לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2016, 01:35
צלמית המשתמש של dudib
  משתמש זכר dudib dudib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.08
תואר בממשל, שימושי?

שלום חבר'ה, אני מתלבט מאוד כרגע לגבי המקצוע שאני רוצה ללמוד, בהתחלה חשבתי על לימודי חיב"ל וכלכלה בעברית אבל לאור העלויות של מעונות והבעיה הכללית בעבודה במרכז דיי הורידו את זה מהפרק נכוןן לעכשיו.
כרגע אני בכיוון של לימודי ממשל וקבלת החלטות בבינתחומי, השאלה שלי מופנית בעיקר למי שמכיר את התחום ו/או עשה את התואר הנ"ל ומכיר מקרוב את התכנית לימודים..
כדאי לעשות את התואר הזה? יש עבודה בתחום- הוא שימושי? מה ההבדל בין לימודי יחב"ל בעברית לדוג' לבין התכנית לממשל? האם התואר הזה קרוב יותר לתואר ביחב"ל או לתואר מדע המדינה? כמה מעשי התואר ומה שלומדים בו לעומת ההתנסות בפועל לאחריו? (המטרה שלי היא להתקבל לתכנית למצטיינים ממשל וקבלת החלטות)

*ואחרי השאלות העיקריות, אני גר באזור הדרום-מרכז, כדאי לי להשכיר דירה באזור הצמוד או שהתניידות עם רכב פרטי/ רכבת ותחבורה ציבורית יספיקו?
בתודה מראש לעוזרים;

נערך לאחרונה ע"י dudib בתאריך 24-02-2016 בשעה 01:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2016, 09:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dudib שמתחילה ב "תואר בממשל, שימושי?"

אני למדתי תור ראשון בממשל בבינ"ל של הבניתחומי. לא היה אז "קבלת החלטות" בתקופתי אבל זה מריח לי כמו החרטא השיווקית הרגילה של הבינתחומי ומקסימום יהיה לך עוד קורס של תורת המשחקים או שקר דומה.

האם כדאי לעשות את התואר? זה עניין אישי. זה לא מסוג התארים שיקדמו אותך בתחום ספציפי בחיים, אלא סוג התארים שמשמשים פשוט כתואר, ואז זה הכל פונקציה של האם התחום מעניין אותך או לא.

האם הוא שימושי והאם יש עבודה בתחום? ע"ע למעלה. אתה לא תסיים את התואר ותהפוך לראש ממשלה. בשביל להיכנס לפוליטיקה אתה יכול גם להיות נטול תעודת בגרות. כן יש עבודות ספציפיות שמותאמות לתחום הלימודים הזה אבל הן לרוב בכמות מצומצמת ובעיקר entry level.

התואר הוא למעשה שילוב של יחב"ל ומדעי המדינה (עם עוד נושאים אחרים) אז קשה להגיד שהוא קרוב יותר לתחום מסוים.

כמו כל תואר- הוא משני לעומד נסיון וויטמין P.

ההתניידות מבחינת תחבורה ציבורית לא נוחה לבינתחומי, למרות שלאט לאט משפרים. בתקופתי לפחות פתחו קו פנימי שרץ בין הרכבת למכללה ובין המכללה לת"א, אבל הוא מן הסתם מוגבל. מבחינת התניידות ברכב (מה שאני עשיתי) עקרונית אין בעיה, רק שבשנים האחרונות כמות הסטודנטים גדלה וגודל החניונים קטן, אז בצווארי בקבוק יש מצוקת חניה אמיתית.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר