לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2015, 21:31
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
יבואן רשמי ויבואן לא רשמי, מה הם אחוזי השוק באמת?

קניתי מכשיר מיבואן רשמי דרך רשת גדולה שאפילו אמרה שיש לה מיבואן רשמי ולא רשמי והראו לי את השינוי בחבילה הכללית ואני חייב לומר שבמכשר שבחרתי מקבלים מגן למכשיר כולו ומספר מגנים למסך ועוד כמה דברים נוספים בחבילה, יש כאלה שמקבלים עוד סוללה נוספת.

מצד שני יש יבואן לא רשמי זול יותר במחיר, אבל לא מקבלים את מה שהחברה באמת שולחת עם המוצר במקור.

הראו לי את השינוי בין יבואן רשמי ללא רשמי ואם לא יודעים מה מגיע עם המקורי אי אפשר לדעת את זה פשוט.

השאלה שלי היא כיצד ניתן לדעת את זה דרך אתר החברה העולמית או גוף אחר, אם המוכר משקר ללקוח או לא ומה הם האחוזים של השוק.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2015, 17:08
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יבואן רשמי ויבואן לא רשמי, מה הם אחוזי השוק באמת?"

אם הבנתי את התלונה שלך אז כן, בלי הוכחות מהיבואן הרשמי איזו חבילה יובאה ע"י החנות - אין לך אפשרות לדעת מה אתה אמור לקבל בחבילה שאתה רוכש,
סוד קטן - גם אם אתה רוכש מחנות מכשיר עם אחריות "יבואן רשמי" אתה עדיין לא תדע אם אתה מקבל את החבילה שהמייבא רכש או שהוא מציע לך מתנות במחיר מוזל שלמעשה הגיעו עם החבילה המקורית, לכן יש שונות די גדולה בין חנויות ובין מה מתקבל בחבילה שאתה רוכש.
הדוגמה הכי טובה לזה היא דווקא כרטיסי מסך, במרבית הפעמים - כרטיסי מסך מגיעים עם משחק או 2 כדי להראות את היכולות שלהם, פה בארץ לא תמצא אפילו חנות אחת (להערכתי, אולי אני טועה) שייתנו לך את המשחקים המצורפים בחינם, הם יפתו אותך עם מחיר זול יותר או יציעו לך את המשחק בחצי מחיר, כי פשוט זה משתלם להם יותר.

לגבי מוכר משקר ללקוח - זו האשמה ממש פרועה, בסופו של דבר המוכר אומר שהוא מוכר לך חבילה X במחיר Y, ואתה כרוכש מחליט אם לבצע את העסקה או לא, זה לא שהמוכר מתחייב למכור את כל מה שיש בחבילה כי לו יש עלויות נוספות (אחזקת חנות, משכורות, תשלומים וטווח רווח), אני לא אומר שזה תקין - אלא שאלו העסקים, וברגע שתקבל את זה יהיה לך יותר קל לוותר על אחריות מקומית ולהזמין מחו"ל בתמורה למחיר נמוך משמעותית, או להבין שעל אחריות משלמים ולהזמין ממייבא מקומי.

לא הבנתי את השאלה לגבי אחוזי שוק, התכוונת כמה אנשים מעדיפים לרכוש מכשירים ב"ייבוא רשמי" לעומת "ייבוא מקבילי"

ישן 20-01-2016, 16:43
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=קוביבי]לא הבנתי את..."

אני לא בעל חנות, ואין לי גישה למישהו כזה אז אין לי תשובה אליך, למעשה גם אם הייתי לא הייתה לי תשובה אליך, כי ייבוא "לא רשמי" מורכב מחנויות, אנשים פרטיים, שירותים מתמחים (b2u) ואפילו חברים שטסים לחו"ל - אז אין שום דרך לדעת מה היקף הייבוא המקבילי/אישי.
בכול מקרה - התחלתי לכתוב משהו אבל זה יצא מאוד מלוכלך... אז לא אכתוב את דעתי, אני רק רוצה לציין ש"ייבואן רשמי" זו בדיחה וסה"כ יותר חשוב מה סוג האחריות שאתה מקבל על המכשיר אותו אתה רוכש,
בדיוק אותה "מהפכה" שקרתה בתחום ייבוא המחשבים (באג מול ivory/ksp) מתרחשת היום בתחום הסלולרים (חברות סלולר/ניופאן מול ח.י. וכל האחרים למעשה) כי בינינו - כל-עוד החברה הייצרנית לא נמצאת פה ומוכרת לך את אותה חבילה שהיא משווקת במקומות אחרים בעולם - גם "ייבואן רשמי" לא יעשה את זה, כי סכום החלקים תמיד יהיו שווים יותר מהשלם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר