לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2016, 17:31
  דן7 דן7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.13
עיט 1:50

אז אני אוהב דגמים בק"מ 1:50. לא קטן, לא גדול, לא יותר מדי ולא פחות מדי פרטים וחשוב לא תופס הרבה מקום, לשם הגילוי הנאות אני גם אוהב דגמים של אווירונים עם כני נסע. בשנתיים האחרונות בערך אני צריך קצת מניפולציות כדי להסתדר עם הבנייה אבל גם מיניאטורות אני מצליח לבנות. אז יש אווירון בשם עיט שמוזנח מעט, לאחר 47 שנות שירות בחיל האוויר הופרש לגמלאות ואין לו דגם שיפאר את שירותו בביטאון חיל האוויר יצא דמוי דגם E פעמיים ופעם אחת דבל קבינה מתוצרת תכנון זאב בן דור, רק מה עיקר הכוח היה עיט חד עם דבשת, מכיוון שלאווירון יש כני נסע ארוכים אז גמל יתאים לו יותר. החלטתי שלאווירון מגיע קצת כבוד וחיפשתי אופציה, משיקולי ק"מ הגיעו לקו הזינוק 2 דגמי הביטאון ודגם של חיל האוויר הברזילאי (חינמי), בניתי 3 חרטומים והבנתי מה ההבדל, בחרתי בדגם הדו כבסיס, הדגם נצבע מחדש מהצבעים המוזרים שלו בצבעי שנות ה-70 של חיל האוויר, חלק גוף מרכזי תוכנן מחדש לפי אורך של חד מושבי, הזנב עבר תכנון לצורה של דגם M עם סימול טייסת 140 (מה לעשות רמון) לפי הדגם הברזילאי תוכננה דבשת וחופה. צינור התדלוק תוכנן שונה על בסיס הדגם הקיים והחרטום המוזר של הדגם המקורי שונה כדי להעלים את תופעת "אף סולד" מוזרה של הדגם. במהלך הבנייה גיליתי קצת הרבה חוסר שביעות רצון, לדגם חסרים קצת קווי מתאר, החופה דורשת תכנון מחדש ונראה שצריך עוד כמה פרטים קטנים. אז כמו שנראה לי או שאחזיר את האווירון אל לוח השרטוט או שאמתין ליואב ואז אשתמש בדגם שלו כפלטפורמה לדגם עם כני נסע בק"מ 1:50 (או 1:30 עם כני נסע )
)תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2016, 08:20
  דן7 דן7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.13
מקור הדגם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דן7 שמתחילה ב "עיט 1:50"

כדי לסדר הבסיס הוא הדגם הדו מושבי של זאב בן דור.
שינוי מהותי היה תכנון מחדש של חלק 5 - קצר יותר בערך ב 10 מ"מ שזה הפרש האורכים ביו חד לדו מושבי. התוספות למיניהם מבוססים על הדגם הברזילאי עם התאמות קלות.
בנוסף יש תוספת נעלמת ב1:50 של כונסי אויר (ב1:30 הם יראו).
בשורה התחתונה מקרה חריג של הסבה מדו מושבי לחד מושבי. כמו שאמר לי אחי היקר בפלסטיק זה הפוך.
ליואב - אם אתה רוצה לצאת מהבסיס הזה כדאי גם לפנות לזאב בן דור כדי לקבל את הסכמתו שלא נראה לי שתהיה בעיה. ובנוסף אוכל לשלוח לך את החלקים שכבר תכננתי ואז נשאר להוסיף פנלים , מסמרות, תיקון חרטום סופי, שיפור חופה וצביעה בסכמה מדויקת יותר. נראה לי יקצר בהרבה את תהליך התכנון
ישן 31-01-2016, 08:53
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי דן7 שמתחילה ב "מקור הדגם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דן7
כדי לסדר הבסיס הוא הדגם הדו מושבי של זאב בן דור.
שינוי מהותי היה תכנון מחדש של חלק 5 - קצר יותר בערך ב 10 מ"מ שזה הפרש האורכים ביו חד לדו מושבי. התוספות למיניהם מבוססים על הדגם הברזילאי עם התאמות קלות.
בנוסף יש תוספת נעלמת ב1:50 של כונסי אויר (ב1:30 הם יראו).
בשורה התחתונה מקרה חריג של הסבה מדו מושבי לחד מושבי. כמו שאמר לי אחי היקר בפלסטיק זה הפוך.
ליואב - אם אתה רוצה לצאת מהבסיס הזה כדאי גם לפנות לזאב בן דור כדי לקבל את הסכמתו שלא נראה לי שתהיה בעיה. ובנוסף אוכל לשלוח לך את החלקים שכבר תכננתי ואז נשאר להוסיף פנלים , מסמרות, תיקון חרטום סופי, שיפור חופה וצביעה בסכמה מדויקת יותר. נראה לי יקצר בהרבה את תהליך התכנון

בעזרת ד' ובלי נדר נדבר על הפרוייקט הזה שנה הבאה, כי שנה הבאה אני מתכנן לעשות את הסקייהוק, השנה אני מרוכז במיסטר ובאורגן.

יום טוב ידידי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר