לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2015, 16:44
  windforce windforce אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.15
החלטתי מה ללמוד סופסוף אבל הבגרויות הורגות אותי

היי בדקתי ניסיתי הכל, עעשיתי קורסים, מכינה, פסיכומטרי פעמיים (על הפנים) השלמתי בגרויות והייתי במיונים ללימודי אדריכלות בבצלאל, לא הלך באחד המבחנים (באסה אש).
בבצלאל דורשים רק תעודת בגרות ולא משנה הציונים.
חשוב להדגיש שאני בן 26 עכשיו, ההרגשה שלי שהזמן רץ לרעתי ככאילו בזבזתי הרבה זמן וכסף על מלא ניסיונות מיותרים.

בכל אופן, אחרי שלא עברתי את מבחני הקבלה בבצלאל חיפשתי מאתגר אחר, משהו שאני מחובר אליו, הגעתי למנהל מערכות מידע, נכון..המליצו לי בחום, 4 שנים תואר ולאחר מכן עבודה מתגמלת ומאתגרת.

בדקתי את המצב שלי מול הדרישות בכמה מקומות וגיליתי פערים הזויים, המקום היחיד היה ברמת גן שדרש ממצוא בגרות 85 - אמי"ר - מכינה קצרצרה במטמטיקה (בגלל שיש לי 3 יח"ל).
הממוצע שלי 72 (עם בונוסים -פה התסכול גבר - נכון שזלזלתי בתיכון והייתי נער מתגבר טיפש אבל זה לא משקף אותי עכשיו בכלל)

בקיצור המעצבן שכבר בפובואר נפתח מחזור והנציגה שלהם הסבירה לי שאין סיכוי עם ממוצא כזה להתקבל גם אם אני עושה מכינה, עכשיו השאלה שלי אליכם-מה כדאי לעשות?

ללכת לעוד מכינה ולשפר את הבגרויות - עבודה סופר קשה. אך אפשרית.
לוותר כי אני בן 26 ואני אסיים כך תואר רק בגיל 31 (למרות שאני יהיה עם תואר סופר מבוקש), ואז אני חוזר לחיפוש מה מעניין אותי אם אמצא עוד אחד כזה.

ואם בגרויות מה הדרך הטובה והמשתלמת ביותר כספית ביותר להעלות ממוצא בגרויות ביותר מ10 נקודות, מכינה? מורים פרטיים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2015, 19:14
  windforce windforce אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.15
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אם אתה מצפה לסיים תואר בלי מורה פרטי צמוד"

אוקיי כבר בדקתי באחת מהחברות לשיפור בגרויות, אני ישפר מטמטיקה ל4 יח"ל אנגלית 5 יח"ל ויוסיף את תנ"ך שניכשלתי בו, בצורה הזו זה כי נוח מבחינת המינימום ציונים בבגרויות שאני אצטרך בשביל להגיע ל85 בציון הסופי של התעודה.

עזבו שההשיפור הזה בציונים דורש ממני מעל 10,000 ש"ח והשקעה מטורפת בשביל לעמוד בציוני קבלה.

רציתי לשאול בנוסף לגביי המוסד שאני מתכוון ללמוד בו, אין הרבה מקומות שמלמדים מנהל מערכות מידע כתואר, הרוב זה סוג של התמחות בתוך תואר מהתחום.

אז אני מדבר על המכללה האקדמית לישראל ברמת גן, רציתי לדעת מה הביקורת על המקום?
ולעומת הדרישות מול מהנדס תוכנה הם יחסית נמוכות.
ואם מישהו יודע אם בוגר התואר יכול אייש לדוגמא תפקיד כמו אוקיי כבר בדקתי באחת מהחברות לשיפור בגרויות, אני ישפר מטמטיקה ל4 יח"ל אנגלית 5 יח"ל ויוסיף את תנ"ך שניכשלתי בו, בצורה הזו זה כי נוח מבחינת המינימום ציונים בבגרויות שאני אצטרך בשביל להגיע ל85 בציון הסופי של התעודה.

עזבו שההשיפור הזה בציונים דורש ממני מעל 10,000 ש"ח והשקעה מטורפת בשביל לעמוד בציוני קבלה.

רציתי לשאול בנוסף לגביי המוסד שאני מתכוון ללמוד בו, אין הרבה מקומות שמלמדים מנהל מערכות מידע כתואר, הרוב זה סוג של התמחות בתוך תואר מהתחום.

אז אני מדבר על המכללה האקדמית לישראל ברמת גן, רציתי לדעת מה הביקורת על המקום?
ולעומת הדרישות מול מהנדס תוכנה הדרישות קצת יותר נמוכות.

ואיפה אני נכנס בכל תפקידי מערכות מידע כבוגר התואר הזה, לדוגמא מנהל פרויקט בתוכנה?
ישן 23-11-2015, 08:08
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
מבחינת "השקעה מטורפת" - זה לא שם
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי windforce שמתחילה ב "אוקיי כבר בדקתי באחת מהחברות..."

זאת רמת ההשקעה שתידרש ממך במהלך התואר,
וזאת לאחר שלקחתי בחשבון שכנראה ואתה צודק: מדובר במכללה ולא אוניברסיטה מובילה ולכן 4 יחידות מתימטיקה יכול להספיק.
כך שאם מבחינך זה "רמת השקעה מטורפת", תחשוב על כך שלא מדובר בשנה אחת - יותר בכיוון 4 שנים כאלו.

אני לא מכיר את המקום,
אכל אני מכיר בוגרי "מערכות מידע".
באופן טבעי הם לא משתלבים בתפקידי הובלה מול מהנדסים מהטכניון, אלא מתמודדים על תפקידים אחרים, שבוגרי מדעי המחשב פחות נמשכים אליהם - למשל באופן טבעי מערכות מידע פנימיות, הובלת IT, מערכות ERP.
כאלו שהאלגוריתמיקה בהם פחות משמעותית, לעומת תהליכי אפיון, הגדרת צרכים, בדיקות, ועבודת צוות.
תחת מגבלות כאלו - אם אתה טוב אין סיבה שלא תצליח.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר