לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2015, 18:55
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
מה שבראש כ'מרחב בטוח' לשמנות

פעם, במה שבראש היה אפשר לכתוב פחות או יותר הכל, חוץ מעלבונות אישיים.

ועכשיו אלינור מנהלת. והיא מנהלת את הפורום כמו גננת, ויותר חמור מזה - כמו גננת ממש גרועה....

לדעתי לפחות, האשכול של נאריון, גם אם היה חסר טעם, והכיל אמירות עם נימה מעליבה משהו, היה לגיטימי לחלוטין. בסה"כ הבחור שיתף את לבטיו, ורחשי ליבו אודות בחורה שהוא יוצא איתה. הקטע הכי מזעזע באשכול היה הרעיון, שאיך שבחורה ניראתה בעבר, עלול להפריע למי שיוצא איתה בהווה - אללי מי ישמע?!

ואלינור חסמה אותו, ונעלה את האשכול, בשביל להפוך את מה שבראש למקום שלא מעליבים בו שמנות, ומתחשבים בבטחון העצמי השברירי שלהן. חס וחלילה שמישהו יכתוב את אשר על ליבו, אם מישהו עלול להעלב.

אלינור, את בחורה סבבה, אבל מנהלת חרא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2015, 21:55
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "מה שבראש כ'מרחב בטוח' לשמנות"

מעניין איך אתה לא שם לב שאתה סותר את עצמך.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard

ועל כך בדיוק הוא נחסם..
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אני לא מבקש שהיו כאן תגובות, למרות שאני יודע ששאר ההיפופוטמיות כבר קראו את האשכול.

הוא לא נחסם כי דיבר בכלליות על שמנות, הוא נחסם כי העליב ישירות את גולשות הפורום, ולא בפעם הראשונה.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 29-10-2015 בשעה 21:57.
ישן 31-10-2015, 10:49
  משתמשת נקבה *pestilence* *pestilence* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.15
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "..."

1. אחח, מייטרי, מייטרי, אני מקנאה בך, גם בגלל איך שאת נראית וגם בגלל הפרגון שקיבלת
2. למה אנחנו בכלל משחקות לידיו של האפס המאופס הזה? מי הוא ומה הוא בכלל? כולנו צריכות/צריכים להתעלם ממנו. עד שיתפוצץ.
חוץ מזה, הדבר הנכון שצריך לקרות הוא שבכל פעם שהוא יכתוב משהו לגבי המראה החיצוני של בנות הפורום, הוא יחטוף חסימה לפנים, בדיוק כמו מה שהיה לפני 3 ימים במשב"ר.
הצרה היא שדבר כזה לא יקרה עם גולני :/
זה עצוב שבנות צריכות לחשוב עשר פעמים לפני שהן מעלות תמונה לפורום בגלל שקיימים טרולים עלובים ומצחינים כמו נאריון שרושמים עליהן דברים דוחים פעם אחר פעם.
בכנות? שום דבר לא היה משמח אותי יותר מלתת לו סטירה ולשפוך לו תה רותח על הזין.
ישן 31-10-2015, 12:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "1. אחח, מייטרי, מייטרי, אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי *pestilence*
1.
חוץ מזה, הדבר הנכון שצריך לקרות הוא שבכל פעם שהוא יכתוב משהו לגבי המראה החיצוני של בנות הפורום, הוא יחטוף חסימה לפנים, בדיוק כמו מה שהיה לפני 3 ימים במשב"ר.
הצרה היא שדבר כזה לא יקרה עם גולני :/

גם אני מחבב דיקטטורות אבל לצערי אני לא כזה, כי אם הייתי כזה את ממזמן לא היית פה.

את מבינה סיוון? מה שנאריון אומר כרגע הוא בגבול האפור במקרה הגרוע, כי אני באמת לא רואה אותו מעליב פה מישהו/י באופן ישיר, מנגד, את עוברת על חוקי הפורום כל פעם שאת כותבת פה.

אז יש מקרים שבהם עדיף לא להעיר את המתים, גם אם את חושבת שמישהו לא הוגן כלפייך, כי אז נאריון ייחסם ל3 ימים, אבל את תקבלי באן גלובלי. את יודעת, עד שימאס לנו שוב לחסום כל יוזר חדש שאת פותחת פעמיים-שלוש ביום.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 31-10-2015, 13:32

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=*pestilence*]1. חוץ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
לצערי אני לא כזה
sure

ציטוט:
את עוברת על חוקי הפורום כל פעם שאת כותבת פה.
בסדר.

ציטוט:
מה שנאריון אומר כרגע הוא בגבול האפור במקרה הגרוע
בגלל זה אלינור חסמה אותו לשבוע ממשב"ר.

ציטוט:
אבל את תקבלי באן גלובלי. את יודעת, עד שימאס לנו שוב לחסום כל יוזר חדש שאת פותחת פעמיים-שלוש ביום.
1. אתה לא מאיים עלי. חסימה גלובלית הוא הדבר הכי פחות נורא בחיים שיכול לקרות לי בחיים. כבר כתבתי יותר מפעם אחת שכבר מזמן הייתי צריכה להיגמל מהפורום הזה ולעבור הלאה בחיים, אני כבר
פאקינג בת 33, בגילי אני אמורה להאכיל את הבן/בת שלי גרבר ולעבור עם בעלי על דוחות המשכנתא, ולא לבזבז זמן על וויכוחים עם טרולים משועממים, כאחרונת הסטודנטים המשועממים שיש להם הרבה יותר מדי זמן פנוי.
2. לגבי ה"כל יוזר שאת פותחת פעמיים-שלוש ביום"... וואלה, הכנסת לי שחבל"ז, אני הולכת עכשיו לבכות בצד בגלל זה, אתה כזה תותח ושנון שיואו כזה!

כן, אלו התשובות הכי טובות שאני יכולה לספק לך על מה שכתבת. אתה יודע מה, גולני? למה שלא תודה כבר שאם אני הייתי ימנית-פטריוטית-אם תרצו-בנט-ביבי שכזו היחס שלך כלפיי היה הרבה יותר הוגן?
ישן 31-10-2015, 18:15
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אי אפשר להביא ביד ליד אנשים,..."

בלייזר שוקל 20 קילו בממוצע (19 קילו מתוכם בערך זה פרסומת ומדורי אופני של גייז) עוד 1.9+ קילו זה כתבות של שמאלנים ואז עוד כמה גרמים על 3-4 עמודי תמונות ייעודיים לאוננות כביכול (למרות שבת'כלס מתוכם יש סיכוי סביר ש50% מעאפנות בטירוף והשאר סתם מעאפנות).

לעומת זאת, פלאפון ממוצע שוקל כמה גרמים ומכיל בתוכו אינסוף עולם תוכן אינטרקטיבי.

ת'כלס אם יש סיבה אחת שמטה את הכף נגד פלאפון (או מכשיר אלקטרוני נייד אחר) זה רק בגלל שיש יותר מדי מבחר ומעט מדי זמן לממש אותו/לבזבז חיי סוללה יקרים מפז על זה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 31-10-2015, 18:42
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ולאכול במטבח צהל"י זה כייף?
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני בכלל לא נכנס לחישובי..."

ציטוט:
אני בכלל לא נכנס לחישובי בליסטיקה שכוללים את זוית היציאה מהקנה+מיקום המכנסיים סביב הקרסוליים ואתמקד רק בעובדה שאם היה אפשר הייתי עולה על במ"פ מלא לפני שאני משתין בשירותים צהליים (בהנחה ויש סיבה להשתין בשירותים ולא בחוץ, אבל אתה מבין את הקטע) בשביל להקטין את המגע על כל משטח אפשרי שם, אז אני לא מבין איך אתה מביא שם ביד בישיבה בלי ללקות בדיזינטריה, פטרת ו/או כלבת.

כשאין ברירה אוכלים בתחת, אין מה לעשות.

לפני כמה חודשים היה לי אימון מילואים בקובת קרעה (האמא של האמא של החור), זה היה אימון בסד"כ גדול אז ארגנו שם שורה של שירותים כימים, אני יכול להגיד לך שבחלק מהם אתה מתעלף אחרי שאתה נכנס, וחלק היו סבירים, וכשאתה מסיים אימון בשטח על הזין שלך ההיגינה, אתה פשוט נותן בראש.

במקרה הכי גרוע אפשר להיכנס עם מסיכת אב"כ.

בכל אופן אני חושב שזה עדיף מאשר לחרבן בשטח ואח"כ לקבור את החרא שלך כמו איזה כלב מזדיין.

ישן 30-10-2015, 08:47

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "האמת כואבת?"

dirtbag שכמוך, יש לך בכלל מושג כמה רזיתי בתקופה האחרונה שאתה פותח את הפה שלך? כל המכנסיים שלי גדולים עלי בלי יוצא מן הכלל, והמשפחה שלי לא מפסיקים להגיד לי כמה רזיתי, כל כך רזיתי שזה קצת מדאיג (ואם מוסיפים לכך את העובדה שאני אנמית, אז בכלל..), ובאמצע נובמבר אני הולכת לגסטרולוגית רק כדי לוודא שהכל בסדר ושאין לי שום דבר בקיבה או במעיים... אני מקווה ששנים של שימוש בסוכרזית 3 פעמים ביום לא גרמו לי שום נזק... השבוע בכל אופן הפסקתי עם הסוכרזית שאיננה בריאה בלשון המעטה, ועברתי לסוכר "דמררה", שנחשב לבריא יותר (נניח, היום אי אפשר לסמוך על שום דבר כבר).
אין לי מושג למה אני טורחת לפרט בפניך את התיק הרפואי שלי ולמה אני בכלל מגיבה לך,אבל תכניס את זה טוב טוב לקלבאסה שלך: אני יותר רזה, כוסית וסקסית ממה שהייתי אי פעם, ואתמול, אחרי המקלחת הסתכלתי על עצמי עירומה במראה ומצא חן בעיני מה שראיתי, אז תאכל את הלב, והכי חשוב:
תמות.
ישן 01-11-2015, 10:45
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "מה שבראש כ'מרחב בטוח' לשמנות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard

ועכשיו אלינור מנהלת. והיא מנהלת את הפורום כמו גננת, ויותר חמור מזה - כמו גננת ממש גרועה....

לדעתי לפחות, האשכול של נאריון, גם אם היה חסר טעם, והכיל אמירות עם נימה מעליבה משהו, היה לגיטימי לחלוטין. בסה"כ הבחור שיתף את לבטיו, ורחשי ליבו אודות בחורה שהוא יוצא איתה. הקטע הכי מזעזע באשכול היה הרעיון, שאיך שבחורה ניראתה בעבר, עלול להפריע למי שיוצא איתה בהווה - אללי מי ישמע?!

ואלינור חסמה אותו, ונעלה את האשכול, בשביל להפוך את מה שבראש למקום שלא מעליבים בו שמנות, ומתחשבים בבטחון העצמי השברירי שלהן. חס וחלילה שמישהו יכתוב את אשר על ליבו, אם מישהו עלול להעלב.

אלינור, את בחורה סבבה, אבל מנהלת חרא.

בנג'י, אתה גולש סבבה, אבל בנאדם חרא...

ואחרי תיקון הסייפא של דבריך - משבראש לא הפך מרחב בטוח לשמנות, אלא מרחב בטוח לנשים באשר הן.
הזלזול והצורה הדוחה שבה נאריון התייחס שם לנשים (דוברי הניו-ספיק היו קוראים לזה חיפצון, או החפצה), יכולים לגרום לדי הרבה נשים/בחורות/בנות לא לגלוש כאן יותר.

אז סורי, אבל אם זה סוג האנשים/האשכולות שאתה תומך בהם, כנראה שהאמרה הראשונית שלי (שהייתה כמובן פרפרזה על הסייפא שלך) לא רחוקה מהמציאות.

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 01-11-2015, 13:36
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 314 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "[QUOTE=Benjamin Willard]פעם,..."

1.
ציטוט:
בנג'י, אתה גולש סבבה, אבל בנאדם חרא...

לא לכבודך...
ולא לכבודי לענות על זה.

2.
"אלינור, את בחורה סבבה, אבל מנהלת חרא."
מצטער אני לא רואה בזה עלבון... אם ממש חורה לך המילה חרא, את יכולה למחוק אותה עם טיפקס, ולכתוב במקומה "לא טובה" .
כן. אני חושב שאלינור טועה בדרך שהיא מנהלת את הפורום. ביג וופ....

3.
אני ממש לא מגן פה על נאריון, לא על תוכן האשכול שלו, ולא על אופי האשכול. ויש פה לפחות שני אשכולות שאני פתחתי בשביל ללעוג לנאריון, ואולי קצת לחנך אותו, על ההתנהגות שלו כלפי אנשים פה ובכלל....
על מה שאני בכל זאת מגן, זה על הזכות שלו להתבטא. אני חושב שמה שהוא אמר מפגר ופוגעני, אבל לגיטימי לחלוטין. ואני מעדיף להיות חלק מקהילה שמרסנת את עצמה, מאשר כזאת שמשתיקים בה אנשים כי הם כותבים משהו שלא מוצא חן בעיניי מישהו.

Self-policing וכו'....

מזל שהבאת את דוברות הניו-ספיק הפמיניסטי לחזק את דברייך... אני בטוח שזה מוסיף להם תוקף, ולא הופך אותם למגוכחים ובעצם מחזק את מה שאמרתי... אבל זה בעיניי המתבונן אני מניח...

נערך לאחרונה ע"י Benjamin Willard בתאריך 01-11-2015 בשעה 13:38.
ישן 12-11-2015, 12:16
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz

אתה צודק באמירה שפרש זה אתר פורומים שלא מכריח אף אחד להשתמש בו, ואם מישהי נפגעת מהתוכן של אחד המשתמשים היא יכולה פשוט לא לקרוא את האשכולות שלו / לעזוב את הפורום. אבל זה הכל עניין של מידה. זה ש-Narion מדבר על הבעיות שלו עם בנות מלאות לא הופך אותו לפושע שצריך לחסום (למרות שזה כן הופך אותו לבן אדם רדוד ולקורבן מסכן של אידאל-היופי המעוות והכוחני בחברה שלנו, שלעולם לא יצליח לאהוב באמת עד שהוא לא יפתור את הצורך שלו שכל העולם יסתדר לו יופי בעיניים).

מה שכן מצדיק את חסימתו הוא השימוש במילה "היפופוטם"... מותר להגיד את דעתך בפורום, ואם היא מנוסחת בצורה יפה אז מי שנעלב - בעיה שלו (לדוגמא, זה בסדר לכתוב שיש לך בעיה אישית עם רוסים). אבל להשתמש במילות גנאי שמטרתן היחידה היא לפגוע זה לא לעניין, זה מכניס רוח רעה לפורום וגורם לעלבונות מיותרים (לדוגמא, לכתוב סבטלנות שיכורות זה מגעיל).

* אין לי שום בעיה עם רוסים, חוץ מזה שהם יפים מדי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:52

הדף נוצר ב 0.46 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר