לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2015, 23:58
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
אז מה הסיפור עם הStar Wars הזה?

בימים האחרונים אי אפשר להמלט מהעובדה שיוצא סרט חדש בסדרת הסרטים המשמימה הזו. כולם מדברים על הדרעק הזה, בגלגלצ אות הפקקים הפך לנעימה מתוך הסרט, בWaze שולחים אותי לאסוף בונוסים בדרכים בצורה של חרבות אור, ובכלל באזז מטורף על קשקוש מהתחת. הרי מדובר על סדרה מחורבנת של מד"ב הזוי שצופים בו באדיקות חנונים מרובעים עם משקפי קרן משנות השבעים, שכשהם לא מדברים אל בובה של צ'ובאקה, הם עסוקים בלהביא ביד על הנסיכה ליאה.
אז לא, אני לא באמת מכיר את הסדרה הזו. את כל השמות שהזכרתי אני מכיר רק מצפייה בסדרות וסרטים על חנונים שמכורים לסדרה הזו. ולא שלא ניסיתי. לפני כמה שנים טרחתי לראות ברצינות סרט או שניים מהדבר הזה, ולא הבנתי למה אנשים מסתכלים בחרא המגובב הזה, ופשוט הפסקתי באמצע.
אז יש תחושה באוויר ששלשול הסרטים הזה נוגע איכשהו במיינסטרים, ושגם אנשים נורמלים כאילו הולכים לצפות בזה. תרשו לי לצעוק פה בקול גדול ובפה מלא; המלך הוא עירום! הזבל המטופש הזה לא מעניין אנשים נורמלים. 100% מהציבור השפוי שילך לראות את הסרט הזה ולא צפה בסרטים קודמים לא ידע מאיפה זה בא לו, מה הוא עושה מול השטות הזו, ולמה לעזאזל כולם מדברים על אסופה של קשקושי ילדים ותסריט מהתחת המבוסס על סיפורי כוכבים מהסוג שהלהיב את הדמיון אי שם בשנות השבעים של המאה הקודמת, כשהחלל היה משהו חדש וקול, ודייויד בואי עם זיגי סטארדסט כבשו את העולם. אפקטים? אפקטים זה מגניב. יש דברים שאם מעשנים אותם רואים אפקטים גדולים פי כמה, גם בכמות וגם באיכות. תאמינו לי.

אז אוקיי, אני יודע שהשימוש במלה "תחת" עבר את המותר בהודעה הזו, אבל זו התחושה שיש לי בכל פעם שמישהו מזכיר משהו שקשור לסדרת הסרטים המעפנה הזו. באמת לא מבין על מה ולמה. זהו, פרקתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2015, 07:44
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אז מה הסיפור עם הStar Wars הזה?"

זה לא מדע בדיוני. זה פנטזיה. מדע בדיוני זה אוסום. מדע בדיוני זה דברים כמו ex machina, back to the futurer, edge of tomorrow. פנטזיה זה חארטא שכוללת אלמנטים של כוחות קסומים ועולמות שיש בהן תערובת של יצורים שונים ומשונים. מלחמת הכוכבים זה לא מדע בדיוני כמו שהארי פוטר זה לא מדע בדיוני.

מגיל צעיר אני צרכן כבד של תכנים אמריקאים ובסדרות וסרטים שלהם יש לא מעט אזכורים למלחמת הכוכבים ככה שאני מודע לאובססיה שיש שם לסדרת הסרטים הזאתי ובארץ יש אובססיה של לחקות את ארה"ב אז גם בארץ יש בתקשורת כמות לא הגיונית של התייחסויות לסרט החדש. אתמול אפילו בפ'אקינג לונדון וקירשנבאום היה על זה אייטם לצד נושאים פוליטיים וכלכליים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר