לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2016, 11:18
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
טרור קטן מהווה סכנה קטנה מקומית, אבל כניעה לטרור, מהווה סכנה ענקית.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "דף המסרים החדש? שרים בממשלה: "מחבל חמוש? בכביש מסוכן יותר""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
אדרבא אם הטרור אינו מהווה סכנה. שיגיעו להסדר עם אבו-מאזן ויפנו

כאשר מדינות נכנעו להיטלר ימח שמו וזכרו, או עשו איתו הסדרים, הרוצח הקטן נהפך לרוצח ענק.

אבל למה ללכת כל כך רחוק. מספיק לראות מה השגנו עם הסכמי אוסלו.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2016, 07:05

אוי, רחמנות על שנ"ץ שמזכירים להם את החטא הקדמון של הסכמי אוסלו.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שוב אתה מעלה את אוסלו שרוצח "קטן" שעשה מעשה "גדול" ושיבש אותם באבחה אחת"

שנ"ץ = שונאי ציון.

הם תקעו אותנו כל כך חזק, עד שגם אי אפשר לתקן את הנזק. כבר אז, כזכור הם חתרו שיהיו מעשים בלתי הפיכים.

מאז אוסלו, כאשר אין ראש ממשלה מתוחכם ביותר כמו נתניהו, מיד מתחיל טרור איום ביותר.

זכור לנו מה היה בתקופת רבין-פרס. מה היה בתקופת ברק.

אבל אם ניסוג גם מיו"ש, גם נתניהו כבר לא יעזור. וזה יהיה בלתי הפיך פי כמה יותר. אז כבר לא תהיה שום אפשרות לרחם על שונאי ציון שידחפו לזה, כי ההרס יהיה כה נוראי רחמנא ליצלן שכבר לא יישאר מי שירחם עליהם.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 05-01-2016 בשעה 07:12.
ישן 05-01-2016, 11:54

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שנ"ץ = שונאי ציון הם אלו שייצרו מדינה דו/חד לאומית בכל ארץ ישראל המערבית. בינתיים"

אם הייתי רואה שאתה נאבק נגד כניסת מסתננים ואיחוד משפחות, היו מתגנבים אלי תחושות שהדאגה שלך על יהדותה של מדינת ישראל היא כנה ואמיתית.

אבל בינתיים, אני רואה שזה בדיוק הפוך: אלו שהם בעד נסיגות מיו"ש הם גם בעד איחוד משפחות, והם גם בעד הכנסת מסתננים.

ואחרון אחרון, האם הם בין המעודדים של עלייה וילודה יהודית. או הפוך, מצטערים שיש יותר מדי יהודים.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=596970
ציטוט:
מישהו ביקש מהם להוליד מספר כזה של ילדים?

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 05-01-2016 בשעה 11:58.
ישן 05-01-2016, 14:01
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כנראה שטחו עיניך מראות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "אם הייתי רואה שאתה נאבק נגד..."

אם הייתי רואה שאתה נאבק נגד כניסת מסתננים ואיחוד משפחות, היו מתגנבים אלי תחושות שהדאגה שלך על יהדותה של מדינת ישראל היא כנה ואמיתית.
======= אני ברכתי את הממשלה על הצלחתה במניעת כניסת מסתננים למדינת ישראל ואני בפירוש בעד למנוע כניסה בלתי חוקית. יחד עם זאת אני בעד יחס הוגן לאלו המצויים כאן ולא ארחיב כי כתבתי על זאת לא פעם אחת.
בהקשר לאיחוד משפחות ( מדובר על ישראלים/יות שנשאו לפלסטינים/יות ). במקרה זה יש לנהוג כמנהג הפלסטינאים שהאישה הולכת אחר הגבר ולא ההיפך מכך. גם על זאת כתבתי.

ואחרון אחרון, האם הם בין המעודדים של עלייה וילודה יהודית. או הפוך, מצטערים שיש יותר מדי יהודים.
======== אינני יודע מי הם ה"הם" לדבריך - אני זה אני. לטענתי זה "פשע" להוליד ילדים מעבר ליכולת לכלכל אותם לדאוג למחסורם, להשכלתם ולבריאותם. יחד עם זאת אני בעד תמיכה ישירה לאותם צאצאים המצויים במצוקה. ישירות לילדים וחס וחלילה לא להוריהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר