לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-02-2016, 11:04
  ramboli ramboli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
לא ניתן להתחבר לנקודת גישה בZero-Shell

החלטתי במקום לקנות ראוטר יקר, להשמיש את המחשב הישן שלי בתור נתב.
יש לו כרטיס רשת ג'יגהביט מובנה (ETH0). הוספתי למחשב כרטיס רשת PCI-E אלחוטי (WLAN0),
ועוד כרטיס Ethernet PCI שישמש את חיבור הWAN למודם (ETH01).
יצרתי Bridge בין ETH0 לWLAN0, והפעלתי NAT וחיבור PPPoE על ETH01.
הגדרתי DHCP עם subnet 192.168.0.0 ושילחק כתובות בין 192.168.0.100 ל192.168.0.250.
זו הקדמה למה שבעיקר עשיתי עד עכשיו ויש חיבור לאינטנרט במחשבים המחוברים קווית.
הבעייה היא שאני לא מצליח לחבר שום קליינט אלחוטי כל עוד יש אבטחה מסויימת. כשאני מגדיר SSID ללא אבטחה, אני מצליח להתחבר ויש גישה לאינטרנט, אך כשאני מגדיר אחד עם WPA-PSK או אפילו WEP, אני לא מצליח להתחבר- מופיעה שגיאה בסגנון של של Authorization failed. יכול להיות שיש משהו בסיסי שאני לא מבין שצריך לשנות בהגדרות?
האופציה האחרת והמאובטחת ביותר היא WPA-Enterprise שמצריכה שרת RADIUS (למזלנו יש לZS אחד מובנה). אבל אין לי מושג איך מוסיפים משתמשים ואת האמת אני מעדיף PSK אני לא איזה בנק ).
יש למישהו מושג למה זה? האם זה קשור לאיזה certificate שצריך או משהו? אולי ZS פשוט לא תומך בכרטיס?
תודה רבה רבה

נערך לאחרונה ע"י ramboli בתאריך 09-02-2016 בשעה 11:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2016, 11:31
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ramboli שמתחילה ב "זה..."

ZS זה לינוקס, אז באופן כללי התשובה היא כן, בהנחה שהקרנל שם קומפל עם loadable module support. אבל אתה צריך שהמודול יתאים בדיוק לקרנל. אם יש שם גם את כל קובצי ה header ואת ה config שבאמצעותו קומפל הקרנל (הכי טוב אם הקרנל מספק את הקובץ proc/config.gz/), אז ניתן ליצור מודול כזה אפילו במחשב אחר ורק להעלות את התוצאה לשם. להגיד לך שזה טריוויאלי, קצת קשה לי... אבל אם יש שם קומפיילר ו header-ים של הגירסה שרצה, זה אמור להיות כמו כל קומפליציה של מודול באשר הוא, שזה עסק פשוט למדי. מקמפלים ועושים modprobe

העניין הוא שכבר יש דרייבר... הרי זה עובד בצורה מסויימת, לא? כל חקירה בכיוון הזה צריכה להיות רק אם יש לך דרייבר מגירסה אחרת שאולי אתה חושב שיפתור לך את הבעייה. תוכל לקבל רמזים לגבי מה שרץ באמצעות הפלט של dmesg, של lsmod, ושל lspci -vv ...

חשוב לציין שכיוון שכבר יש דרייבר, אם אתה מקמפל אחד אחר, עלייך להסיר קודם את הקודם, באמצעות rmmod modulename (צריך ששום מודול אחר לא ישתמש בו לפני כן. שוב lsmod הוא חברך הטוב ביותר כי הוא יוכל להציג האם מודולים אחרים משתמשים במודול הזה, ומה זהותם כדי שתסיר אותם קודם ותטען אותם מחדש אחר שתחליף את הקיים)

* אציין, שמטבע הצורה שבה מופצת ZS, זה לא כל כך סביר שתמצא את כל הדברים שאמרתי שם, במיוחד קומפיילר, אם בכלל המערכת מאפשרת כתיבה בכל נקודה במערכת הקבצים. כיוון שלא ניסיתי אותה באופן אישי, אני יכול רק לשער...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר