לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2016, 10:48
  משתמש זכר yrevach yrevach אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.05
Facebook profile
אלון ליאל משפחה ארורה

אלון ודפנה ליאל משפחה ארורה

קבוצה קטנה של כחמישה פעילים מרכזיים של "שוברים שתיקה"
מתכנסת לשיחת תדרוך עם אלון ליאל, כיום הוא חבר במועצה הציבורית של ארגון "בצלם"
ומרצה באוניברסיטה, הדיון המלא הוקלט בסתר. בפתח דבריו הוא מספר לפעילים, "אני עוקב אחריכם במיקרוסקופ, הכל אני יודע. אני אנסה לתת לכם את המבט של מי שעוקב אחריכם כל הזמן, אבל בכל זאת מבחוץ. אני אסביר לכם למה אני חושב שהפעילות הבינלאומית היא קריטית". ליאל מעלה מספר פעמים את החרם שהטיל העולם על דרום־אפריקה בימי האפרטהייד. "הסנקציות על דרום־אפריקה הגיעו ברגע שדעת הקהל הבינה שבדרום־אפריקה השחור הוא הלבן והלבן הוא השחור,אתם ראש החץ שאומר לעולם שהכיבוש הוא בלתי נסבל לנו ובלתי נסבל להם. זה בלתי נסבל לשני העמים, ואז ברגע שתהיה הכרה שזה בלתי נסבל יתחילו להתגלגל דברים" בפתח דבריו הוא מספר לפעילים,
"אני עוקב אחריכם במיקרוסקופ, הכל אני יודע.
אני אנסה לתת לכם את המבט של מי שעוקב אחריכם כל הזמן, אבל בכל זאת מבחוץ.
אני אסביר לכם למה אני חושב שהפעילות הבינלאומית היא קריטית".
אחד הפעילים מקשה על ליאל ושואל: "את הלגיטימציה שלנו אנחנו מקבלים מהציבור הישראלי, אנחנו לא הולכים ראש בראש עם החברה הישראלית,
"איזה לגיטימציה יש לך?", שואל ליאל ועונה: "יש לך לגיטימציה של שני אחוז, אתה מבין. אבל איזה שני אחוז? של האנשים הכי מוסריים, הכי נבונים, שמסוגלים לראות 20 שנה קדימה,

הערה שלי: ("בדיוק כמו לפני 40 שנים כשפעל לנסיגה מרמת מהגולן ולפני 20 תמך בהסכמי אוסלו")

ליאל אומר כי הוא מרשה לעצמו לדבר חופשי מפני ש"אני לא תלוי באף אחד. באוניברסיטה בתל־אביב רבים מהפרופסורים שם חושבים כמוני. מה זה חשוב? אם אתם חושבים שאתם צודקים אתם לא צריכים הסבר לאף אחד".
אתם עם כל מאמר בתקשורת, עם כל פגישה עם חברי פרלמנט כאן ובחוץ,
אתם עוזרים ליצור את האווירה שהכיבוש הוא לא לגיטימי".
(החולירע הזה היה בעבר מנכ"ל משרד החוץ. לכן כך אנחנו נראים בעולם, כמו הפרצוף שלו)
והמנוול הזה מקבל מהמדינה
http://yedioth.ynet.co.il/articles/...4752116,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2016, 19:18
  Byte Me Byte Me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.15
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "רק, מה ההבדל בין אלון ליאל,..."

ההבדל שאם תרצה או לא ממשלות ישראל לדורתיהן תמכו במפעל ההתנחלויות, אם ממשלת ישראל תרצה היא יכולה להפסיק את בניית\פיתוח ההתנחלויות ואפילו לפרק אותן, אז בצורה כזאת או אחרת ההתנחלויות הן מימוש מדיניות של כל ממשלות ישראל, בנוסף אל תשכח שבבחירות האחרונות רוב המנדטים הלכו למפלגות ימין, והמיעוט הלך למפלגות שמאל, ככה שניתן להגיד בביטחה שהם לא כופים את ההתנחלויות על כל העם.

אם מדינת ישראל רוצה לעצור את פעולתיו של אלון ליאל ושות' זה הרבה יותר קשה לה, ואפילו בלתי אפשרי אם זה בצורה חוקית, הם מסתובבים בעולם ומנסים לשכנע את העולם שיש בישראל מדיניות של אפרטהייד, ולהביא לחרם על מדינת ישראל. מפלגות השמאל שנכשלו בבחירות מייצגות הלכה למעשה את רצונו של העם ואת המשנה המדינית\פוליטית שלו שנוטה ימינה. אז ניתן להגיד בבטחה שמעשיהם של אירגוני השמאל הקיצוני אינם מקובלים על רוב העם, בנוסף אם אני לא טועה קיים ציטוט של אלון ליאל שטוען שרק 2% מהעם מסכים עם הפעולות של אירגוני השמאל הקיצוני.

אני חושב שניתן להגיד בבטחה שאירגוני השמאל כן מנסים לכפות את דעתם ולהשפיע על מדיניות ממשלת ישראל בצורה לא כשרה שאף גובלת בבגידה לעניות דעתי כמובן.
ישן 15-01-2016, 19:47
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "ההבדל שאם תרצה או לא ממשלות..."

1. איך הטמטום והעדר המדיניות של ממשלת ישראל רלוונטי? איך זה שממשלת ישראל אפשרה לקומץ דיי קטן של אנשים לכפות עליה מדיניות רלוונטי לשאלה, האם זה רצון הציבור, הממשלה, או הכנסת?

2. אני גם ממש לא מבין את הקשר לתוצאות הבחירות... לא חסרים סקרים שהראו שרוב הציבור בישראל יסכים לפינוי התנחלויות ונסיגה מהשטחים בעד שלום... אז מה? ולא ידעתי שזה שמישהו מצביע לליכוד/ כחלון/ שס/ אגודת ישראל, אומר שהוא בעד הקמת מאחזים מבודדים באמצע אוכלוסיה ערבית. מאיפה הבאת את ההבל הזה?

3. למדינת ישראל אין שום זכות לעצור את מה שאלון ליאל עושה. לא מבחינה חוקית, כי הוא לא עובר על החוק, ובוודאי שלא מבחינה מוסרית. יש לו זכות מלאה להביע את עמדותיו, ולהגיד מה שהוא רוצה איפה שהוא רוצה... מה זה משנה בכלל איזה אחוז מהעם מסכים איתו? רוב העם גם לא מסכים עם החרדים, או עם הציונות הדתית, או עם הטבעונים, אז מה הנקודה?

חוץ מזה שהחלוקה לשמאל/ ימין מטומטמת....

4. אני ממש לא מסכים עם רוב העמדות שלו, וחושב שמה שהוא עושה לא לגיטימי בשיח דמוקרטי. אבל הוא לא עובר על החוק, וזכותו להגיד מה שהוא רוצה, למי שהוא רוצה...

5.
[QUOTE]לדעתי המעשים של הארגונים\אנשים הללו אשר עושים דה לגיטמציה לישראל\קוראים לחרם על ישראל. הם בגדר בגידה ואף סיוע לאויב בעת מלחמה./QUOTE] אבל אתה אומר את זה, רק כי בא לך לחיות במדינה פאשיסטית... ולא מבין שבמדינה פאשיסטית בסופו של דבר, אתה תואשם בבגידה ובסיוע לאויב...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר