לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2015, 10:40
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה בטוח שהם לא עשו כלום או..."

הם עצמם כותבים שזו המגמה שלהם.

הנה כותרת מעיתון ישראל פוסט של היום

"המעצרים ירגיעו את גל הסכינאות"

מה זאת אומרת? בכדי להרגיע את שונאי ישראל חייבים לעצור.

הנה הכותרת בYNET:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4733653,00.html
חקירת חשודים בטרור יהודי: "נכנסים לבועה, ממלמלים פרקי תהילים, בלי טיפת רגש"

ובפנים שם:

"הכי פשוט זה להתיישב בחדר החקירות, להיכנס לתוך 'בועה' ולמלמל פרקי תהילים. אחר כך להסיט מבט מהחוקר, לרוב בקור רוח ובלי להביע טיפת רגש, בידיעה שככל שהזמן עובר בשתיקה כך גובר הסיכוי שתשתחרר", כך מתאר הערב (ג') מנחם לנדאו, לשעבר ראש החטיבה היהודית בשב"כ, את ההתמודדות בחקירה מול חשודים בפעילות טרור יהודי – סוגיה שהפכה רלוונטית במיוחד עם ההתקדמות בפענוח אחת מהפרשיות החמורות שהתרחשו בשנה האחרונה.

*

זה להכשיר לאסור אנשים בלי שהם עשו משהו, כי ייתכן שבעקבות אימרות תהילים אי אפשר להוציא מהם האשמות. אבל אולי הסיבה שבאמת אין האשמות.

ועל כל זה הציד מכשפות של "פרשה שיש עליה צו איסור פרסום".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2015, 11:06

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "נקווה שהשב"כ מפעיל נגדם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
נקווה שהשב"כ מפעיל נגדם "אמצעי חקירה מתקדמים", ולחץ, כמו שהוא מפעיל נגד פלסטינים שחשודים בטרור...

אולי, כי אין שום השוואה. כמות מקרי טרור ורציחות שיוצאים מתוך שונאי ציון היא פי 115 יותר מאשר בקרב היהודים.

https://he.wikipedia.org/wiki/טרור_...4.D7.99.D7.92.D
בתשרי ה'תשע"ו (13 בספטמבר 2015) החלו הפלסטינים לבצע מהומות אלימות ומספר רב של פיגועים ברחבי הארץ, בין היתר סדרה של פיגועי דקירה בירושלים, תל אביב, פתח תקווה, קריית גת, עפולה ועוד, ומאות פיגועי יידוי אבנים על כלי רכב. אוקטובר התאפיין בפיגועי דקירה רבים הן בירושלים, הן בתוך הקו הירוק והן ביהודה ושומרון. בנובמבר גברה כמות פיגועי הירי ופיגועי הדריסה שביצעו הפלסטינים. בפיגועים אלה נרצחו 22 ישראלים.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9....9C.D7.99.D7.9D
הרשות הפלסטינית מעניקה תמיכה חודשית הניתנת למחבלים, הכלואים בישראל בגין פעולות טרור ולמשפחותיהם. התמיכה ניתנת בצורת משכורת חודשית והטבות נוספות, כדין עובדי הרשויות הפלסטיניות.

על פי החוק הפלסטיני, חוק האסירים המשוחררים 2004/19, זכאים למשכורת כל היושבים בבתי הכלא הישראליים על רקע השתתפותם במלחמה נגד ישראל (אסירים פליליים הכלואים בישראל, כגנבי מכוניות, אינם זכאים למשכורת). המשכורת המועברת למשפחות המחבלים אינה קיצבה לתמיכה על רקע מצוקה כלכלית, כפי שנטען ברש"פ, אלא היא נגזרת מאופי פעולת הטרור, תקופת המאסר שנקצבה על ידי בית המשפט, ואזרחות המחבל. מחבלים בעלי אזרחות ישראלית (ברש"פ מכונים 'ערביי הפנים') מקבלים משכורות גבוהות יותר מאלה של מחבלים בעלי נתונים זהים שהם בעלי אזרחות פלסטינית.‏[29] נתונים שנחשפו באוקטובר 2015 הראו שהרשות הפלסטינית העבירה למחבלים בכירים מאות אלפי שקלים כתגמול על מעשי הטרור שלהם.‏[30]

"במשרד ראש הממשלה ובמערכת הביטחון מציינים כי העובדה שלאסיר מובטחת משכורת קבועה הגבוהה פי כמה מזו של עובדי המדינה אחרים ברש"פ מהווה במקרים רבים תמריץ ומוטיבציה לפיגועים".‏[29] מציאות זו מרגיזה גורמי ממשל וחברי קונגרס בארצות הברית, וגם באירופה יש ניצנים של חוסר נחת מכך שארצות הברית ואירופה מממנות את תקציב הרש"פ במאות מיליונים של דולרים כל שנה, ויוצא שכספי משלמי המסים שלהן מופנים למימון טרור.‏[29] החוקרים של מבט לתקשורת הפלסטינית סבורים שתשלום משכורת חודשית למחבלים מבטא את ראיית הרש"פ את המחבלים כגיבורים ודמויות מופת.‏[29]

עוד..
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A1%D7%9B%D7%A1%D7%95%D7%9A_%D7%94%D7%99% D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%99_(2015)

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 02-12-2015 בשעה 11:19.
ישן 23-12-2015, 07:10

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מגמה שמובילים שונאי ציון: להכניס יהודים לכלא ולהתעלל בהם, גם אם לא עשו כלום"

פרקליטו של חשוד ברצח בדומא: "פגעו בו מינית בחקירה"

http://www.mako.co.il/news-military...0df8c151004.htm

עו"ד איתמר בן גביר, המייצג את אחד העצורים בחשד לרצח המשפחה הפלסטינית, טוען למסכת של עינויים בחקירה שכוללת התעללות פיזית קשה עד לפגיעה מינית. "הפכו אותו לצל אדם",

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2015 בשעה 07:13.
ישן 23-12-2015, 10:39
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "מגמה שמובילים שונאי ציון: להכניס יהודים לכלא ולהתעלל בהם, גם אם לא עשו כלום"

שתי אפשרויות

שכל חוקרי השב"כ (חלק לא קטן דתיים) כולל ראש השב"כ שחובש כיפה.
ראש הממשלה ושר הביטחון משקרים
או שאיתמר בן גביר הנבל ביחד עם החשודים בשריפת המשפחה שזה שקורה לעצמו מדינאי תומך בהם משקרים.

בו נגיד שהראשונים משקרים, במקרה כזה, לו אני עו"ד או בן משפחתם מה שהייתי עושה זה שני דברים
1. מפרסם את שמם המלא
2. מספר היכן בדיוק הם היו בלילה שבין ה 31 ליולי ל 1 לאוגוסט. כי זאת בעצם השאלה העיקרית. האם יש להם אליבי ברור ומוצק או שמא אולי במקרה אין כזה.
3. בטח שבמקרה כזה אין להם שום סיבה הגיונית לשמור על זכות השתיקה.

הם בוחרים לשתוק - יש להם מה להסתיר.
ייתכן ואני טועה ויתברר שגם יש להם אליבי מוצק וגם הם עברו עינויים חמורים
בשלב זה יותר סביר שהשקרנים המנוולים בן גביר ועוזריהם גילו שהתקבלה הודאה על הרצח וכעת הם עסוקים בלספר סיפורים על אלימות בחקירה על מנת שיוכלו לחזור בהם מן ההודאה.

הרצח לא בהכרח מכתים את הציונות הדתית.
ההתגייסות למען הרוצחים דווקא כן.

ישן 23-12-2015, 15:50
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77] הם בוחרים..."

אני לא משפטן, ואני יודע שזאת אמורה להיות אבן יסוד בדמוקרטיה.
הבנתי גם ששתיקה משמשת למשהו בבית המשפט.
ושוב יש את השכל הישר, הכלי הזה של שמירה על סוג השתיקה שם מבחינתי אדם בתחום של עבריין מקצועי.
בין אם זה מהסוג של רישום כוזב במסמכי תאגיד (השד יודע מה זה בדיוק אומר) ובין אם זה מהסוג של פרוטקשן ועברות סמים.

אני מניח שבחקירה מהסוג של רצח שואלים אדם היכן היה באותו הלילה.
במידה ויש לו תשובה בודקים אם היא נכונה במידה ולא מתחילים לאמת אותו אם החורים. (היית לבד בבית? אז איפה הייתה אשתך או ההורים שלך? הם היו אצל הסבא והסבתא? נסעו לשם עם האוטו איך זה שאין רישום של הנסיעה בכביש 6? וכו'

שוב, לא מדובר כאן ברישום כוזב במסמכי תאגיד או בפריצה לבית אלא בעבירה שנעה בין חברות בארגון טרור רצחני לבין חלק פעיל במשפחת פשע אכזרית.

ושוב, אני לא מבין כלום בשב"כ - יתברר שמנסים לטפול על משהו תיק ומבחינתי זה יהיה שבר גדול.

ישן 23-12-2015, 17:58
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אם היו שואלים אצלי איפה הייתילפני המה חדשים, לא בטוחהאם הייתי זוכר."

כרגיל אתה מתמם, משקר ומנסה להקצין.
אבל אעזור לך כדי שתבין...

בוא נגיד ששואלים אותך איפה היית ביום חמישי לפני שלשה חודשים ובאופן טבעי ברגע הראשון אתה לא זוכר.
השאלה הבאה תהיה אולי איפה אתה נמצא בדרך כלל בימי חמישי בערב, מה המקומות האפשריים בהם היית.
בבית? בישיבה? אולי הלכת לעשות סקר על הבדלי המחירים בין עם קונדום לבלי קונדום?
רגע לא היית באף אחד מהמקומות הרגילים?
אז אולי זה היה יום חמישי יוצא דופן בו ננסה לשחזר?
בדרך כלל בשלב הזה יש גם נתונים מחשידים שאתה צריך להסביר - כמו למה האוטו שלך היה במקום X או למה לא היית במקום Y
אבל למה שתשתוק בחקירה?

ישן 30-12-2015, 18:50
מנהל פורום סטודנטים

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אשלי,אני חושב שאתה כבר..."

אנסה להסביר למה הוא כל כך מטריד אותי.
לקח לי זמן להבין שהוא מאוד חכם ומאוד מתוחכם.
החל מהשם - איזה יופי זה דיון שבו כל הזמן הוא מכונה מדינאי.
ממשיך בהחלפת השם מעברית לאנגלית - ככל הנראה לטובת קידום השם שלו בגוגל.
חלק נוסף שמאוד מטריד זה האנונימיות המוחלטת. על הרוס המוחלט של הכותבים כאן אני יודע משהו בשביל לצייר איזה שהוא פרופיל.
מה אתה יודע עליו? הוא כיפה סרוגה? הוא לא שירת בצבא.
חרדי? אם גישה אין סופית לרשת. מעורה מאוד בענייני העולם הזה (מרגיש בנוח לכתוב על זונות וכדומה)
נשוי? רווק?
מי הוא?

ולכל זה מגיע המסר.
מסר שהוא חוזר עליו בעקשנות מעורת כבוד.
בורח מוויכוחים ודבק במנטרות.
והמסר, היעד והתחנה הסופית שלו מכוונים למקום רע מאוד.
מקום שבו לאנשים הגונים יוכךו לכל היותר להגיד לי לאהיה חלק בזה.

רובנו אנשים מובלים, רק מעטים יודעים להוביל וזה לא הולך בהכרח בקורולציה ישירה לאינטלגנציה.
ה שקורה לעצמו מדינאי רחוק מאוד מלהיות פראייר.

ועל כן אני בוחר להגיב כפי שאני מגיב.

ישן 31-12-2015, 14:38

אני לא נושך. אתה מוזמן להכיר אותי באתר שלי.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אנסה להסביר למה הוא כל כך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
אנסה להסביר למה הוא כל כך מטריד אותי.
לקח לי זמן להבין שהוא מאוד חכם ומאוד מתוחכם.
אם הייתי כזה חכם ומתוחכם, הייתי כבר מיליונר, אבל עדיין לא.
החל מהשם - איזה יופי זה דיון שבו כל הזמן הוא מכונה מדינאי.
ממשיך בהחלפת השם מעברית לאנגלית - ככל הנראה לטובת קידום השם שלו בגוגל.
החלפתי את השם לאנגלית, כי פעם חסמו אותי עם השם "מדינאי" בעברית. השם באנגלית עוזר לי אם אני עצמי רוצה למצוא מה כתבתי. כי הכי קל עבורי למצוא מה שכתבתי על ידי חיפוש בגוגל. השם "מדינאי" אינו ייחודי, השם "HAMEDINAI" הוא ייחודי.
חלק נוסף שמאוד מטריד זה האנונימיות המוחלטת. על הרוב המוחלט של הכותבים כאן אני יודע משהו בשביל לצייר איזה שהוא פרופיל.
ידוע המשפט "קבל את האמת ממי שאמרו". אם זה נכון, שהמסר יתקבל, ואם לא נכון, אז לא. לא משנה מי אני כלל וכלל. וברשת לא כדאי למסור פרטים. וגם מי שמוסר פרטים, לעולם לא תוכל לדעת האם הוא אמר אמר אמת או בדה. הנה רשמתי למעלה שאני עדיין לא מיליונר, אתה יכול להאמין לי או יכול לסרב להאמין
מה אתה יודע עליו? הוא כיפה סרוגה? הוא לא שירת בצבא.
חרדי? אם גישה אין סופית לרשת. מעורה מאוד בענייני העולם הזה (מרגיש בנוח לכתוב על זונות וכדומה)
נשוי? רווק?
מי הוא?
זה בגלל דעות קדומות שמי שהוא חרדי חייבים להיות לו איזה שהם קרניים. יש הרבה חרדים המעורבים היטב בענייני עולם הזה. אני קורא באינטרנט, וגם כותב בפורומים, וגם הקמתי אתר משלי. האם זה עושה אותי לפחות חרדי. אולי. אני מעריך את אותם החרדים שיושבים אך ורק בישיבה ואך ורק לומדים תורה. הם משרים איזושהי אווירה רוחנית נעימה מאוד. חסר לי את זה בגלל שאני נובר יותר מדי בחדשות של האינטרנט ומתווכח בפורומים. זו חולשה שלי. מנסה להיגמל מזה ולא מצליח.

ולכל זה מגיע המסר.
מסר שהוא חוזר עליו בעקשנות מעורת כבוד.
בורח מוויכוחים ודבק במנטרות.
מה רע בזה?

והמסר, היעד והתחנה הסופית שלו מכוונים למקום רע מאוד.
מקום שבו לאנשים הגונים יוכלו לכל היותר להגיד לי לא יהיה חלק בזה.
מה מקום הרע הזה? שלעם ישראל תהיה ארץ בארץ ישראל? אתה לא רוצה שיהיה לך חלק בזה?

רובנו אנשים מובלים, רק מעטים יודעים להוביל וזה לא הולך בהכרח בקורולציה ישירה לאינטלגנציה.
זה שקורה לעצמו מדינאי רחוק מאוד מלהיות פראייר.
האם זה כל כך חשוב להיות פראייר? אבל למען האמת לפעמים לא צריכים לפחד להיות פראייר. הנה תיקנתי חלק מהשגיאות כתיב שכתבת, האם זה עושה אותי לפראייר?

ועל כן אני בוחר להגיב כפי שאני מגיב.

חלק גדול מהרעיונות שפרסמתי אספתי באתר הזה. לא מסתיר שום דבר:

נכנסתי עוד פעם לראות מה כתבתי באתר, וראיתי שכבר כתבתי בדיוק מה שעניתי פה:
ציטוט:
אני לא מביא את השם שלי, כי המטרה שלי היא הדעות, ואם הם נכונים וישרים, אפשר לקבל אותם, ואם הם לא נכונים לא מקבלים אותם. אין אני רוצה שילכו כמו עדר, רק שכל אחד אם הוא הבין שמה שכתבתי זה נכון שיקבל אותם ולא משנה מי כתב את זה. וכמו שרבותינו ז"ל אמרו "קבל את האמת ממי שאמרו".

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 31-12-2015 בשעה 15:01.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר