לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2015, 12:00
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "המלצה למחשב נייד - תחנת עבודה"

תקציב של 4K הוא מכובד, אבל לא מספיק להכול.
לא אמרת מה אתה מתכנן לפתח, לכן אפצל את ההמלצות ל-2, למקרה שאתה רוצה לפתח תוכנות פשוטות יחסית/משחקים למובייל, או למקרה והמחשב מיועד לפיתוח unreal tournament/photoshop.

אישית אני לא חסיד של להיכנס לחנות כי אני לא מתכנן להמליץ לך מאיפה לקנות - זו העבודה שלך, יש המון אתרים שמאפשרים לך להרכיב מפרט ואז לרכוש אותו מהחנות, פה אני אשתדל לספק לך קווים מנחים איך להרכיב.

דברים לשים לב אליהם:
1. לוח אם: זה הבסיס של המחשב, כל התעבורה בין הרכיבים השונים עוברת עליו ולכן חשוב לבחור משהו שהוא לא זול (לכן לא הייתי קופץ על לוחות בשווי 200), דברים לשים לב:
חיבורי זיכרון - 4, סביבות פיתוח דורשות ואוכלות המון זכרון, בנוסף תרצה להפעיל מספר כלי פיתוח וכלי עזר (מכונות ווירטואליות) במקביל - צריך מספיק זיכרון ולכן מספיק סלוטים של זיכרון כדי להכיל את כולם.
חיבורי SATA: עד 4 צריך להספיק לך, מעל 2 בכול מקרה זה חשוב.
חיבור PCI-E, אם אתה לא מתכנן לכתוב תוכנות עתירות גרפיקה, הGPU הפנימי של מעבדי אינטל דור-5 צריכים להספיק לך ולכן אין משמעות לחיבורים האלו, אחרת - חפש לוח אם לפחות חיבור 1 במהירות 16, 2 אם אתה מתכנן לכתוב דברים ממש כבדים (אבל 2 כרטיסים גרפים לא ייכנסו בתקציב שלך).
2. זכרונות: 8GB זה נחמד, הייתי הולך לכיוון ה-16 (2 חתיכות של 8) עם אופצייה להרחבה בעתיד, לגבי המהירות - אל תרוץ אחרי זכרונות במהירות גבוהה - התזמון (latency - מה שמצויין כמספר נוסף) חשוב לפעמים יותר!
http://www.tomshardware.com/answers...lock-speed.html
3. כוננים קשיחים: SSD בשביל מערכת ההפעלה וסביבת הפיתוח זה מגניב, 120 צריך להגיע במחירים זולים מספיק, אבל בשביל resources חיצוניים (בקרת תצורה, VHD של מחשבים ווירטואלים או סתם ספריית מוזיקה ענקית/המשחק הזה שאתה אוהב לשחק כדי לנקות את הראש) תצטרך דיסק או 2 של טרה (או 2), למה 2? כי אי אפשר לעשות מספיק גיבויים, ואם אתה לא עובד עם בקרות תצורה מול הענן דוגמת sourceforge/git/visualstudio אתה רוצה לשמור על עצמך.
4. כרטיס מסך - או שכן או שלא, בהתאם לדרישות.
5 מעבד: ההבדל הכי גדול בין סדרת הi5 ל i7 הוא גודל הcache... הרבה אנשים מסביבי טוענים שהוא משמעותי אבל לטעמי בגלל שהמעבד הוא לא צוואר הבקבוק שלך (לוח האם, הזיכרון והדיסק הקשיח איטיים בהרבה ממנו) לא באמת הרגשתי שיש ייתרון, מספיק שהGPU שלו הוא מתקדם, תומך בוירטואליזציה והאמת - מעבר לזה לא נכנסתי יותר מידי למפרטים של המעבדים.
6. ספק כוח - אם יש לך כרטיס מסך, 650W לפחות (עם הספק של 70%, רצוי יותר כמובן), ללא כרטיס מסך 500 ומעלה צריך להספיק לך, אל תלך על מארז מובנה עם ספק - רובם על הפנים.

אני חושב שאלו קווים שצריכים להספיק לך כדי להכין מפרט ראשוני שמשם נוכל לשנות (אם צריך) ותהייה מרוצה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר