לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2015, 20:32
  משתמשת נקבה *pestilence* *pestilence* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.15
מרגישה הרבה יותר מעודדת מאשר ביום חמישי שעבר

התחלתי אתמול עבודה חדשה בתחום שכבר עסקתי בו בעבר ואני מתחברת אליו. בלי עין הרע, לא רוצה לדבר על זה יותר מדי בשלב זה. תתפללו בשבילי שבעוד 9-10 חודשים (בעזרת השם, אבל בעיקר
ובעיקר בעזרתי), אספר לכם שאני עדיין מחזיקה במשרה הזו, ושטוב לי איתה, ושהמנהלים מרוצים, וגם הקולגות. תחזיקו לי אצבעות בבקשה. יודעים משהו? אפילו לא מפריע לי לקום בחמש וחצי בבוקר כדי להיות
בעבודה ב-7, כי יצר ההישרדות והפייטריות שלי, והרצון להוכיח את עצמי ולהרגיש יעילה, תורמת ומוערכת חזק אצלי עכשיו יותר מהכל.

עוד דבר שקרה לי השבוע: התחיל איתי בחור בן 36, נפגשנו בליל יום שלישי לדייט פה בשכונה (הוא גר ברחוב פה לידי), אבל בגלל שהרגשתי שהוא רק בונה על סקס ורק דוחף לזה, עשיתי לו אתמול את שיחת
ה"שמע, אתה בחור טוב ונחמד, אבל..." המפורסמת. לא נמשכתי אליו בשיט. אתם קולטים? כל כך הרבה פעמים דחו אותי, והפעם - אני דחיתי. אני הייתי נחשקת מאוד בעיני מישהו... מה אתם יודעים?
כשנפרדנו בסוף הדייט ואני רציתי להסתפק רק בלחיצת יד, הוא הרים אותי, נתן לי נשיקה ואמר לי שהוא אוהב אותי... מה? הוא רק פגש אותי. באותו יום. באוטובוס. כל כך שקוף שהוא רק רצה לזיין

אה, ומחר יום הולדת, בת 33
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2015, 17:12

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "מרגישה הרבה יותר מעודדת מאשר ביום חמישי שעבר"

אז... סיכום שבוע לחמישי בערב:
השבוע הראשון (+יום, אם "מתקטננים") בעבודה עבר סבבה, בלי עין הרע (רק שלא הייתי מתנגדת ליותר שעות שינה, אני ללא ספק צריכה להרגיל את עצמי ללכת לישון בתשע וחצי- גג עשר).
בניגוד למה שכתבתי בהודעה הפותחת את האשכול, לא הייתה שום תחרות, הבחור השני בכלל לא הגיע להתחלת עבודה בגלל חילוקי דעות עם המנהלת שלי, וגם ככה הם חיפשו שני אנשים,
אחד לבוקר ואחד לערב.. אז זו רק אני, ואני לא רעה בכלל, אני רצינית וקפדנית ומשתדלת מאוד להוכיח את עצמי, להגדיל ראש, להיות לעזר למחלקה ולהתרכז רק במשימות שלי, והחבר'ה סבבה,
אז חמסה חמסה, רק שימשיך כך (:

ובנוגע לדירה, אני עדיין לא מצליחה למצוא מחליף, אנשים לא ממש משתגעים לגור בדירה עם שותפים :/
כל כך הרבה אנשים לא רציניים מתקשרים אלי ולא באים בסוף (זה כמעט נשמע כאילו מתקשרים רק כדי להסתלבט עלי ), והמעטים שכן באו לא אהבו את מה שראו, והם אבל עדיין, למרות כל זאת,
אין מה להשוות בכלל בין מצב הרוח שלי עכשיו לאיך שהרגשתי לפני שבועיים, הייתי אז במוד כזה אפוקליפטי שאין דברים כאלה!
ישן 12-11-2015, 16:47

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *pestilence* שמתחילה ב "מרגישה הרבה יותר מעודדת מאשר ביום חמישי שעבר"

יו, איך שמחתי היום כשהגיעה השעה 15:00 והגיעה השעה ללכת הביתה! ואו, כמה עבדתי. המון. ב-3 שבועות שאני עובדת שם עבדתי בין 8 ל-9 וחצי שעות ביום, 6 ימים בשבוע.. לא פשוט, אבל לא נורא, בקטנה, צריך להתפרנס, וחוץ מזה, יש לי חופש ביום חמישי ושישי הבא! אם לא ירד גשם, אני רוצה לקפוץ לחיפה, לראות קצת ים, לאכול משהו טוב ולשטוף את העיניים עם כל הצבעים המבהיקים של החנויות שבטח כבר התקשטו להן לכבוד חג המולד
אני כמובן מתכוונת גם לצלם.

אתמול הבוסית שלי נתנה לי פרויקט לעשות, והיום סיימתי אותו אחרי ארוחת הצהריים, וכשעדכנתי אותה שסיימתי, היא העניקה לי חיבוק ונשיקה. הסמקתי עד תנוכי האוזניים.. כאילו. אני סבבה עם פידבקים חיוביים (כמו שאתם בוודאי שאתם בוודאי יודעים), אבל חיבוק ונשיקה גרמו לי להרגיש כמו ילדה בת 5 שסיימה הכל מהצלחת או ציירה ציור יפה
ישן 22-12-2015, 16:13
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15

ציטוט:
במקור נכתב על ידי *pestilence*
התחלתי אתמול עבודה חדשה בתחום שכבר עסקתי בו בעבר ואני מתחברת אליו. בלי עין הרע, לא רוצה לדבר על זה יותר מדי בשלב זה. תתפללו בשבילי שבעוד 9-10 חודשים (בעזרת השם, אבל בעיקר
ובעיקר בעזרתי), אספר לכם שאני עדיין מחזיקה במשרה הזו, ושטוב לי איתה, ושהמנהלים מרוצים, וגם הקולגות. תחזיקו לי אצבעות בבקשה. יודעים משהו? אפילו לא מפריע לי לקום בחמש וחצי בבוקר כדי להיות
בעבודה ב-7, כי יצר ההישרדות והפייטריות שלי, והרצון להוכיח את עצמי ולהרגיש יעילה, תורמת ומוערכת חזק אצלי עכשיו יותר מהכל.
והיום, בדיוק חודשיים אחרי, נודע לי שהם החליטו להיפרד ממני. הגיעו למסקנה שהתפקיד (מזכירת מחלקה, הרבה multy tasking והרבה שעות) גדול עלי ושקשה לי עם הלחץ. כל כך קיוויתי שדווקא המשרה הזו תצליח,
כי למרות החסרונות דווקא שילמו שם לא רע
ישן 22-12-2015, 20:04

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי simply sivan שמתחילה ב "[QUOTE=*pestilence*]התחלתי..."

I feel like such a loser

כל כך השתדלתי להיות בסדר, אף פעם לא עשיתי בעיות, לא איחרתי, הסתדרתי מצויין עם הקולגות ולעולם לא התפרצתי או התייחסתי בגסות רוח אל הקולגות, להיפך: אנשים אהבו את האופי הנחמד שלי,
דיברתי עם כולם בגובה העיניים והייתי מנומסת, וגם הייתה לי כימיה טובה עם המנהלת והסגן שלה, שהוא בן גילי (וכבר נשוי+3 :/) רק מה? מקצועית, המנהלת שלי היא לא בנאדם שהכי קל לרצות אותו,
היא ציפתה ממש למישהי שתחזיק לה את המשרד (ממש לא עניין פשוט כמו שאתם חושבים במקום עבודה עם אופי כזה), נתנה צ'אנס חודשיים, אבל הרגישה שזה לא מספיק זה בשבילה, אז היום היא
אמרה לי "את בחורה מקסימה, אבל...".

אז... שוב מובטלת, זה זורק אותי שנה אחורה
ישן 23-12-2015, 09:38

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כן זה סופר מבאס כשאומרים לך..."

הבוסית שלי התקשרה הבוקר ואמרה לי שהיא חזרה בה מהפיטורין, ושהיא רוצה לתת לי עוד צ'אנס, אבל אני אהיה חייבת להתמודד עם עוד משימות מעבר לאלו שכבר שיש לי (כאילו שאין לי מספיק).
מצד שני, היא אמרה שהיא תנסה להקל עלי מהבחינה שהיא תוציא את הפינת קפה מהמשרד שלי, כדי שיהיה לי יותר שקט ושאוכל להתרכז כמו שצריך בריבוי המשימות. את האמת? זה באמת היה
קצת חופר במוח כשהמשרד שלך הוא כמו תחנת רכבת וכל הזמן שואלים אותך "יש קפה שחור?/יש כוסות?/יש כפיות?". טוב שלפחות הגורם המפריע הזה ייעלם מהנוף.
בדיוק כמו בתחום הרומנטי, זו לא הרגשה הכי נעימה כשזורקים אותך ואחרי זה אומרים לך "טוב, תחזור", אבל בכל זאת: בשורות משמחות. אני חייבת להשתדל אפילו יותר הפעם ולא לתת לה סיבה
לשנות את דעתה, כי אני צריכה את העבודה זו.
שיהיה לי המון בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:49

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר