לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2015, 21:02
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shalomco שמתחילה ב "אגב , רק בחודש האחרון דיברו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shalomco
אגב , רק בחודש האחרון דיברו על מפגש בחדרה , הזיזו להרצליה ולא היה כתוב באיזו שעה ,
לפי דעתי השעות של אחה"צ יותר נוחות לרוב האנשים העובדים , אפשר להגיע לאחר העבודה .
יש אנשים בפנסיה ולהם אין בעיה להגיע .
חבל שלא מתחשבים , תהנו .

שלמה, אין שום קשר לפנסיה או לפנסיה מוקדמת .....
יותר משמונים אחוז מהמציגים בתערוכה השנתית של מועדון הדגמים הם אנשים עובדים במשרה מלאה וכולם מוצאים את הזמן או מבקשים חופש מהעבודה מתוכנן מראש.
יצא לי לראות גם מבקרים שהם אנשים עובדים שבאים עם הנשים והילדים לתערוכה.

גם אני שהייתי עוד בקבע ואז לא הייתי חבר מועדון, הייתי מכין את הבוס שלי חודשיים מראש שבחנוכה אני לוקח חופש בשביל התערוכה, עניין של רצון ותכנון מראש.

בכל מקרה, אני לא שופט אף אחד ובטח שלא אותך ידידי אם אתם לא מצליחים להגיע עקב אילוצי עבודה, איש איש כרצונו יחיה.

לגבי מפגש של בוני נייר, זה מפגש הרבה יותר מצומצם שגם תלוי בכמות המשתתפים ולכן בשנים שהוא התקיים, הוא התרחש בדרך כלל ביום שישי, בו רוב האנשים לא עובדים.

במקביל, יש מפגש חודשי של מועדון בוני הדגמים והוא מתקיים במרכז הארץ וזה תמיד בשעות הערב.

המפגש השנתי, זה כבר סיפור אחר עם אילוצים אחרים ואני מאמין שהוא מתקיים בחנוכה ובשעות הצהריים עד אחר הצהריים מסיבות מסויימות שוועד המועדון נתן עליהם את הדעת....אני מאמין שאוריאל ואשר שמילוביץ יוכלו לפרט הרבה יותר טוב ממני כי הם חברים מאוד וותיקים במועדון, אני בסך הכל בקושי שנתיים וחצי חבר מועדון.

לילה טוב ושבת שלום.

נערך לאחרונה ע"י יואב הוזמי בתאריך 04-12-2015 בשעה 21:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2015, 19:31
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי צחיג שמתחילה ב "אשר/אוריאל,"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צחיג
רק לוודא -
האם מי שאינו חבר יכול להביא דגמים להציג מבלי להשתתף בתחרות?
יהיה שולחן "כלבויניק"?

צחE

אין כבר את האופצייה הזאת.
בעבר לפני כעשור, בין השנים 2005-2010 כמדומני, היה ניתן להציג דגמים למי שאינו חבר מועדון תמורת סכום של 20-50 שקלים ולא להשתתף בתחרות.
בתקופה ההיא לא חבר מועדון והיצגתי אז דגמים מבלי להשתתף בתחרות והיה כיף מאוד.

לצערי, הוחלט ע"י וועד המועדון לבטל את האופצייה הזאת מסיבות שונות שאיני מודע להן, וכיום רק חבר מועדון יכול להציג דגמים.

אם היתה קיימת האופצייה של תשלום 50 שקלים ולהציג דגמים ללא השתתפות בתחרות הייתי בשמחה משלם, אך מיכוון שאני מעוניין להציג את מרכולתי (ללא קשר לתחרות), אני מוכן להשקיע 150 שקלים אחת לשנה, סכום צנוע לדעתי, ואם על הדרך אני עוזר לרווחת המועדון, אז גם סבבי מבחינתי, ולכן משנת 2013 מאז ימי הקורנס 1:30 אני חבר מועדון מן המניין.

יאללה צחי, תצטרף למועדון על מנת שתוכל להציג את הדגמים שלך גם.....כמה יותר נייר, ככה יותר טוב לחבורה הקטנה שלנו.

לילה טוב.
ישן 08-12-2015, 05:24
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
תודה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי urison שמתחילה ב "מפגש חנוכה - מסה קריטית"

בוקר טוב חברים יקרים.

כאחד מנציגי הוועד , רציתי להודות לחברים היקרים של קהילת בוני דגמי נייר בישראל.

לציין כי הדבר אנו מובן מאליו , אין יותר מדי מדינות שמועדון IPMS מקבל לשורותיו בוני נייר או עץ והמועדון הישראלי הוא די נדיר בתחום הזה. ההחלטה הנ"ל התקבלה דרך אגב לפני מס' שנים ולדעתי וגם לדעת כל חברי הוועד זוהי החלטה מבורכת , קהילת בוני הנייר הינה חלק בלתי נפרד מקהילת בוני הדגמים בישראל ללא הבדל דת / מין / צבע , ובמילותינו המקצועיות ללא הבדל בין סוג החומר וטיבו - עץ / מתכת / נייר / פלסטיק..

למרות שאני אישית הייתי "קבור" רוב הזמן בשולחן המזכירות ממה שהספקתי לראות הנציגות של בוני הנייר הייתה מרשימה ביותר והוצגו דגמים מכל הבא ליד : תעופה , דמויות , ים , יבשה , הכל...

יש לצערי עדיין מספיק חברים מקהילת הנייר אשר לא מגיעים לתערוכות / מפגשים וחבל.
צוין ע"י יואב אם זכרוני אינו מטעני סכום החברות במועדון 150 ש"ח. בחשבון פשוט לא מדובר בסכום מי יודע מה , כ - 11.5 שקלים לחודש בערך סה"כ.
ככל שהמועדון יגדל כך נוכל "ללכת" יותר לקראת החברים כפי שאנו בוועד מנסים לעשות , לדוגמא - חלוקת חולצות רשמיות של מועדון בוני הדגמים הישראלי ללא גבייה נוספת מהחברים וזה דבר שיכולנו להרשות לעצמנו במועדון לעשות רק בזכות הגדלת מס' החברים בשנים האחרונות.

לגבי הקטגוריות בתחרות אז הנושא הועלה אתמול במהלך חלוקת תעודות הערכה והצטיינות ע"י עופר צידון והחשבון הוא פשוט.
בזכות החברים של בוני הנייר אשר מגיעים לתערוכות עם לא מעט דגמים ויותר חשוב לא מעט תחומי עניין אכן קטגוריה כללית - "דגמי נייר" , כבר לא אקטואלית.
כבר אתמול ניתן היה לראות כי כמות התעודות שחולקו אתמול לבוני הנייר היתה רבה ומרשימה (החלטה שהתקבלה און ליין...)

בקיצר חברים יקרים , תודה לכם ונתראה באירועים הבאים.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר