצעים פיגועים מסתתרים מאחורי שאר האוכלוסיה,

לכן מה שהכי חשוב שכאשר יש כבר משפחה שמשתייכת באופן כללי לחוג שונאי ציון, ומשום מה היא מחליטה להגר למדינה אחרת, לעזור להם לפחות בכרטיס טיסה והתאקלמות בארץ החדשה שעוברים לשם.

לא צריכים לדרוש מהם וויתור על אזרחות, כי זה ידליק את כל הפיוזים של שונאי ציון היהודים שנמצאים בתוכנו פנימה, אלא לתת להם הלוואה עם רבית סטנדרטית, שיחייב אותם להחזיר לפני שהם חוזרים ארצה. אם הם נשארים שם, זה באופן פסיבי נממחל להם ההלואה.

ואפשר לעשות את זה לצעירים שיוצאים ללימודים. הלאה הענקית שהם יקבלו ויצטרכ לשלם עם כניסתם ארצה, יעודד אותם כבר להישאר שם.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 15-10-2015, 14:16

אתה לא תגיד לערבי מערב הסעודית להתפנות מארצו היחידה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הצעה מענינת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
משפחה שקצה לחיות בשטחים הכבושים, מכל סיבה שהיא, שהמדינה תסייע לה להתבסס בתוך שטח מדינת ישראל ותתמוך בה עד ש"תעמוד על רגליה ".
.

ערב הסעודית זה לא שטח כבוש בידי ערבים, כי זו ארצם של העם הערבי.

ובהקשר לטורקיה שבחלקה שנמצאת על אדמת כורדיסטן , אין לי את האמצעים להשליט סדר עולמי.

כל השאר ראה בחתימה שלי...

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-10-2015 בשעה 14:20.
ישן 15-10-2015, 13:59
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ציטוט:"אם מחר בבוקר בא אליי מליונר ערבי ומכן לקנות את הבית שלי במיליון $, אני מוכר לו
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "צריך לבצע טיהור אתני חוקי במזרח ירושלים + רכישת בתים..."

זהו שורש אי ההבנה - אתה במחשבה יהודית גלותית, שלא איכפת לו דבר מלבד הדולרים.
הערבי צמוד לקרקע ואינו מוכן לותר עליה בכל מחיר.
חלק ( על מנת ולא אכשל - אינני כותב מרבית ) מרכישת הבתים והקרקעות נעשו בדרך בלתי חוקית ולבטח בלתי מוסרית. קרקע שהייתה בשליטה ערבית תשאר ו/או תוחזר לערבים בלבד.

אין "חיה כזאת" של טיהור אתני חוקי - טיהור אתני איננו חוקי בעליל.
כמו גם חוק חייב לכלול את האוכלוסיה כולה. את כל המרצחים ולא על פי שייכות לאומית, אתנית או דתית.

לאחר ההצעות ה"הומניות" שלך מגיע השלב של רצח עם.
ישן 15-10-2015, 14:07

אי אפשר לעצום עיניים ולא להתייחס למניע
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ציטוט:"אם מחר בבוקר בא אליי מליונר ערבי ומכן לקנות את הבית שלי במיליון $, אני מוכר לו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
חוק חייב לכלול את האוכלוסיה כולה. את כל המרצחים ולא על פי שייכות לאומית, אתנית או דתית.
.

גם יגאל עמיר אינו מקבל טיפול כמו רוצח "רגיל" (עד כמה שבכלל אפשר להגיד על רצח את המילה "רגיל". כל בן אדם זה עולם מלא). וזה גם מובן, כי ראש ממשלה הוא לא אזרח פרטי, הוא מייצג את כל העם.

אותו דבר ופי כמה וכמה בהקשר לאותם רוצחים (או אלו ש"רק" תכננו להיות רוצחים) שהמטרה שלהם זה לחסל את כולנו. הם לא מחפשים לרצוח אחד מאיתנו ולא שניים. המטרה שלהם היא לעקור את כל עם ישראל מארצו היחידה, ובהתאם לכך אמור להיות הטיפול בהם ובסביבה התומכת בהם.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 15-10-2015 בשעה 14:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר