לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2016, 22:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "הנפגעת המרכזית פה היא סלקום..."

אני משער שזה תלוי בתכנים המסופקים. אודה על האמת, אינני יודע מה הם, וגם לא יצא לי לחוות סלקום TV (משתדל להמנע מהם אחרי חווית שירות מזעזעת, כלקוח עסקי (!) - כביכול לקוחות שאמורים לקבל שירות יותר טוב...) - אז אני ניזון בעיקר מטוקבקיסטים שרמת אמינותם ירודה מראש. ובכל זאת, ישנה שמועה שהמחיר משפיע על איכות התכנים...

אז אם התכנים טובים, כלומר ברמה של התכנים הטובים של הוט ויס (ושלא יובן ממני בטעות שאני טוען שיש לשתי הנ"ל יותר מ 5% מהזמן תכנים טובים...), אז אני לא טוען שסלקום TV לא תיפגע (ברור שכן), אבל סביר להניח שבאחוזים ייפגעו הרבה יותר שתי הנ"ל... כי כשזה בא בשירות סטנדרטי, יש משהו שמתאפשר לך שלא יתאפשר עם סלקום: תמיכה מובנית במיני סטרימרים ובטלוויזיות חכמות.

במילים אחרות - אתה קונה טלוויזיה מודרנית, מחבר כבל רשת, משלם 50 שקל לחודש, ורואה מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה. ולא רק חלק מהתכנים ב VOD. ולא רק "הפרק זמין לצפיה שבועיים" או כל שטות דומה...

הבעייה היחידה, כמו שאמרת, היא התרגום. אני לא חושב שיהיה מסובך להם לפתור את זה, אבל גם אם לא, סה"כ רמת האנגלית בישראל טובה יחסית, והרבה יסתדרו גם בלי זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2016, 04:47
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני משער שזה תלוי בתכנים..."

בעיה נוספת היא ספקית האינטרנט שלך דווקא ולא התרגום לעברית בישראל.

היא יכולה לחסום את השירות זמנית או לגרום לו בעיות מהצד שלה ואז עד שבית דין יעשה משהו עוברות כמה שנים.

תחשוב על גבר ואישה עם ילדים בני 4+ עד 18 בחופש הגדול שיושבים מהבוקר עד הערב ובשעות אחרות, כאשר כל טלויזיה חכמה יכולה להשתמש בזה ויש להם 4-5 מכשירים חכמים בבית לא כולל מחשבים, בית כזה לוקח תעבורה של 'רוב טרה בחודש בקלות מהספקית כאשר מדובר ב hd בכמות הזאת של משפחה שלמה. סיכוי קטן מאוד שהספקיות יתנו לזה באמת לעבוד באופן חלק, חוקי או לא, הם לא אוהבים הרבה תעבורה.

סרט של hd מתחיל ב 6-8 גיגה טוב עד ל 300 גיגה באופן ממש חריג וכל זה דרך החיבור של האינטרנט חייב לעבור.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-01-2016, 05:44

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "הVOD של יס קיים כבר כמה שנים..."

בוא ניקח כדוגמא את האביר האפל,אווטר ורובוטריקים בסדר?
יש אנשים שאוהבים את הסרטים האלה ומאוד וקונים בשבילם מערכת קולנוע יקרה מאוד וטלויזיה בהתאם, אבל אם תביט בנפח של הסרטים האלה באיכות הכי גבוה, זה יכול להגיע גם ל 300 גיגה לסרט של עד 3 שעות וזה לא כולל את שאר היום ואת שאר הימים בחודש וכפי שאמרת המידע מגיע מחו"ל, שילוב כפול שהספקיות אינטרנט לא ממש אוהבות בישראל.

ניסית לשחק משחקים און ליין ובדקת את ה ping לשרת בחו"ל? משחקים של 3d מלאים.
כל גיימר יודע שהספקית אוהבת לפוגע במהירות החיבור ולא מדובר פה בטרה לחודש אלא על פחות מזה.

אם נטפליקס לא יפתחו "נטפליקס ישראל" שדרכה הכל יעבור לחו"ל, אני לא רואה את השירות הזה עובד תקין בישראל בדומה לשאר העולם.

אגב ב v.o.d של וואלה (v.o.d אחר פתוח) יש בעיות תעבורה, כאשר החיבור מגיע מישראל ומי שרוצה להיות תלוי ב v.o.d שלהם תלוי פחות או יותר בחסד של ספקית האינטרנט שלו חוץ מהשרתים של וואלה וזה עוד בחינם ולא עולה כסף כל חודש.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 11-01-2016, 19:26
צלמית המשתמש של יוני.1
  יוני.1 יוני.1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.13
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בוא ניקח כדוגמא את האביר..."

שמתי לב כבר באשכולות בפורומים בתחום המחשבים שאתה זורק מושגים מפוצצים שלא קשורים לכלום.

בטכנולוגיה שאני מכיר בסטרימינג נפח הסרט לא מגיע לגודל של 300GB, בחיים לא.

גם בנושא הפינג אני לא מבין מה אתה רוצה, מה זה משחק 3D מלא ? אתה מתכוון לFPS ?
איך תלת ממיד משפיע על הפינג ? אתה טוען ש3D מגדיל את הפינג ? WTF ? החישוב הגרפי מבוצע במחשב של הלקוח לא בשרת ענן.

לא ברור לי איך אתה משווה בין שרות מקרטע של וואלה VOD לנטפליקס, וואלה VOD פשוט גרוע אבל הוא לא השרות היחיד שקיים במשק הישראלי.
כבר נתתי דגמאות בדמות סלקום TV שלא כל הלקוחות שלהם גולשים דרך חברת הבת נטוויזן, ועובדה שזה עובד.
וכמובן שיש לך את יס VOD הוותיק, ליס אין ספק אינטרנט ועדין לא שמעתי על מישהו שנחסם לו הVOD.

אבל עזוב, מדובר בנפח מידע זנייח, כמה נפח אתה חושב שיוטוב מעבירים דרך הספקים בארץ בישראל ? וואלה VOD, סלקום TV ויס VOD זה בוטנים בשבילם.
חתימתך העצומה בגודלה, והחורגת בכמה סדרי גודל מחוקי החתימות, הוסרה. הסרת חתימה היא פעולה ארוכה יחסית, וכך גם כתיבת ההסבר הזה. אם תחליט לצפצף שוב על החוקים, בפעם הבאה יעשה דבר אחר שמסיר את החתימה בקליק אחד: חסימת משתמש. לשיקולך.

ישן 10-01-2016, 11:58
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אם אני לא רוצה תרגום לעברית, האם אני מקבל הכל פתוח למרות שאני מישראל?"

לא.

1. כיום אין תרגום לעברית בכלל. לרוב הדברים יש אופציה לכתוביות באנגלית. אולי בעתיד יהיה, אין על זה מידע. קראתי שיש איזה תוסף לכרום שמאפשר לך להוסיף כתוביות לבד, ואז אתה יכול להוסיף כתוביות בעברית, אבל לא ניסיתי.

2. בכל מדינה יש תכנים אחרים, בקנדה אין את אותם תכנים שיש בארה"ב. כך גם בישראל, התכנים לא חופפים לגמרי עם ארה"ב, אלא רק חופפים חלקית את מה שפתוח בארה"ב.

3. כאמור יש תוכנה שפותחת את כל התכנים של נטפליקס מכל העולם, החוקיות שלה בספק, ובכל מקרה מותנה בכך שתשלם עבור מנוי חודשי של נטפליקס (החודש הראשון של מנוי בנטפליקס הוא בחינם, אתה יכול להרשם כבר עכשיו ולהתנסות).

ישן 14-01-2016, 12:06

הפקות מקור זה בזבוז של כסף ציבורי ופרטי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "והנה הפאשיסטים..."

הציבור בישראל משלם על זה עשרות מיליונים באופן עקיף והכל הולך לפלח קטן של שחקנים, מפיקים וככה הלאה וכולם שייכים לצד אחד בפוליטיקה בעיקר וכמובן שזה מועדון סגור לרוב האוכלוסיה.

הפקות המקור בישראל הן מעגל סגור של מספר קטן מאוד של אנשים שהם הנהנים היחידים מאותם תקציבים וזה ממש לא מוצדק.

נטפליקס לא חייבת כלום לאותם טפילים בישראל שנהנים על חשבון הציבור הישראלי מהרבה מאוד כסף דרך רשות השידור, ערוץ 10 או 2.

ישן 13-02-2016, 17:04
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בלתי אפשרי לגמור פעמיים בזמן כל כך קצר :-0
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "יש לזה שם בשיווק......"

אבל בגדול אני מבין את ההרגשה שלך,
ועדיין - אני חושב שהעתיד יהיה מבוסס על פלטפורמת הזרמה מאינטרנט.
לנטפליקס יש יתרון ענק על שאר החברות, והיא פשוט לא מנצלת את הממונטום.
זה רק שאלה של זמן עד שיהיו לה מתחרות רציניות שינגסו בנתח שוק שלה וגם יתרחבו לשאר העולם.
אגב, הקטע הכי מצחיק בכל הסיפור זה שעניין הכתוביות הוא כלכלי נטו, מכיוון שהאולפנים הגדולים מתרגמים מבעוד מועד את התוכן עבור hot / yes.

בקיצור נטפליקס לא ממש רואה את ישראל בתור שוק רציני, היא בסה״כ סימנה את ישראל ביחד עם עוד כמה עשרות מדינות, ומציע לרובן שירות ברירת מחדל.

אגב, נטפליקס כבר היה זמין בישראל לפני שנים, פשוט היה צריך לבצע התקנה ראשונית עם כתובת אמריקאית...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:54

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר