לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2015, 16:05
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
מלחמת הכוכבים 7- תקווה חדשה שהאימפריה תכה את שובו של הג'די- ספויילרים

מעניין האם אני היחיד ששם לב (אני בטוח שלא)-
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
הסרט הזה הוא יותר מחווה לטרילוגיה המקורית מאשר סרט חדש. שלושת רבעי הסרט הם שחזור של הסרט המקורי, עד לרמת הדמויות והרקע שלהן (צעירה שפוגשת ברובוט הקטן במדבר, האן סולו בתור אובי וואן הזקן שמתמודד נגד בנו, כמו שאובי וואן התמודד מול החניך שלו, טייס שחצן שעוזר למחתרת..), התקיפה בסוף היא בדיוק התקיפה שהייתה בשובו של הג'די, והסצינה בה ריי מגיעה לאי הבודד בסוף הסרט- מה זה אם לא לוק מגיע לדאגובה ופוגש ביודה כדי שידריך אותו?

אני מאוכזב. לו הלכתי ללא ציפיות גבוהות, הייתי נהנה מסרט איכותי, מעניין, מותח, מצחיק, אם סצינות אקשן מדהימות. אבל ציפיתי מאברהמס ליותר. רציתי שהוא ישנה את הסרטים הללו כמו ששינה את סטאר טרק והפך אותם לסרטים מעולים. זה לא קרה.

ונקודת תורפה נוספת- קיילו רן. עם המסיכה והקול המעוות הוא היה לא רע, בלי המסיכה הוא היה נער בכיין, שלא שידר אמינות בתור נבל. שלא לדבר על כך שהוא לוחם לא מוצלח במיוחד, אם ריי הצליחה להביס אותו ללא שום אימון בדרכי הכוח. חבל, דארת' וויידר היה אחד הנבלים הטובים שהיו בקולנוע. זה לא מגיע לקרסוליו השרופים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2015, 22:38
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
אהבתי ממש את הסרט :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "מלחמת הכוכבים 7- תקווה חדשה שהאימפריה תכה את שובו של הג'די- ספויילרים"

את הסרטים הישנים ראיתי ולא ממש אהבתי. יותר מדי דברים לא היו לי הגיוניים ובכלל זה היה נראה לי כמו משהו שאמריקאים אוהבים בגלל איזה יצר נוסטלגיה כלשהו.

בסרט הזה היה המון מה לאהוב. נכון, הוא ממש, ממש דומה לסרטים הישנים, אפשר לומר שהוא ברובו פרק 4, אבל היה גם לא מעט חדש. היו המון קריצות לסרטים המקוריים והיה המון setup למחיאות כפיים של קהל של חנונים.
אבל הסרט היה מצחיק מאוד בנקודות מסויימות, BB8 היה ממש מגניב (בניגוד ל-C3PO, אותו אני פשוט שונא, הדבר הכי מעצבן בגלקסיה, ו-R2D2 שהוא פשוט שמוק), קיילו רן היה די מגניב, סנוק היה מגניב, קרבות ה-lightsabers היו ממש טובים, ריי ופין היו מצויינים, האפקטים היו מעולים, התלת מימד היה מצויין... בקיצור, הרבה מה לאהוב.

אבל... יש גם כמה קטעים מאוד מטופשים. נראה לי שביקום של star wars, הכלל המנחה הוא: "evil is dumb". הלכו חשבו להם רשעי הגלקסיה, "המממ, פעמיים ניסינו לבנות death-star ולא הלך כל כך. איזה נשק ענק נבנה עכשיו? אני יודע! עוד death-star! גדול יותר! עם זונות ובלאק-ג'ק!"
נראה לי שעכשיו אפשר כבר להניח שמכאן ולנצח התוכנית היחידה של הרעים בסרטי star wars היא להמשיך ולבנות עוד ועוד death stars.
מה שהטריד אותי זה שהכוכב החדש יונק את האנרגיה שלו מהשמש, אבל הוא שואב ממנה כל כך הרבה אנרגיה שהוא מרוקן אותה. זה לא קצת, איך אומרים, מפגר? כאילו, זה די הופך אותו לחד-פעמי, לא? השתמשו בו פעמיים וזהו, נגמרה השמש... דאפאק?

אבל לא זו הפואנטה בסרט. הבמאי שמר על הקצב של הסרט מאוד מהיר, אין הרבה רגעים של מנוחה, הדמויות טובות ומבשרות טובות לסרטים הבאים...

בקיצור, נהניתי
8.7/10 בשבילי

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 26-12-2015, 11:15
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ביקורת מלאה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "מלחמת הכוכבים 7- תקווה חדשה שהאימפריה תכה את שובו של הג'די- ספויילרים"

אז ככה,
אני אתחיל ואפתח בכך שאני מבין למה הסרט נראה כמו שהוא נראה, ולא נראה כמו שחשבתי שהוא יראה - גי גיי אברהמס אמר באחד הראיונות שהוא יצר את הסרט עבור ילדים (קיל מאשין וכ'ו...) אבל גם שכדי מבוגרים יהנו (או לפחות חלקם...).

פייר?

התאכזבתי, אומנם הסרט סוחף, מכיל המון סצינות יפות, אפקטים מרהיבים, ורגעים של "וואו", אבל הוא בוודאות לא הסרט הכי טוב שיצא בסדרה, וחבל - כי היה לו פוטנציאל להיות אחד כזה.

למשל בסצינה הפותחת של קיילו-ראן, הקטע שהוא עצר את הירי באוויר היה מדהים - כי אף לורד סית' או ג'דיי מעולם לא עשה את זה.

אברהמס היה צריך להבין שקיילו-ראן הוא האס שלו והוא היה צריך להכניס אותו בהרבה יותר סצינות.

קצת צרם לי שריי הפכה לכוכבת הסרט, וקצת ההתקדמות שלה היה פשוט מטאורי (ממלקטת גרוטאות בעולם נגב, היא הפכה לטייסת הכי טובה בגלקסיה, וללוחמת שמצליחה להביס את קיילו-ראן - גם בסייפות וגם בשליטה ב"כוח").

מספר דברים נוספים שעיצבנו אותי זה חוסר הלוגיקה בסרט, סבבה זה מלחמת הכוכבים, אבל ראבק - למה לזלזל באינטליגנציה של הצופים?

דוגמאות:

1. פין ופו בורחים ממשחתת חלל עם חללית אחת, ומצליחים על הדרך לנטרל סוללת תותחים - כאילו ראבק, זה נראה לכם הגיוני?
פאקינג משחתת עם איזה 50 סוללות תותחים לא מצליחה ליירט חללית מסכנה אחד?
בטכנולוגיה של היום מצליחים להפיל אותו.
וגם כשהוא התרחק ונעלו עליו טורפדו או מה שזה לא יהיה, זה רק גרם לפגיעה קטנה והתרסקות בכוכב - יש יותר עלוב מזה?

2. ההתקפה על כוכב המוות - מאוד מאוד מאכזב, מדובר כביכול במיקום האסטרטגי ביותר של האימפריה, ואין אפילו חללית אחת בשמיים שמגינה על הכוכב, מעבר לזה, טייסת מסכנה של מורדים (לא טרחתי לספור - מניח שהיו פחות מ15 חלליות) מצליחה להשמיד את כל הכוכב, ובקושי לספוג אבידות.
איפה כל הנ"מ שלכם?

ואני יכול להמשיך...

בעניין השילוב על פורד:

מצטער, לא דיבר אליי.

נראה מלאכותי ולא קשור (היה צריך למות ביחד עם סרטי העבר), המוות שלו בידי קיילו-ראן בכלל לא היה מפתיע, ולמעשה היה די שקוף (עוד בשלב שהוא אמר לליאה שהוא הולך להחזיר את הילד שלהם הבייתה).

לסיכום:

בוודאות הסרט הטוב ביותר בזמן האחרון, והרבה יותר טוב מכל סרט בסדרה ה2 והמזעזעת שלוקאס יצר, אבל לא מתקרב לדעתי לאף סרט בסדרה המקורית.

לאברהמס הייתה אפשרות להפוך את הסרט לאגדי אם הוא היה פשוט שם זין על הילדים, ובונה את הסרט כמותאם למבוגרים, חבל.

10\8

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר