לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2016, 16:50
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
קבוצת ח.י ואי מילוי אחריות על המוצרים של seagate

יש לי מעל לעשרה כוננים של seagate, כאשר 6 מתו.
ב 6 האחרונים קבוצת ח.י החליטה לא לתת כונן חלופי או פיצוי שנותן לקנות כונן שווה ערך חדש במקום, כאשר הערך של אותם מוצרים נשאר כמו שהוא.
ב 2 ה ראשונים מה 6, הם פשוט סרבו לתת 2 כוננים חדשים בזמן האחריות עד שמנכ"ל כל שהוא התערב וזה סודר. התוצאה? קרוב ל 60 יום עד שקבלתי מוצר חדש חלופי.
2 אחרים שמתו, הפעם נתנו זיכוי של פחות מ 600 ש"ח על מוצר שעולה קרוב ל 700-800 ש"ח, אבל בעל הרשת נתו לקנות מוצר אחר בערך המלא של המוצרים או לקחת את הפיצוי של קבוצת ח.י
1 אחר הפסיק לעבוד, ואז הפיצוי ירד לקרוב ל 500 ש"ח ושוב המוצר הזה עולה קרוב ל 700-800 ש"ח.
אחד אחר מת ועליו עדיין לא קבלתי זיכוי.

מה יהיה במידה ואחרים שעדיין באחריות ימותו, זאת באמת כבר בעיה וכבדה לארנק.

עקב האחריות של קבוצת ח.י עברתי לקנות מוצרים של wd, כי אצלם מקבלים מוצר חדש גם במידה ויש יום אחד לאחריות של המוצר בלי לומר מילה אחת והמוצר מגיע עד 21 ימים ולא 60 ימים כמו אצל קבוצת ח.י.
היום אני לא מוכן לרכוש מוצרים שחברת seagate מוכרת בישראל עד שקבוצת ח.י לא תשנה את הנהלים שלה.
אם אתם קונים מוצר של seagate, תהיו בטוחים שאתם מקבלים עליו אחריות ואפילו תחתימו את החנות על טופס שהוא יוחלף בחדש גם על חשבון החנות ותזהרו מקבוצת ח.י.

מוצרים של que כנ"ל היה לי אותו סיפור עם ח.י
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 19-01-2016 בשעה 16:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2016, 18:08
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "למה אתה חושב שאם מתקלקל לך..."

זיו, כונן קשיח זה לא מנוע חלופי לרכב שלוקחים מרכב אחר עם מעל ל 50 אחוזים נזק מהערך.
אתה לא יודע באמת יודע באיזה מצב הכונן הלא חדש החלופי ובנוסף כונן קשיח הוא מוצר קצת יותר רגיש ממנוע של רכב ומוצרים שעברו שיפצור אחרי תקלה לא טובים כמו מוצר מקורי ברוב המקרים.

עכשיו בוא נדבר על אחריות של hitachi ושל wd, למה אצל אותן חברות אני מקבל כונן חדש לחלוטין סגור חלופי תוך 21 יום בלי בעיות?

אחריות על מוצר היא הכי חשובה בכל עסקה וצריך לתת גם לתת שירות ולא רק לקחת את הכסף מאנשים. תחשוב שיש לך מערך של איחסון כמו במקרה שלי ונפלו לך 4 כוננים... עם אחריות כמו של קבוצת ח.י אתה תשלם מהארנק שלך לפחות עוד 1000 ש"ח אחרי הזיכוי בשביל להשלים את המערך שהיה באחריות בכלל, כאשר לי זה לא נשמע הגיוני בכלל.

קבוצת ח.י לא רוצה לתת אחריות על כוננים קשיחים? היא לא צריכה למכור ציוד כזה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר