לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2016, 09:49
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מדוע איך לגליזציה של מריחואנה בישראל?

1. הוכח שמדובר בצמח בעל יכולות ריפוי גבוהות ביותר (בין היתר חיסול תאים סרטניים, ומחלות נוספות).

2. הוכח כי הוא איננו מזיק לבריאות (ב"אל-סם" אוהבים לציין כל הזמן שהצמח גורם להשמדת תאים במוח).

3. הוא לא חומר ממכר (אנשים לא יתחילו לחתוך ורידים אם לא תהיה להם מריחואנה).

4. הוכח במדינות הרבה יותר מתורבתות ומתקדמות מישראל (הולנד \ ארה"ב) שהלגליזציה רק סייעה.

5. ישראל כבר היום מגדלת מאות טון של מריחואנה רפואית, למה לא להפוך למובילה עולמית ולגדל מיליוני טון? - התחום הזה יכול להציל את ענף החקלאות שקורס, וניתן לגדל את הצמח בכל מקום בישראל.

6. קופת המדינה תגדל - במצב הנוכחי של היום, המרוויחים הגדולים הם חיזבאללה שמבריח את הסם לישראל, וארגוני פשיעה גדולים שמשתפים פעולה ומבריחים באופן עצמאי משאר הגבולות, מתקיים סחר של כסף שחור שמוערך במיליארדים רבים, תחשבו כמה כסף הולך לאיבוד, ועוד יותר חמור מכך - מגיע היישר לאויבנו הגדולים ביותר.

7. יעד תיירותי - אם עישון הקנאביס יהיה חוקי, תיירות החוץ תגבר (תראו מה זה עשה להולנדים, וכמובן הזונות...).

*אני יוצא מנקודת הנחה שאם הצמח יהיה חוקי לגידול ועישון, קיימת סבירות לכך שהפשיעה תגבר ושקטינים ישתמשו בסם, לפיכך מן הראוי יהיה להחמיר את הענישה, כולל בתעבורה (שלילה לשנים + קנס כספי גבוה).

מעבר לכך, אני רוצה לציין שההיתי בהולנד, ועישנתי שם מספר פעמים (לצערי זה לא השפיע עלי ממש) והאווירה מדהימה, פאבים מלאים, אין הרבה ערסים, מלא הולנדיות זורמות.
ואם יוצאים מתחומי אמסטרדם לכיוון הצפון, אתה פשוט נכנס לשוק מהיופי של הכפרים, הכל ירוק וציורי.
בכל הזמן שלי בארץ הזאת, לא הייתי עד אפילו פעם אחת לאירוע פשיעה, כן שמתי לב שבכל זמן נתון יש המון כוחות שיטור ברחוב (בדיוק כדי למנוע את זה, וגם כדי לאתר סוחרי סמים).

בישראל, גם כשהתחום עדיין לא חוקי, עדיין % הפשיעה הוא גבוה הרבה יותר, במשך תקופה יצאתי עם רופאה שבין היתר הייתה מוצבת ברפואת חירום בימי שישי באיכילוב, והיא הייתה אומרת לי שבאופן עקבי היו מגיעים פצועי דקירות \ מכות \ ושאר דברים מהנים (פעם אחת אפילו הגיע מישהו עם בקבוק בירה שבור בתוך הצוואר).

אז לדעתי המסקנה היא ברורה - לגליזציה של קנאביס יכולה רק לעשות טוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2016, 11:28
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מדוע איך לגליזציה של מריחואנה בישראל?"

1. אינרציה של השלטון - הרבה יותר נוח להשאיר את המצב כמו שהוא ולא להיות אחראי לתוצאות של מהלך כמו לגליזציה או דה-קרימינליזציה. לא בהכרח שיהיו תוצאות רעות אבל למה לפוליטיקאי להסתכן

2. אין התעניינות אמיתית של הציבור בנושא ואין דרישה מספיק משמעותית ללגליזציה (הפגנות ברחובות, קמפיינים אוהדים בתקשורת וכו'). אשווה זאת לצורך העניין לנושאים כמו זכויות אזרח, נשיאת נשק פרטי או המאגר הביומטרי - חוץ מכמה משוגעים לדבר, מי שזה לא התחביב שלו או לא מתעסק בזה ביומיום, לא ממש אכפת לו אם יש חקיקה דרקונית או שאחרים נפגעים.
הכי הרבה שתומכי הנושא עושים זה להתלונן ולכתוב פוסטים בפייסבוק - אין לחץ אמיתי על השלטון לשנות משהו.

3. לחצים ושוחד מצד לובי יצרני התרופות / קונספירציות אחרות

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

נערך לאחרונה ע"י סיורניק בתאריך 14-02-2016 בשעה 11:43.
ישן 14-02-2016, 12:01
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
תופעה עולמית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מדוע איך לגליזציה של מריחואנה בישראל?"

1. בשל יכולות הריפוי - הגיוני להעביר את חלוקת הסם למנגנון רפואי.
הסם הזה מהווה שילוב בין חומר מרגיע (בעל תכונות חיוביות) לבין חומר פסיכו-אקטיבי מזיק,
כל עוד לא פיתחו זן נטול החולקים הפסיכו-אקטיבים - הסיכון קיים.

2. דווקא בכל הנוגע לנזק בריאותי - הוא בהחלט מוכח. צרכנים כבדים ידועים בכך שהנזק הבריאותי הזה מביא נזקים מוחשיים וכבדים.
ואם השימוש הוא מתחת לגיל סיום התפתחות המח - הנזק משמעותי אף יותר.
החלק החיובי הוא - שהנזק לקשישים שמראש סובלים מהידרדרות מנטלית, כנראה זניחה.

3. בגילאים בוגרים - הוא אכן לא ממכר במובן הפיזי. אבל כן נוצרת תלות (בלי הסם המכור ירגיש רע).
אבל אין בתלות הזאת חריג לעומת קפה, אלכוהול וסיגריות, שכן מותרים.

4. הוכח בהולנד, שלגליזציה רק גרמה לפשע לעבור לתחומים אחרים - בעייתיים יותר, והפשיעה גברה.
בארה"ב הנסיון למיסוד נשען על הנסיון של מיסוד זנות והימורים בלאס-וגאס, והם אופטימיים יותר.
מה גם - שאצלם לסמים יש אופי סקטוריאלי, שגורם למדיניות הקרימנליזציה לגבות מחיר חברתי כבד.

5. חשש מאיבוד שליטה.
מדינות שבהן גידלו סמים, הפכו למדינות שבהן השימוש בסמים נרחב.
איראן ואפגניסטן שבהם הבריטים גידלו אופיום באופן חוקי - הפכו למדינות שבהן היקף השימוש בו מזעזע.
ובדרום אמריקה, גידולי הסמים הובילו להפיכת שטחים נרחבים לאזורים הנשלטים בידי מיליציות אכזריות.

6. אכן - היתרון הגדול של לגליזציה היא רגולציה ומיסוי כבדים.
במדינה שמתעללת ברוכשי דירות, אין סיבה שדווקא מסוממים יהנו מחוסר אכיפה (הנובעת מחוסר מוטיווציה ממסדית).

7. תיירות של מוצ'לרוס מסוממים, אינה בדיוק מה שמדינת ישראל מחפשת. תיירות סמים גם מביאה איתה פשע, זנות, וביקוש מוגבר לסמים קשים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
. אז לדעתי המסקנה היא ברורה - לגליזציה של קנאביס יכולה רק לעשות טוב.
למרות כל ההסתייגויות - כל עוד הלגליזציה תהיה מלווה ברגולציה דרקונית, ומיסוי כבד,
אני מסכים.
עדיף הזיות פסיכואקטיביות ממריחואנה, מהזיות שלום רצחניות.
ישן 14-02-2016, 12:21
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "תופעה עולמית"

1. זה בכל מקרה לא טיעון לטובת ליגליזציה, אלא לטובת מחקר בתחום (שנעשה). ולטובת מריחואנה רפואית (כמשכך כאבים, אנטי חרדתי, ותרופת הרגעה)

2. קשקוש בלבוש (ואני מזכיר לך את המחקרים בשקל שהבאת מאתרי החזרה בתשובה נוצריים, ומסיינטולוגים). אין הוכחה ששימוש במריחואנה במינונים סבירים גורמת לאיזשהו נזק. ולאחרונה התפרסמו מספר מחקרים שהפריחו מחקרים קודמים שרמזו על נזקים בצורה לא חד משמעית...

זה כמובן לא אומר שמריחואנה לא גורמת לנזקים בריאותיים. והמחקרים שכן מראים סבירות לנזקים, מדברים בעיקר על בני נוער, שזה בעייתי בפני עצמו. זה כן אומר שהנזקים הם ככל הנראה מינוריים...

3. ניקוטין ועישון סיגריות זה אחד הדברים היותר ממכרים. במובנים של כמה קל לפתח תלות, ואיזה אחוז ממי שמנסה מפתח תלות, סיגריות יותר ממכרות מקוקאין (!)

אלכוהול, זה אחד הסמים היותר ממכרים שקיימים, ואלכוהליסטים עושים לעצמם נזק אורגני למוח....

לעומת הנ"ל מריחואנה זה באמת בקטנה...

4. בהולנד הייתה ירידה בפשיעה חמורה, ירידה בפשיעה אלימה, ועלייה בעברות יותר קלות...

דה קרימינליזציה של כל סוגי הסמים תורשש את ארגוני הפשע, תוציא חלק גדול מהנשים ממעגל הזנות, תצמצם את אירועי הגניבה והשוד, ותציל את חייהם של רבים מהנרקומנים.

5. בוא לא נשווה את עצמינו לאפגניסטן... בוא נסתכל על אורוגוואי? ובוא נקשיב למנהיגים האלה ולקופי אנן, שטוענים שדה-קרימינליזציה של סמים תציל את דרום אמריקה:
http://www.globalcommissionondrugs.org/about/
ישן 14-02-2016, 13:13
צלמית המשתמש של ai22

אם נתעלם מההטעייה המכוונת, שכנראה הובאה מאתר סמים כלשהו
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. זה בכל מקרה לא טיעון לטובת..."

אני מסכים לגבי הסמים החוקיים,
גם לגביהם התחילו בתהליכים של מיסוי - וזה מבורך.
היום אלכוהול וסיגריות מכניסים קצת כסף למדינה, שמפצה על הנזק הנגרם מהם.

ההשוואה לאיראן והולנד - מאוד הגיונית.
לא הגיוני להתחיל לטעון טענות על מדינה שבה התחילו לפני שנה למכור סמים, והכל עובד טיפ-טופ.
הבדיקה צריכה להעשות - כשעבר יותר מעשור וכל המנגנונים המקרטעים התרסקו, כשלמדו איך לעקוף אותם.

גם באורוגוואי - מבינים את זה טוב בראיונות שראיתי.

באמריקה הלטינית (הדרום כולל מרכז אמריקה ומקסיקו) הסחר בסמים כשארה"ב לרוב היעד כל כך משמעותי, שהנסיונות של הממשלות להילחם בו גורמות נזק מזעזע בהיקפו.
כל פיתרון שיפחית את הצרות שלהם - עדיף
ישן 14-02-2016, 13:35
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ישראל יכולה להרוויח עשרות מילארדים בשנה...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "אם נתעלם מההטעייה המכוונת, שכנראה הובאה מאתר סמים כלשהו"

ואני מתייחס לכל עניין הייצוא.

זה ידוע שישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחום החקלאות המתקדמת וטכנולוגית המים והחממות.

אם ינצלו את כל זה בשביל ליצור קנאביס איכותי, יהיה אפשר לגזור לא מעט קופונים.

אני חושב שזה שאלה של זמן עד שהלגליזציה תתפשט לשאר העולם, ואז יהיה ביקוש לקנאביס ברמה גבוהה.

בישראל למשל אין ממש תעשיית טבק (קשה לגדל את הצמח, ועוד יותר קשה ללכת ראש בראש עם התאגידים המפלצתיים בחו"ל), אז למה שלא תהיה לנו תעשיית קנאביס?

*אגב, אני לא מסכים איתך בעניין העובדה שלגליזציה תמשוך תיירים מסוכנים, אם היית מבלה כמה ימים באמסטרדם הייתה מבין את זה לבד.

אני גם משוכנע שהחיים בקולורדו מקסימים, כנ"ל לאס ווגאס.

מצד שני אם תסתובב ברחובות מצרים או מרוקו, יש מצב טוב שישדדו אותך, או שתעבור אונס קבוצתי, ואז ישדדו וירצחו אותך.

(ואין לזה כמובן קשר לסמים).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-02-2016, 17:35
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "1. זה בכל מקרה לא טיעון לטובת..."

ציטוט:
2. קשקוש בלבוש (ואני מזכיר לך את המחקרים בשקל שהבאת מאתרי החזרה בתשובה נוצריים, ומסיינטולוגים). אין הוכחה ששימוש במריחואנה במינונים סבירים גורמת לאיזשהו נזק. ולאחרונה התפרסמו מספר מחקרים שהפריחו מחקרים קודמים שרמזו על נזקים בצורה לא חד משמעית...

מה זה מינון סביר?????
יצא לי להכיר מספיק טמבלים שאבדו את זה בעקבות עישון של חשיש\ירוק.
**מצד שני טמבל תמיד ימצא איך לדפוק לעצמו תחיים.
**מצד שלישי ילדים הרבה פעמים טמבלים, בייחוד כאשר מדובר בסם חוקי, תראה כמה ילדים מעשנים יש(סיגריות)...

כן לירוק, אבל לתת עונשים באמת, אבל באמת מפחדים, למי שיעז למכור לילדים.
ישן 14-02-2016, 23:19
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05

כפי שכבר רשמו מעלי, הדבר עדיין אינו חוקי מכוחה של האינרציה (בנוסף לתמצית שקרים וסילוף אמת שמנסים למכור לנו "מומחים")

הטענה "הרווחת" בקרב המתנגדים ללגליזציה היא שהסם מסוכן לבריאות/ממכר/יימכר לקטינים
כמובן שמשרד הבריאות מתנגד.
אבל זה שמותר לצרוך ולהשתמש חופשי בסיגריות שהן הגורם הישיר והגדול ביותר לסרטן זה חוקי.
לצרוך ולשתות אלכוהול זה חוקי וחופשי למרות שזה רעל שהורס את הגוף מבפנים וגורם למקרי אלימות קשים בין היתר.
מה גם שהשניים הללו מגיעים בקלות לידי קטינים.

אז יבואו החכמים ויגידו שצריך לאסור גם לעשן סיגריות ולשתות אלכוהול, ושלפחות בנתיים, תודה לאל, אסור השימוש במריחואנה.

אותם אנשים הם בורים וצבועים, וצריך לתת להם לעשן איזה ג'וינט שיקל על המחזור.
ישן 15-02-2016, 19:42
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
הטיעון הרפואי מפגר

כבר קראתי הכל. יש כאלה שמייחסים למריחואנה יכולות של ריפוי סרטן, החיאת מתים והצמחה של גפיים קטועות. אבל זבל נשאר זבל - לשרוף עשבים ולשאוף את העשן לריאות בשביל להתמסטל, אותי אישית זה דוחה. כל החרא הזה נכנס לריאות שלך, חלק מזה נשאר שם ומחרבן לך את הבריאות - בריא זה לא, ואם זה יגרום ליותר אנשים לעשן את החרא הזה בסביבה שלי ושל הילדים שלי, אני מאוד נגד זה.
בכל מקרה, נניח והיינו חיים בעולם אידאלי, בו האנשים היו אשכרה מתחשבים בך ולא מעשנים לידך או ליד הילדים שלך בלי שמעניין אותם אם בא לך להתמסטל או שבא לך שהילדים שלך יתמסטלו, אם זה היה ככה, אז מבחינתי שמי שרוצה שיעשן את עצמו למוות, לא עיניין שלי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 15-02-2016, 21:13
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לך ול-meac, שוב - אין לי בעיה עם מה שאנשים עושים עם זה
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "רגע רגע.... קודם כל, הטענות..."

יש לי בעיה עם שיטה ספציפית של צריכה של החומר. הרבה מאוד (אם לא רוב) מהחברים שלי צורכים קנאביס בתדירות זו או אחרת (בעיקר תדירות נמוכה של "אם יש אז בכיף"), והם אחלה אנשים, נורמטיבים ויצרנים וחלקם גם הורים לילדים, ואני חושב שגם הם יודו בהכנעה שבמידה ותהיה ליגליזציה, שיטת הצריכה הנפוצה ביותר של קנאביס תהיה בעישון, ועישון היא - מה לעשות - פעולה שבד"כ היא מפגע סביבתי לא קטן, ומה שבסופו של דבר יגרום ליותר זיהום אוויר לכולנו.
אז עכשיו בנוסף לריח המסריח של עישון שמגיע מהמרפסת של השכן שלי מלמטה ולפעמים מהשכנים מלמעלה, אני והמשפחה גם נצטרך לסבול מ"תופעות נלוות"? חרא. לא תראה אותי עומד מריע ומוחא כפיים כשתהיה ליגליזציה. ותעשו טובה, אנחנו בישראל. רוב המעשנים לא יתחשבו ב"טרחנים" שיבקשו מהם לכבות את הסיגריה או ללכת רחוק יותר ולעשן שם, מחוץ לתחנת האוטובוס/רכבת/מה שלא יהיה...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 16-02-2016, 07:39
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11

נקודה למחשבה:

מחצית או יותר מכלל האוכלוסיה הם לא צורכי סמים, לא מעשנים מריחואנה. אבל הם משלמים המון מסים על עקיפת החוק: מאבק נגד סוחרי הסמים, בתי משפט, בתי סוהר, ועוד.

אוכלוסיה הזו אינה רוצה להיות פריירים לסחוב על גבם את ההוצאות הכבדות האלו. ומבחינתם שתהיה לגליזציה, עם מיסוי גבוה.

התועלת תהיה בשלוש:

1. ייחסכו כספי משלמי מסים על עקיפת החוק, ועוד יתקבל כסף מהמיסוי.
2. היות ושוק הסמים הוא בידי עבריינים, לעתים תקופות הם שמים בתוכו חומרים רעילים שהם עוד יותר מסוכנים מהסם עצמו. אם הכול יהיה תחת פיקוח ממשלתי ומשרד הבריאות ייעשו כל המאמצים שהסמים יזיקו מה שפחות לבריאות. וגם יהיה על זה כיתוב שזה מזיק לבריאות, כמו בסיגריות.
3. בישראל לא אוהבים להיות פריירים. אם יתהפכו היוצרות ויהיה מיסוי גבוה על צרכני הסמים, הם לא ירצו להיות פריירים לשלם מיסים מיותרים לכיס המדינה, ויעשו את כל המאמצים להפסיק לצרוך סמים.

כאמור, זו רק נקודה למחשבה. אני לא מומחה בנושא הזה, ואפילו לא מכיר מכורים לסמים, לכן הדעה שלי היא רחוקה מלהיות מבוססת. בטח כבר חשבו על זה, ובכל זאת הגיעו למסקנה שזה לא כדאי.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 16-02-2016 בשעה 07:58.
ישן 16-02-2016, 08:21
צלמית המשתמש של ai22

בישראל אוהבים להגיד שלא רוצים להיות פרייארים
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "נקודה למחשבה: מחצית או יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hamedinai
3. בישראל לא אוהבים להיות פריירים. אם יתהפכו היוצרות ויהיה מיסוי גבוה על צרכני הסמים, הם לא ירצו להיות פריירים לשלם מיסים מיותרים לכיס המדינה, ויעשו את כל המאמצים להפסיק לצרוך סמים.

כאמור, זו רק נקודה למחשבה. אני לא מומחה בנושא הזה, ואפילו לא מכיר מכורים לסמים, לכן הדעה שלי היא רחוקה מלהיות מבוססת. בטח כבר חשבו על זה, ובכל זאת הגיעו למסקנה שזה לא כדאי.
בפועל - ישראלים משלמים הון על דיור - שמחירו מנופח בגלל מיסים ורגולציה מטומטמת שמייצרת שחיתות בכמויות אדירות,
סיבות שגורמות למחירים של הרבה מוצרים להיות יקרים יותר בארץ.
ובכל זאת - יהיו אלו שיצרחו בהפגנות שהם רוצים עוד מיסים "חברתיים" ועוד רגולציה.

לצערי הרב - אני מכיר הרבה מסוממים.
היות וגדלתי בקריית חיים - חלק לא קטן מהחברים החילונים שלי ושל אחי ואחותי - נהפכו למסוממים בשלב כלשהו.
המחיר היקר לא באמת מפריע להם - הם יקחו מההורים, יעבדו במשרות מפגרות, ובמקרה הרע יעסקו בפשע.
ההבדל העיקרי יהיה שאת רוב הרווח המדינה תקבל במקום אנשי פשע ומחבלים.
ישן 16-02-2016, 09:59
צלמית המשתמש של ai22

כמעט כל המסוממים מתחילים בחשיש/מריחואנה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מסוממים של מריחואנה?"

למרות שיש כאלו שמתחילים בגז מזגנים וחומרים נדיפים.
מבחינתי מי שמשתמש בסמים על בסיס שבועי הוא מסומם, וסוג הסמים פחות רלוונטי.

למיטב ידיעתי הם עישנו סמים קלים על בסיס שבועי, חלקם התנסה גם בכבדים יותר, אבל הקשר שלי איתם דעך כשהם נהפכו למסוממים ולכן מדובר בסיפורים ששמעתי עליהם.
למיטב ידיעתי 2 מהחברים מהתיכון של אחי משתמשים בסמים שאינם קנביס בקביעות (אחד עבר למזרח אירופה והשני להולנד).

כשהייתי בצבא היו לנו שני מסוממים בולטים (קנביס כנראה).
האחד היה תוכניתן - ולמרות הפגיעה בביצועים אף אחד לא התלונן.
השנייה הייתה ש"ג מבואסת תמידית שהתלוננה כל הזמן שהכל גרוע - עד שיום אחד הכל התהפך אצלה והיא נהפכה למאושרת לחלוטין לכמה חודשים,
עד שהגיעה משטרה צבאית - ולקחה אותה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר