לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2015, 20:34
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אתה בכוונה מטריל?"

מקריאת המקור לטענה ב-CNN, עדיין ברור שלא ברור האם זה היה פיגוע ומה מהות המידע שישראל העבירה בנוגע ל"סיני" אם בכלל.

Sources: Israel provided intercepts
At least some of the intelligence intercepts being used to assess what happened to the jetliner came from Israeli intelligence, according to a U.S. official briefed on the intelligence, and a diplomatic source.

The communications were captured by Israeli intelligence focused on the Sinai, and passed along to the United States and Britain, the sources said.

Israeli officials would not comment on the claims.

Egyptian officials, who are in charge of the main crash investigation, have taken a more cautious line on the bomb theory, with Ayman al-Muqaddam, the head of the investigation, telling reporters Saturday that "all the scenarios" remained on the table.

"We don't know what happened exactly," he said.

Muqaddam said Egypt had not been provided any information or evidence tied to reports suggesting that a bomb took down the flight, and urged the sources of the reports to pass along related evidence to Egyptian investigators.

But if some of the intelligence is Israeli in origin, it could be an impediment to intelligence sharing over the crash.
http://edition.cnn.com/2015/11/08/m...sh-egypt-sinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2015, 20:28
  משתמשת נקבה *pestilence* *pestilence* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.15
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "את לא דוגמה לכלום, מאחת..."

אני לא חושבת שאני צריכה להצדיק את עצמי בעניין הזה בפניך או בפני כל אחד אחר לצורך העניין, אבל כן, אני מודה שהפכתי לקהת חושים בנוגע לכל מה שקורה כאן בישראל (למעט אולי מחירי הדיור, או יותר מדויק: השכירות, כי הם רלוונטיים עבורי) כי באמת שעייפתי ממלחמות, מהשנאה ההדדית, מפיגועים, מדריסות, מדקירות, ממבצעים העונים לשם "ראש בקיר 4" בעזה בכל קיץ שני... וכן הלאה. חלאס, מותר לי לרצות שהאחיינית שלי (בת 4 חודשים) תגדל לעתיד טוב ונורמלי יותר ולא תצטרך לרדת למקלט כל שנה וחצי ולגדול בפחד?
אני חושבת שקהות החושים הזו והאנטי (כן, גם וגם) כלפי כל מה שקורה כאן התחילה בערך ב-2007, כשקדימה הייתה בשלטון (אולמרט.. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה), ממשלה ששנאתי, שלא בחרתי בה... באותה שנה, מיד אחרי פסח, נסעתי לשבוע לטיול מאורגן בברצלונה וקוסטה בראווה, וביום האחרון, אחר הצהריים, ישבתי עם המדריך ועוד אחת מהקבוצה באחת הקומות של איזה בניין קניות גבוה, הסתכלתי על הרחוב למטה, על השחפים (יש המון כאלה בברצלונה), והרגשתי שלא מתחשק לי לחזור הביתה לישראל (דרך אגב, צירוף מקרים: במקור בכלל תכננתי לנסוע לצרפת, אבל שיניתי יעד כי בסוכנות הנסיעות לא היה טיול מאורגן לשם, ואני לבד בפריז הייתי הולכת לאיבוד.. P: אני עדיין חולמת לנסוע לפריז, אבל זה מן הסתם יצטרך לחכות..)
כולם כאן יודעים זה מכבר שאינני פטריוטית. בכלל. מה לעשות?
לגבי מה שקרה בפריז: אני חוזרת ואומרת (בתקווה שלמישהו זה ייקלט): תפסיקו להתייחס אל המדינה שלכם כאל מרכז ועלית האנושות, תרפו קצת מהלאומנות שלכם ותלמדו מדי פעם להזדהות עם סבלם של אחרים. איך אתה משווה בכלל את סדר הגודל של האסון שקרה בפריז למה שקורה כאן לאחרונה?
וגם: זה (אזהרה, תמונה קשה לצפייה) -

https://2015-uploaded.fresh.co.il/2...15/32808661.jpg
ישן 16-11-2015, 01:49
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "אני לא חושבת שאני צריכה..."

אם יש לך שכל... את צריכה להבין, שהפגועים שחווינו כאן בזמן האינתיפאדה השנייה, הם אסון גדול עשרות מונים מפגוע אחד גדול ככל שיהיה בצרפת, עניין של סדרי גודל... אנחנו מדינה קטנה, של שישה מליונים, כדאי שתפנימי את זה.
תמונות מזעזעות את שולחת לי? את עושה צחוק, הייתי מטרים ספורים מהפגוע בדלפינריום, למדתי בבית ספר שממנו באו רוב הקורבנות, כל פעם שאני בטיילת, אני עובר לייד המצבה, תסלחי לי, זה הרבה יותר רלוונטי, מאיזה פגוע בצרפת.

ואם כבר תמונות, את מזדעזעת, רק כאשר רוצחים כמה לבנים באירופה? התמונה הזו קורת כמה פעמים מדי יום, פעם במקסיקו, פעם בסורייה, פעם בסודן...

ואם כבר מדברים על הפגוע הכי רצחני שהיה מאז ומעולם(פרט ל11 בספטמבר הארור), אז מדובר בפגוע בבית הספר הרוסי בברוסלאן, 400 ילדים נרצחו, האם יצא לך לשים דגלי רוסיה???

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 16-11-2015 בשעה 01:52.
ישן 16-11-2015, 12:38
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
המוסלמים לא מתוחכמים עד כדי כך.
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אין לך לחימה ישירה..."

להוציא פיגועים איכותיים פעם ב..., זה לא קשה משמעותית מאשר להוציא אותם בתדירות גבוהה,
פיגוע איכותי עד כדי כך מצריך תשתית נרחבת, ולכן קיומה של תשתית כזו יכולה להוביל למצב קבוע של "אינתפאדה" - הכל שאלה של רצון, ורמת חימוש.
כרגע המטרה היא כנראה לגרום למערב לפעול כמו נורווגיה, ולא להפוך את אירופה לסוריה,
אבל יש יכוי לא זניח שגם זה יגיע.

שיעור הצרפתים הבוגרים בצרפת שהם מוסלמים - עומד על אותו שיעור כמו ישראל,
כך שגירוש כולל - אינו דבר פשוט בכלל.
ובדיוק כפי שהיה ניתן להרים התקוממות משתקת בארץ לפני עשור וחצי, ניתן לעשות זאת בצרפת.
בהתחשב בכך שרבע מהמוסלמים בצרפת תומכים בדאע"ש, יש לזה סיכוי לא זניח בכלל.
ישן 16-11-2015, 14:02
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מה המיוחד כאן? שזו פריז? זה..."

Liberté, Égalité, Fraternité ... לפחות כיומרה...

צרפת, ביחד עם אנגליה, היא ערש הדמוקרטיה הליברלית החילונית. כל הרעיון הזה, שכולם אזרחי הרפובליקה, גאלים ואלג'יריים כאחד, וכולם זכאים לאותן חרויות יסודיות התחיל שם. וההשכלה, הרציונליזם, החילוניות, וכו', וכד'.

ופריז מתיימרת להיות בירת התרבות של אירופה...

גם אם ב'תכלס, הצרפתים הם חראות יהירים, צרפת היא מעצמה ניאוקולוניאליסטית מתפגרת מהמאה שלפני המאה שעברה, שאין לה חברים אלא אינטרסים בלבד (דה גול).

בכל זאת, צרפת מנסה להיות בועה אוטופית של רציונליזם, ליברליזם, שוויון, וחילוניות, ולראות את המדינה האיסלמית מפוצצת את כל זה, זה מאוד עצוב, ומזעזע.
ישן 16-11-2015, 12:46
  משתמשת נקבה *pestilence* *pestilence* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.15
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אם יש לך שכל... את צריכה..."

יא-אללה, איזה נודניקים, באמאש'לי.. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
אם יש לך שכל...
ואחרי שאתה פותח תגובה אלי בנימה כזו, אתה עוד מצפה שאכבד אותך בתשובה? על תרבות דיון שמעת, בחור?
בכל אופן, בהתייחסות לשאר הממבו-ג'מבו הצדקני שלך בנוגע לכביכול צביעות מצדי: בסדר. אז בוא נעשה עכשיו רשימה מלאה של כל המגה-פיגועים או ג'נוסיידים שקרו עד היום, ואני אזדעזע עליהם רטרואקטיבית כדי שתהיה מרוצה. בוא נחזור ל-1994, לטבח ברואנדה, שבו למרבה הבושה, לא הזדעזעתי כי הייתי רק בת 12 ולא נחשפתי אליו בכלל - וטוב שכך, כי ילדים קטנים לא אמורים להחשף לדברים כאלה.

ברצינות, בנאדם, לאן הגענו? אנשים מאשימים אנשים אחרים בצביעות על הזדהות עם קורבנות של מדינה אחרת ולא עם אחרים? מה, כאילו, אתם קובעים לי עכשיו עם מי להזדהות וממי להזדעדע? אולי באמת אני צריכה להעביר את כל ימי ולילותי רק באבל על כל טבח ורצח שקורה בעולם, אחלה חיים אלה יהיו...
נו, באמת, יש לי רק דבר אחד להגיד לך ולכל שאר המשועממים שפצחו בשירת ה"אתם צבועים", "אתם קומקום" - תנוחו, בחייאתקום. איזה מציקים!
ישן 16-11-2015, 07:30
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "אני לא חושבת שאני צריכה..."

אולי מתוך היהירות שלך לא שמת לב שההשוואה היא לא בין המצב בין פיגועים בצרפת לישראל בזמן האחרון אלה פיגועים ברוסיה וצרפת בזמן האחרון

בפיגוע כנגד רוסיה נרצחו כמעט פי שתים אזרחים תמימים ואף גורם רשמי לא חשב על הורדת הדגל לחצי התורן או צביעת הכנסת\חומות ירושלים\ עירית ת"א\ גשר מעפן בעיר שלא קיימת בצבעי דגל רוסיה.

העיקר שאת קופצת ואומרת שצריך לחסום אותי, את אפילו לא קוראת את מה שאני כותב, רק מגיבה מתור טרוליזים טהור.
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:58

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר