לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2015, 16:20
  YAMITS YAMITS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YAMITS שמתחילה ב "DASSAULT MYSTERE IAF 1:50"

"yamits" זה שם המשתמש של חשבון אינטרנט שפתחה אשתי מלפני 15 שנה על שמה ועד היום זה המייל והחשבון המשותף שלנו. השם שלה הוא ימית וה-S זה על שם משפחתה הקודם סומך (אחיינית של אל"מ יחזקאל סומך). השם שלי הוא אבירם ומאחר ואני לא כל כך פעיל באופן שותף בפורומים אז עדיין לא טרחתי לנסות ולשנות את שם המשתמש שנדבק ישר לשם החשבון בפרש ,בדגם ובפייפר מודלארט.

לפני כשנתיים בניתי דגם של מטוס קרב גרמני ממלחמת העולם הראשונה הלברשטט CLII בקנה מידה 1:72 וזה היה דגם הנייר הראשון שבניתי לאחר כעשרים שנה. הוא בסך הכל רק יצא נחמד ולא קיבל תשואות ,אבל היה לו מבנה נוח לצביעת קצוות שיצאו מעט חשופים בלבן.
את הדגם הזה המליץ לי ירון לבנות אותו כמו שהוא על מנת להיכנס חזרה לתחום וכמובן יהיה פלטפורמת הפקת לקחים שיהיה ניסיון להפיק בפרויקטים הבאים. מאחר ואני אדריכל יש לי ניסיון רב בתפעול תוכנות גרפיות ,כך שיהיו לי כלים טובים לזה כולל צביעת לשוניות ועוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2015, 21:08
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי YAMITS שמתחילה ב ""yamits" זה שם המשתמש של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YAMITS
"yamits" זה שם המשתמש של חשבון אינטרנט שפתחה אשתי מלפני 15 שנה על שמה ועד היום זה המייל והחשבון המשותף שלנו. השם שלה הוא ימית וה-S זה על שם משפחתה הקודם סומך (אחיינית של אל"מ יחזקאל סומך). השם שלי הוא אבירם ומאחר ואני לא כל כך פעיל באופן שותף בפורומים אז עדיין לא טרחתי לנסות ולשנות את שם המשתמש שנדבק ישר לשם החשבון בפרש ,בדגם ובפייפר מודלארט.

לפני כשנתיים בניתי דגם של מטוס קרב גרמני ממלחמת העולם הראשונה הלברשטט CLII בקנה מידה 1:72 וזה היה דגם הנייר הראשון שבניתי לאחר כעשרים שנה. הוא בסך הכל רק יצא נחמד ולא קיבל תשואות ,אבל היה לו מבנה נוח לצביעת קצוות שיצאו מעט חשופים בלבן.
את הדגם הזה המליץ לי ירון לבנות אותו כמו שהוא על מנת להיכנס חזרה לתחום וכמובן יהיה פלטפורמת הפקת לקחים שיהיה ניסיון להפיק בפרויקטים הבאים. מאחר ואני אדריכל יש לי ניסיון רב בתפעול תוכנות גרפיות ,כך שיהיו לי כלים טובים לזה כולל צביעת לשוניות ועוד.

גם אם אינך משנה את שם המשתמש, ניתן בסוף ובתחתית הפיסקה לרשום את השם המלא, נוח יותר וקל יותר כך להכיר לאט לאט את כל החברים.

לילה טוב ובהצלחה בהמשך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר