לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2016, 07:05
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "חיבור מסך רחוק מהמחשב"

העברת המסך דורשת הרבה יותר רוחב פס מאשר החיבור הרגיל לאינטרנט - למשל העברת 1080p/60 Hz דורשת 3.96Gbit/s - שזה פי כמה יותר מהר מטכנולוגיית ה WiFi המהירה ביותר היום. אין קסמים - אם קשה להעביר מהירות של חיבור רגיל לאינטרנט למרחק המדובר - להעביר וידאו למסך יהיה יותר קשה. (אחרת היו משתמשים בטכנולוגיה הזו במקום WiFi, כלומר במקום 802.11, התקן של WiFi...)

אם אתה סטטי במקום של המחשב ולא איכפת לך כבל מקומי בנקודה הזו בין הקיר למחשב - אפשר לנסות רשת על חשמל (לא תמיד עובד, תלוי באיכות תשתית החשמל בבית). אם אתה חייב אלחוטי, להערכתי הדרך היחידה (חוץ מלהעביר את זוג הנחושת של בזק/יציאה קואקסיאלית של הוט למקום החדש) היא להשתמש במגבר (repeater) שנמצא איפשהו באמצע הדרך בין הנקודה הקיימת למקום שבו אתה יושב...

כל זאת כמובן בהנחה שהמהירות כן טובה אם אתה יושב ליד הראוטר האלחוטי. אחרת, צריך לפתור קודם את הבעייה הזו, ואז אולי בכלל אין בעייה שקשורה למרחק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2016, 19:29

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "עם REPEATER אני לא מאבד הרבה..."

תלוי אם הוא קולט ומשדר מחדש בתדר אחר או לא... כעקרון אם זה באותו תדר, אז המהירות אמורה לרדת לחצי ממה שהיא אמורה להיות.

תקני ה Wi-Fi התקדמו בשנים האחרונות, עם יציאת 802.11ac - וכבר מגיעים לרוחבי פס גדולים בהרבה. אבל זה כמובן דורש שגם הראוטר וגם הריפיטר יוכלו לעשות את זה.

מצד שני, גם כשאתה מתרחק ללא ריפיטר, אתה מאבד מהאמינות/רציפות, וברמה כלשהי האיבוד הזה נהיה מהותי יותר מרוחב הפס שיורד.

אם אתה מקבל 50Mbit/s ב Wi-Fi - האמת היא שזה לא כל כך נורא. מדובר ב 5MB/s! למעשה המקום היחיד שאולי זה אמור להשפיע עליו, זה הורדות של קבצים (בניגוד לגלישה באינטרנט ששם זו מהירות טובה מאוד. למעשה, אצלי בבית, בחיבור קווי, אני לא מגיע למהירות כזו [בגלל התשתית], ואני לא בדיוק סובל...) - ואולי העברות בין מחשבים בבית, אם אתה מעביר כמויות מידע גדולות בין התקנים אלחוטיים...

ישן 18-02-2016, 00:34

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "חישובים זה נחמד, אבל העובדה..."

לא אמרתי שאין. הם מבוססי 5GHz על כל המשתמע מכך (רמת הנחתה בקירות וכו'. וכן, אני רואה שכתוב שם שזה "עובר דרך מכשולים". אבל אני גם קצת יודע פיזיקה... יש מכשול ויש מכשול.). גם WiFi מגיע לקצבים די גבוהים בתקנים מודרניים (כפי שכתבתי) - כמובן גם באמצעות 5GHz. אבל אם יש לו בעיות קליטה על 2.4 (שלא נובעות מהפרעות של השכנים/עכבר-מקלדת אלחוטיים/בלוטות'/טלפון-אלחוטי...) - המצב בתחום ה 5 אמור להיות גרוע יותר, לא טוב יותר...

אגב, בפתרון מהסוג הזה, מלבד מחירו המטורף, צריכים גם עכבר ומקלדת אלחוטיים, שגם הם צריכים לעבוד בטווח הנחוץ, שהרי המשתמש לא אמור ללכת להקליד במחשב ולראות את התוצאה במסך הרחוק... (ייתכן שזו לא בעייה, אני רק מזכיר שצריך)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר