לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2015, 17:13
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "היוצא מן הכלל, בדרך כלל מחזק את הכלל."

הרמב"ם דיבר על 1000, פעם דברו על 100, והיום אתה מדבר על 10, יש כמה אנשי מקצועה מכובדים, שטוענים, שאפילו זה לא המצב. בקיצור, בדק בית צריך לעשות בכל מקרה, שום דבר לא קדוש, חוץ מהתותח של רבין.

אני הייתי מתחיל במשטרה - אני מאמין(מסיבות שהם מעבר לסתם אמונה), שהמשטרה לאחר מציאת חשוד סביר+, פשוט מפסיקה לבדוק כוונים אחרים, כאשר זה קורה מהר מדי(החשוד נתפס בסמוך למועד הפשע), המשטרה גם מפסיקה לאסוף ממצאים "לא רלוונטיים" מהזירה, וברגע שזה קורה, יהיה גם מאוד קשה לתקן, ולמצוא חשודים אחרים. במקרה זדורוב לקח למשטרה שבועות! עד שהם התחילו לחפש בצורה רצינית את המכנסיים, וזו רק דוגמה אחת להתנהגות בעייתית, בפסקי הדין, פעם אחר פעם, מבקרים השופטים את המשטרה, אז כן הגיע הזמן לקעקע טיפה את המערכת, משהו צריך לשנות דברים בהתנהלות המשטרה(נתחיל בהם).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2015, 12:55
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "היוצא מן הכלל, בדרך כלל מחזק את הכלל."

"האמנה החברתית" הקדושה, היא שצריך לרדוף צדק.

והדרך אשר כחברה הסכמנו עליה, בשביל לממש את אותה אמנה החברתית, היא מערכת המשפט. אנחנו מכשירים עוכרי דין; אנחנו בוחרים וממנים שופטים; ואנחנו מצפים, מקווים, ומניחים, שהם ידעו להתעמק בקונפליקטים שמובאים בפניהם, ולעשות משפט צדק.

שוב, אני מצפה, מקווה, ומניח, ששופט (או קבוצת שופטים) שפסקו לגבי מקרה מסויים, לאחר שבחנו את העדויות, התעמקו בטענות ובחנו הכל לאור החוק, קיבלו את ההחלטה הטובה ביותר שניתן לקבל.

אבל בשם "האמנה החברתית" לרדוף צדק, אני חייב לא לקבל את החלטותיהם כ"אמת אלוהית", ולבחון אותן. ואם אני רואה לנכון, להטיל ספק, או אם צריך, לשלול את החלטתם לחלוטין, ולפעול להופכה. המחויבות שלי כלפי האנשים האחרים בחברה, וכלפי עקרון הצדק, גדולה בהרבה מהמחויבות שלי למערכת המשפט.

ספציפית במקרה של זדורוב - אין לי שמץ של מושג. ובכלל אני חושב, שלמי שלא קרא לפחות את פסק הדין אין זכות מוסרית להתבטא.
ישן 23-12-2015, 22:23

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "הייתי מאוד נזהר לקבל החלטות..."

אותם עורכי הדין שעושים היום שמניות באוויר בכדי להוציא את זדורוב זכאי, לפני שנתיים הייתם מוכנים לשסע בהם את כלבכם, והיום הם הגיבורים של כולנו.
כולנו הרגשנו רגשות כעס, ותסכול בזמן שניסו בכל הכוח להראות כי הרצח המתועב של מר אריק קרפ, אשר נרצח בצורה נוראית, תוך כדי התעללות חסרת מעצורים וכל זאת לעני אשתו ההמומה, בעני המון של צעירים ממוצא ערבי, ללא כל קינטור קודם מצד הקורבן. אגב אותם עורכי הדין שעושים כאן קרקס היום ממקרה זודרוב, הצליחו מעבר למצופה, ואכן אף אחד מהרוצחים לא הורשע בסופו של דבר ברצח הנורא. אנחנו קורבן, וכלי שרת בידיהן של מערכת משומנת, מערכת אשר לא תבחל באמצעים בכדי לזכות את הנאשם, גם אם משמעות הדבר לעשות ניצול ציני בכולנו, ועל ידי דעת הקהל להשפיע על ההליך המשפטי. נשאר לנו רק לקוות, כי בניגוד לאי הצדק הזועק לשמים במקרה מר קארפ ז"ל, במקרה של תאיר ראדה ז"ל יעשה צדק, והרוצח ייתן את הדין.
ישן 23-12-2015, 12:46
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "דעתה של האם שווה כקליפת השום."

אני לא לא מאמין שדברים כאלה יכולים לקרות מאחר וקרו כבר מקרים
זה מאד מבלבל ונראה שגם דנציגר התבלבל, אם יש סיכוי של 1% עדיין יש ספק ואם יש ספק אז?
אני לא חוקר כזה דגול אבל dna שאמור להיות מיסודות העדויות המרשיעות חסר בצורה מחשידה
והאמא הייתה אמורה דווקא לשמוח בהרשעה, דעתה כמובן שחשובה, מה תגיד אתה אם לא יכללו עדויות מומחים במשפטך בגלל כל מיני סיבות שלא תצליח להבין ?
אני אוהב הכרעות חד משמעיות, לא כל כך סומך על הכרעות בספק

וההכרעה 2/1 היו רק שלושה שופטים

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 23-12-2015, 15:02

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "הרשעתו של זדורוב אושרה ברוב קולות בבית המשפט העליון"

לא להאמין! מדובר אשכרה בשופטים בבית המשפט העליון?? אני בהלם.

ציטוט:
.19בית המשפט המחוזי נזקק גם לטענות בדבר מחדלי חקירה וכיווני חקירה
שנזנחו על ידי המשטרה. בין היתר, נטען כי המשטרה התמהמהה בחיפוש אחר מכנסי
המערער, התרשלה בכך שלא תפסה את נעליהם של תלמידים שנחקרו תחת אזהרה
ו בכך שפתחה את שערי בית הספר בבוקר שלאחר גילוי הגופה. בית המשפט המחוזי
מצא טעם במקצת מהטענות למחדלי חקירה דוגמת השיהוי שחל בחיפוש אחר
המכנסיים, ברם הגיע לידי מסקנה כי גם אם ראוי היה שצוות החקירה יפעל בנקודות
מסוימות בצורה שונה מזו שבה פעל, הרי בסופו של יום לא היה בכך כדי לפגוע בהגנת
המערער באורח ממשי.

המשטרה תחפש מכנסיו של זדורוב באתר פסולת(01.01.07), [זדורוב נעצר ב11 לדצבמר]

"אין חדש במידע. זדורוב הוא הרוצח"

קצין בכיר במחוז המעורה בפרטי החקירה ציין, כי "כל הדמויות ששמם הוזכר על ידי עו"ד מרוז ובהם הנער והנערה ששהו בתאי שירותים סמוכים, הנהג שהסיע את שלושת הצעירים וכן הנער שהתנהג מוזר באותה נסיעה נחקרו ומסרו את גרסתם והקשר שלאותם בני נוער לרצח נשלל לחלוטין". אותו גורם ציין עוד כי באתר 'תאנים' נערכו חיפושים מצומצמים לפני מספר שבועות וכעת לאחר שאושר תקציב נוסף, נשכרה החברה הקבלנית שתבצע במקום את החיפושים הנרחבים בימים הקרובים.

זה הפנים של משטרת ישראל- קבוצה של חאפרים, ללא תקציב ראוי! אם יש משהו שהיה בוודאות מוציא את זדורוב אשם(או זכאי), זה היה מציאת מדי העבודה של זדורוב. אנחנו רואים שאף אחד במשטרה לא חשב אפילו לחפש אותם בצורה רצינית עד כשלושה שבועות מאז נעצר זודרוב!(אתם יודעים כמה זבל מצטבר בשלושה שבועות? כל יום שעובר קריטי). להגיד ההפך מכך שאם היו מוצאים את המכנס, ללא כל סימנים ביולוגים המקשרים לרצח, הדבר היה מפיל את כל הקייס כמו דומינו, זו עזות מצח מאין כמותה, כל התיק הזה נבנה מלכתחילה בגלל הראיה הנסיבתית של העלמות המכנסיים ביום הרצח. בעוד שההעלמות בלבד זוהי ראיה נסיבתית, מציאת מכנס ללא ממצאים = שווה זיכוי(לא פחות!), בעוד מציאת מכנס עם ממצאים ביולוגים חיוביים משמעותה פחות או יותר, הרשע עובר הנאשם.
ישן 23-12-2015, 18:38

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני לא אמרתי שהם יודעים הכל. אבל הם יודעים יותר מהמבקרים על סמך התקשורת"

לא תקף לגבי ההפך, הייתי בדעה שלך, עד שהתחלתי להסתקרן, ולבדוק, הסתמכתי על דברים שנגשים לכולם(חומרי חקירה, קראתי את הספקי דין השונים, פסלתי סרטים מגמתיים מצד התקשורת, ואפילו יתרה מכך, בהיותי דובר רוסית, עצמתי את עני בזמן צפיה בחלק מהחומרים, בכדי להיות כמה שיותר קרוב למקור, ולא להיחשף להטעיה משום צד..

אתה יכול להאמין לי או שלא.. אבל מצאתי הרבה מאוד דברים בעייתיים בפסקי דין.. אם אתה חושב שאני השתלחתי בך באלימות.. , כדאי שתראה באיזו שפה משתמשים השופטים במחוזי כנגד עדי\מומחי התביעה מצד ההגנה... (אני מרגיש טוב עם עצמי, יום אחד עוד אהיה שופט).

ברצינות, בתור אחד שקרא מעל 500 ע"מ של הפסקי דין בתיק, נחשף לחלק מהפרוטוקולים, ראה חומרי חקירה בצורה כמה שיותר קרובה למקור, אני אומר לך שבמקרה הזה מדאיגה אותי הקלות בה הורשע הנאשם, וכי יש צדק בדברי בועז בועז סנג'רו, כאשר הוא אומר בארצות הברית ה"תקן" של הללא ספק סביר עומד על גדול מ90%, בעוד אצלנו בארץ, הלוואי וזה יהיה המצב, ובכן, לכל הפחות על פי התיק של זדרוב, אני מתקשה שלא להסכים.
ישן 23-12-2015, 23:27
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הטוענים לקונספירציה היו מביאים חצי עובדות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "הרשעתו של זדורוב אושרה ברוב קולות בבית המשפט העליון"

ולכן תקופה ארוכה הייתי נוטה להאמין להם. בימים האחרונים נודעו לי שני דברים שמהם הבנתי שאני לא יכול לשפוט כלל בלי לדעת את כל הפרטים.

1. כמה ימים לפני הרצח, זדורוב חיטט באינטרנט איך משספים גרון.

2. ביום הרצח הוא זרק את המכנסיים שלו לפח.

וכל זה בנוסף להודאה, ווידוי למדובב ושחזור.

למרות שיש לי ספקות, במיוחד בגלל שבימים הראשונים כולם חשבו שזה בטח מבין התלמידים. זה כמו שכתוב בתלמוד שכאשר מגיע הטוען הראשון לדיין, בלי הטוען השני, אז לדיין יש מזה כבר דעות קדומות ויהיה לו קשה להשתחרר מהם.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2015 בשעה 23:31.
ישן 24-12-2015, 03:07
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מבולבל כל חוקר, כל פרקליט וכל שופט שלקחו חלק בתיק הזה צריכים ללכת הביתה בלי פיצוי

התיק הזה הוא כמו התיק של עמוס ברנס

הרסו לזדורוב את החיים וכל פסק דין כזה לא מוסיף למערכת החוק של ישראל כבוד בכלל. המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט כאחד אשמים בתיק הזה והגיע הזמן שרומן זדורוב יקבל זיכוי מלא ופיצוי של 100 מיליון ש"ח ממדינת ישראל מינימום על חשבון הפנסיות של כל המעורבים בתיק הזה מהשוטרים ועד השופטים.

גנב כמו אולמרט עם 4 פסקי דין בבית דין עם זמן מאסר בפועל לא נכנס בכלל לכלא בניגוד לזגורוב שחייב לצאת לחופשי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 24-12-2015 בשעה 03:09.
ישן 24-12-2015, 05:52

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כל חוקר, כל פרקליט וכל שופט שלקחו חלק בתיק הזה צריכים ללכת הביתה בלי פיצוי"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

גם אם תתאמץ... מאוד מאוד, לא תוכל לנמק יותר מבדל, ממה שרשמת כאן, כל דבר שתגיד אדע לשכנע אותך שאתה טועה.

אני לא יודע מה הולך כאן, אני לא יודע מי נגד מי, ומה האינטרסים, אבל אכלת אותה, בלי ששמת לב, לך ולעוד 95% הדיוטים שמושים, הכניסו שקרים לראש, ואף אחד אפילו לא שם לב.

פשוט מדהים לראות, איך השתכללנו מאז ימי גאבלס, אם פעם היה צריך הפגנות רעש, היום כמה תוכניות טלוויזה, בלי שתשים לב שוטפות לך את המוח.

אם יש לך ראש, לפני שאתה מתחיל להגיב - עצור רגע! ותחשוב! איך הגיוני שפתאום 95% אנשים חושבים כמוך מאיפה הכעס, האם הגיוני ש95% חושבים אותו דבר? אם אתה חושב שכן, אתה נאיבי בחור, שטפו לכלולנו את המוח, והכי חמור, אני לא מבין מה קורה כאן, ומי נגד מי.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 24-12-2015 בשעה 05:54.
ישן 24-12-2015, 06:39

קרקס זדורוב צריך להילמד באקדמיה, כיצד באמצעי תקשורת אינטרנטית, ניצול הרשת החברתית

הפצת מסרים והטמעתם בציבור עד כדי קבלתם כעובדה המוטמעת במוחם של אנשים ובלקסיקון של הציבור, עובדות או הנחות שאין להם כל אחיזה במציאות, אך בדרך העברתם ויצירת הוויכוח עליהם הפכו כאילו למציאות עובדתית, כיצד כל זאת הביא באמת למצב בו קיימת קבוצת אנשים גדולה (ממש לא כפי שמנסים להציג) ורעשנית ופעלתנית במיוחד, המאמינה בחפותו של רוצח מורשע ועוד נלחמת עבורו, מבלי שבעצם רובם אינם בקיאים או בכלל מודעים לנימוקי הכרעת הדין ולא טרחו לקראו ולו פעם אחת.

אני אישית חושב שתופעת זדורוב יכולה ללמד על הכשלים והחסרונות הגדולים והבולטים בשיטת המושבעים, שיטה שנהוגה בלא מעט מהמדינות המתקדמות ובראשם ארה"ב, שיטה בה למעשה הופך המשפט הפלילי לקרקס, וככל שהפרופיל הציבורי של התיק גבוה יותר, ההצגה טובה יותר. והאבסורד שובר שיאים.

לדוגמא משפט המתאגרף מיק טייסון שזוכה מרצח שכל הראיות וכל היגיון בריא (ויש אומרים אף עיוור) היה רואה. אך ניהול ההצגה והעברת המסרים באופן של ממש יצירת אומנות, הביאה והשפיעה על המושבעים לזכותו.
ישן 24-12-2015, 23:22
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
או ג'יי סימפסון הוא דווקא אחלה דוגמא לניצחון של הדמוקרטיה
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "מסכים"

למרות המרדף שכולם דיברו עליו בטלויזיה וכל האישומים נגדו, הוא יצא אדם זכאי.

אם הוא היה אשם והיה להם הכל להוכיח את זה משפטית, התביעה הייתה יכולה להוכיח שהוא אשם, אך בפועל נמצא שהוא זכאי בכלל. כנראה החוק בארה"ב לא מושלם כמו בארץ ואם כבר מדברים אי צדק, תקרא על הוריקן ומה עשו לו.

אם הפרקליטות, המשטרה ובית המשפט היו מתנהגים כמו שצריך להתנהג במקרה של זדורוב אף כלי תקשורת לא היה תוקף אותם כמו בתיק של זדורוב.
אם מדברים על רצח שיש אשמה והיא לא עמדה לדין בגלל מערכת החוק, ראה מקרה הפוך עם עו"ד רות דוד וגל בק הקורבן... אגב אותו עו"ד קשורה לעוד כמה תיקים "נהדרים", אבל את הדברים האלה בחרת לא לומר מתוך נוחות כנראה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 25-12-2015, 00:01
צלמית המשתמש של תבור - tar 21
  משתמש זכר תבור - tar 21 תבור - tar 21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.09
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "קרקס זדורוב צריך להילמד באקדמיה, כיצד באמצעי תקשורת אינטרנטית, ניצול הרשת החברתית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
אני אישית חושב שתופעת זדורוב יכולה ללמד על הכשלים והחסרונות הגדולים והבולטים בשיטת המושבעים, שיטה שנהוגה בלא מעט מהמדינות המתקדמות ובראשם ארה"ב, שיטה בה למעשה הופך המשפט הפלילי לקרקס, וככל שהפרופיל הציבורי של התיק גבוה יותר, ההצגה טובה יותר. והאבסורד שובר שיאים.

לדוגמא משפט המתאגרף מיק טייסון שזוכה מרצח שכל הראיות וכל היגיון בריא (ויש אומרים אף עיוור) היה רואה. אך ניהול ההצגה והעברת המסרים באופן של ממש יצירת אומנות, הביאה והשפיעה על המושבעים לזכותו.

לא מומחה בנושא אבל על פניו הרעיון שלפיו אפשר לקחת קבוצת אנשים חסרי כל השכלה משפטית או קרימינולוגית ופשוט לתת להם לחרוץ גורלות של בני אדם נשמע לי מדהים במופרכותו. זאת היתה אולי שיטה טובה,בהתחשב באלטרנטיבות, בתקופת הנרי השני מלך אנגליה אבל לגמרי לא ברור לי למה היא עדיין איתנו.
ישן 25-12-2015, 01:25

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]אני..."

אני לא מבין, מה הקשר השכלה "קרימנלוגית", האם לשופטים בישראל יש השכלה כזו? (אולי רק במקרה).
בשביל זה יש משפט, יש שופט, יש מומחים, ויש את קהל המאזנים(המושבעים), הם רואים הכל מקשבים לכל לעדויות שמאוזנות ע"י השופט שמנהל את הדיון, ואז מסתגרים, ועל סמך מה שלמדו, חורצים גורלות.

זה עובד יפה מאוד, ולא צריך השכלה משפטית, הבעיה מתעוררת במשפטים מתוקשרים(ולא חסר), שם מאוד קל לעשות מניפולציות על המושבעים, ולגרום להם לפסוק דברים הזויים. תאורטית אסור למשובעים להיחשף לעולם החיצוני, מעשית, זה ממש לא המצב, וכאן הבעתיות.
מצד שני, אם באמת היו דואגים לחסום מהמושבעים הללו חשיפה לעולם החיצוני, כל עוד מתנהל המשפט... זה היה לא רע בכלל. רק מה? מה יקרה כאשר יהיה ערעור.. (אז כבר לא תוכל למצוא מושבעים לא מושפעים, לכאן או לכאן).
ישן 25-12-2015, 06:50

גם השופטים מושפעים מהתקשורת. הם גם מפחדים ממנה
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני לא מבין, מה הקשר השכלה..."

התקשורת יכולה לעשות הכול. גם לשים בכלא על ידי ניפוח עבירות על השופט או בני משפחתו, או לחלופין להציל מהכלא על ידי התעלמות מעבירות שלהם. והפחד מהתקשורת פועל על השופטים יותר מאשר על חבר מושבעים, כי חבר המושבעים הם אנונימיים.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 25-12-2015 בשעה 06:52.
ישן 25-12-2015, 19:35

הדעה של "האזרח הקטן" - זדורוב זכאי לדיון נוסף בעניינו.

מאמר דעה

הביקורת כלפי השופטים:
הרצח אופי שנעשה לזדורוב, מצד שופטים אינפנטילים(סלח לי אין לי מלים יותר עדינות, לא רוצה להיות פוליטקלי-קורקט).
1)מקרה אלימות לא רלוונטי כלפי אחיו למחצה אשר נופח מעבר לכל פרופורציה .
הכה את אחיו, אשר ניצל הזדמנות, "בכדי לקפוץ מהחלון, ולברוח" - אדם שפוי יקפוץ מהחלון, רק כאשר נשקפת סכנה אמתית, כאשר מגדלי התאומים נשרפים, כאשר יש סכנה ברורה ומידית. למה לא להגיד - הנאשם ברח דרך החלון בבית??? (מדובר בקומת קרקע!).
בקיצור נפחו ריב בין שני קרובי משפחה מעבר לכל פרופורציה. מדובר בריב סטנדרטי לא יותר, ולא פחות. בפועל אם הייתה הוכחה לאלימות חריגה מצד הנאשם, בהחלט יש מקום להציג זאת בגזר הדין, וכאשר אין, זו היא אינפנטיליות, ורצח אופי! כאן היה רצח אופי, ההגנה דאגה לנסוע עד למקום ילדותו של הנאשם(שם העביר את מרבית חייו), דברו עם האנשים, וכולם ככולם, דברו על ילד\נער\איש שקט, מחונך, וממש לא אחד שאפשר להרגיז אותו בקלות.(למה זה כלל לא מוזכר בגזר דין? משהו מאוד סלקטיבי).
2)השופטים מצאו לנכון להרוס פעם נוספת את האופי של הנאשם - הפכו אותו לאדם גזען ללא תקנה, אשר לא אוהב מרוקאים, אתיופים, ומה לא?
המציאות - הגזענות זו תופעה רווחת בארץ, אנחנו מדינה גזענית, הגזענות כאן זה הכלל, יותר מאשר יוצא מהכלל, ומי כמוני שלא נולד כאן יודע - אני סבלתי כאן מגזענות קשה ביותר, בהתחלה חצי שנה ראשונה גרתי בקיבוץ, ולא זכיתי כלל לגזענות(קיבוץ גזר), היה מקום נפלא, לאחר מכן עברתי עם הורי לנס ציונה, והייתי יחד עם ילדה נוספת, העולה החדש היחיד בבת-ספר של מזרחים(תימנים בעיקר), זכיתי לאלימות כזו, שהשתיקה יפה לה!
גם אני לא חף מגזענות, תמצא אותי פעם אומר משהו על מרוקאי, על אתיופי, ובטח על ערבי, בזמן כעס(כמובן שיש לי חברים מזרחים, ללא קשר). ובלי קשר לזווית האישית שלי, צריך להיות אדם מנותק, בשביל לא להסכים עם העובדה- מדינת ישראל זו מדינה בה תופעת הגזענות נפוצה ביותר כמעט בכל מקום! אנחנו מדינה גזענית! כך אנחנו, לטוב ולרע!
אז למה להכניס משהו כל-כך לא רלוונטי לגזר הדין? זה רצח אופי!
באותה צורה בה נעשה רצח אופי של זדורוב, נעשה גם רצח אופי לחלק מהעדים\מומחים מצד ההגנה, בעוד שאילו מצד הפרקליטות, זכו ליחס אוהד הרבה יותר. בפועל היו משניני הצדדים חצי שקרים, ומניפולציות, על הרצח אופי שנעשה כלפי מאיה פורמן, אין מה להרחיב(זו פשוט שערורייה רבתי!), מהצד השני, ישנו את ה"מומחה" - דורון בלדינגר(גם כאן אין מה להרחיב). אבל השופטים ראו רק צד אחד(היכן האובייקטיביות??)

הביקורת כלפי המשטרה:
הבעיה הקשה ביותר היא, שכאשר ננעלים על חשוד סביר+, המשטרה מפסיקה לחשוב על כל דבר חוץ מדבר אחד! איך גורמים לב*** להודות!
אין יותר בדיקות, אין יותר מחשבה לכוונים אחרים! כלום! כך לא עובדים - באידאל, זה צריך לעבוד אחרת. הכוח צריך להתחלק לשלושה כוחות.
1) מחפשים להוציא הודאה מהחשוד.
2) מנסים לחפש רמזים, למה ייתכן שמחזקים באיש הלא נכון.(רבעק! האינפנטילים מחזקים שבוע שלם אדם, שכל מה שהוא נבקש זה "תבדקו את האליבי!, זה נראה לך שפוי??)
3) כוח נוסף בלתי תלוי, אשר בכלל בודק כווני חקירה אחרים.

נכון- אני חיי בסרט, יותר מדי אידאליסט, אין תקציב להכל, שוטרים רוצים לסגור תקים, רוצים קידום, ועוד כל מיני חרא- הכל טוב ויפה, אבל רק אדם מנותק יכול להאמין כי כל דבר בסדר במשטרה, שזה בסדר לא לבדוק אליבי מעל שבוע, שזה בסדר לא לחפש מכנסים של החשוד.
לא! זה לא בסדר, המשטרה בהחלט צריכה לעשות בדק בית(אולי התערבות מבחוץ).

הדברים שאני ראיתי מהצד, בצורה אובייקטיבית:
1) כולם משקרים (גם ההגנה, גם המשטרה, וגם הפרקליטות), לא דווקא בזדון, לפעמים ממש כן, כולם עושים מניפולציות, כולל הצד של ההגנה, אשר יותר מאשר אכיפת לה מזדורוב, נלחמת על האינטרסים שלה(אותי דבר נכון להגיד על המשטרה\פרקליטות - הם מנסים בעיקר להרשיעה - אני מצפה ליותר אובייקטיביות). ואפילו ראיתי חוסר אובייקטיביות מצד חלק מהשופטים, וכתבתי על כך בפירוט יתר.
2) אני ראיתי מבחינה עובדתית כי יש סיבות למה כן לחשוב שזדורוב הוא הרוצח, אני לא ראיתי מספיק בשר עבור הרשעה!, האיש אמור לדעתי להיות מזוכה מחמת הספק.

אני מוכן לכתוב פוסט שלם, למה הוא כן אשם, ופוסט נוסף למה לא(ללא שקרים או סילופים, רק עובדות).
ויכול להיות שגם אתם תשנו את דעתך, לאחר קריאה של אחד מהם.
אני בוודאות לא מסכים שאפשר להיות נחרץ בנושא! וכך גם בית הדין העליון (שופט אחד חושב בדיוק כמוני).

מדוע זדרוב זכאי למשפט נוסף?:
1)לדעתי הוא זכאי מחמת הספק.
2)יש הרבה חולות במערכת הצדק הישראלית, אם יש סיכוי לשנות משהו, זה יקרה לאחר הלם של המערכת, אני חסר תקווה שהמערכת תדע לתקן את עצמה.
3)לכל הפחות - בשביל ההרגשה הטובה של כלל הציבור(האינטרס הציבורי), שמשקלו במקרה אשר עומד לנגד עיננו גדול מ"עקרון הסופיות", זודרוב צריך לזכות לעוד דיון בעניינו, בפני הרכב מורחב, אני לא חושב שיהיה זה נכון לשים לפרשה סוף, כאשר בבית הדין העליון, אחד משולשת השופטים, חושב בשורה התחתונה כמוני, בשביל הצדק, צריך להיות כאן דיון מורחב בפני חמישה שופטים.
ישן 27-12-2015, 07:09

2 דברים שקשה מאוד להגיד שקרו "במקרה"
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "קראתי חומרים בעניין הרצח"

http://www.adato.co.il/%D7%A4%D7%A8...%A8%D7%95%D7%91
הסניגור לא כפר בעובדה שלאחר הרצח, אין בנמצא להב הסכין היפנית עמה עבד הנאשם ביום הרצח ולא המכנסיים אשר לבש ביום זה, אך טען כי הדבר נעשה ע"י הנאשם לתומו ולא אחרת.

*
וזה בנוסף למדובב, וההודאות. אבל בזה צריכים אימון במערכת המשפט והמשטרה.

ברירת מחדל זה לסמוך על מערכת המשפט. ורק במקרים יוצאי דופן, כאשר יש הוכחות חותכות שזה אחרת, אז יש בעייה. כאשר יש לי שני ראיות חזקות, להגיד ששניהם היו במקרה וגם שכל המשטרה כולם נוכלים, קשה ביותר להגיד את זה.

אם כבר קונספירציה, הייתי הולך על הקונספירציה בהקשר לרצח רבין.

ישן 27-12-2015, 08:13

בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "2 דברים שקשה מאוד להגיד שקרו "במקרה""

קראתי את המאמר של העורך דין - הבחור לא רציני, ולא יסודי, העורך דין שלי הוא לא יהיה!
נדהמתי כאשר אמר שנעלמה סכין! זהו שקר(או לכל הפחות העורך דין בניגוד למה שאומר, לא קרא את הפסק דין כמו שצריך!)

אף אחד לא טען! שנעלמה סכין העבודה של זדורוב! שקר מוחלט!
בהודאה - מסר זדורוב, שהוא לכאורה החליף להב של סכין העבודה שלו(סכין יפנית בעלת להב מתחלף), ושאת הלהב הישן זרק! זהו הבדל שם שמים וארץ, ומבחינתי הכתבה שנתת אבדה את כל ערכה!

אתה מבין את ההבל, בין כך שהייתה סכין ספציפית שאיתה זדורוב עבד, והיא פתאום נעלמה? לבין להב סכין, שאם זדורוב לא היה אומר שהוא החליף אותה, אף אחד בכלל לא היה מדבר על זה, אבל בשביל רצח הרי צריך סכין נכון? אז אם הולכים על כך שמדובר בהודאת שווא, הרי שאין כל משמעות לסיפור המפגר הזה.

ע"מ 3 בפסק הדין.
ציטוט:
לאחר הרצח, כך כפי המאשימה, שבר הנאשם את להב הסכין היפנית עמה פגע במנוחה, החליפו
ללהב חדש, העלים את הלהב בו השתמש לרצח, החליף את המכנסיים אשר שימשו אותו בעת
הרצח והכל במטרה להכשיל את החקירה נגדו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:27

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר