לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2016, 09:21
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זכור לי משהו על כך שמצב ה..."

דווקא לפי הטבלה, שיהוי (תודה על המילה, לא הכרתי ונמאס להגיד לייטנסי ) של 80 (78) היה המינימום, לא הרבה פחות משימוש בHSPA
ועדיין אל תשכח שמדובר על ספקי תקשורת אמריקאים שמתחברים לשרתים אמריקאים,
כשאני משתמש בספק ישראלי ומתחבר ששרתי משחקים אירופאי בתשתית קווית אני מקבל 80-120 (במקרה הטוב, או 300 במקרה הרע, ואז אני פשוט הולך לישון מוקדם)
אם על זה אני צריך להוסיף עוד 60 אז בשיהוי (אחח... איזו מילה) המינימלי אני נמצא בבעיה רצינית.

בהמשך קריאה של השרשור, המגבלה של 60GB בעייתית למי שרוצה לראות טלויזיה באינטרנט (או להוריד מדיה לספריה מקומית) כך שמעבר לחבילת גלישה מרשימה, שלא רחוקה מהמחיר של גולן אגב עם 30 ל-10GB (או 99 ל-20, שבטח ייגדל בהמשך) אין פה בשורה "מדהימה", אבל סנונית ראשונה של שינוי שאולי כבר יבוא.

קצת מזכיר את המבצע שהיה לסלקום בזמנו על אינטרנט ללא הגבלה שאתה משלם בו על המהירות בלבד, אי שם בשנת 2009 אני חושב?

סליחה, 2011
http://forum.iphones.co.il/thread170625.html

למרות שזכרתי שהשתמשתי בזה לפני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2016, 10:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "דווקא לפי הטבלה, שיהוי (תודה..."

אכן, לא הייתי משחק משחקי realtime ע"ג סלולר. כתבתי בפירוש למי זה טוב, זו לא הייתה אחת האפשרויות

אשר לטלוויזיה... אם אתה צרכן ממוצע (כלומר, עובד ביום, רואה בלילה בממוצע איזה פרק ב VOD או שניים) - להערכתי זה גם יספיק...

ההבדל הגדול בין עכשיו למה שסלקום אז עשתה, היה רוחב הפס הפשוט מצחיק כששילמת מחיר אפילו יותר גבוה מזה. אני כיום מקבל (אם התשתית בביתי היתה מסוגלת לכך [ותשתית הסלולר במצב גרוע אף יותר - אני לפעמים אפילו לא זמין!]) - באותו מחיר - ספק+תשתית - עם 100 מגה... ובלי ההגבלה של ה 60GB (למיטב ידיעתי. אני כנראה לא מגיע לזה בשנים האחרונות...)

הבעייה הגדולה של חברות הסלולר, בניגוד לחברות התשתית, היא בצריכת התקשורת - הם צריכים להביא את כל רוחב הפס עד הקצה - וצריכים לעשות את זה דרך האוויר - שהוא shared medium. צפוף שם. לכן אני לא כל כך שותף לתחזית של זיו על הורדת המחירים או העלאת הקיבולת. יש סיכוי טוב שה macro cells סתומים (או יהיו בקרוב אחרי הדבר החדש הזה), והפתרון היחיד במקרה הזה יהיה small cells. הבעייה היא שגם לזה יש עלות (נוספת). אז הרחבת קיבולת זה אפשרי, אבל מסקרן לראות איך הם יעשו את זה בלי להעלות את המחיר, כיוון שאין לחברות הסלולר תשתית עד הבתים...

ישן 18-02-2016, 09:49
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "פרטנר השיקה חבילת גלישה ביתית ללא צורך בתשתית קווית"

" תוכנית בתשלום חודשי קבוע של 120 ₪ / בהצטרפות לתוכנית UL ( הרשימה המלאה בתנאי התוכנית) תוכל להינות מהנחה חודשית של 45.1 ₪, מחיר התוכנית לאחר הנחה: 74.9 ₪ . בכפוף לתנאי התוכנית. "

משום מה האתר שלהם עובד אצלי בצורה כל כך מקולקלת, אין לי מושג למה, שמשהו שבור ב UX (נראה שהיום מי שרוצה להקים אתר חדש, מוריד Bootstrap JS או חיקוי שלו, כותב קצת טקסט, ומעלה לרשת...). אינני מצליח להגיע לתנאי התוכנית כדי לבדוק מה הם תנאי ההנחה החודשית. מוגבלת לשנה או משהו כזה?

לא שאני אומר שמדובר בתוכנית לא טובה - היא נותנת פייט לא רע, וכמובן שאין על יתרון הניידות. לאנשי שטח נשמע שמדובר בדבר אדיר...

היום אני משלם פחות לתשתית+ספק בחיבור קווי, במהירות גבוהה יותר, ובלי הגבלה של 60GB...

ישן 18-02-2016, 14:12
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
תנאי התוכנית
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "" תוכנית בתשלום חודשי קבוע של..."

https://shop.partner.co.il/Catalog/...2?planId=110995
• בעלי נתב תומך יוכלו גם להצטרף לתכנית הכוללת גלישה סלולרית, ללא השכרת הנתב, באמצעות פנייה למוקד המכירות של פרטנר בטלפון 1800-054-054. יש לוודא כי הנתב תומך ברשת 4G בטכנולוגית LTE, וזאת בכפוף לאזורי פריסת הרשת בארץ ע"י פרטנר
• תוכנית בתשלום חודשי קבוע של 120 ₪
• גלישה בנפח של 60GB לגלישה בישראל בלבד.
• בסיום ניצול נפח חבילת הגלישה תחול האטה של קצב הגלישה.
• תעריף לדקת שיחה 0.99 ₪
• תעריף להודעת SMS 0.57 ₪
• תעריף להודעת MMS 0.57 ₪
• בהצטרפות לתוכנית UL (הרשימה המלאה בתנאי התוכנית) תוכל ליהנות מהנחה חודשית של 45.1 ₪, מחיר התוכנית לאחר הנחה: 74.9 ₪ -
• נתב WIFI במודל השכרה בעלות של 14.9 ₪ לחודש
• משלוח הנתב כרוך בעלות חד פעמית של 49 ₪
• המחירים כוללי מע"מ.
• בכפוף לתנאי התוכנית.
• לתנאי התוכנית המלאים לחץ כאן https://shop.partner.co.il/contenta...1.pdf?id=117764

• התמונות להמחשה בלבד
• אחריות תינתן במרכזי שירות נבחרים שלפרטנר. לקבלת מידע אודות מרכזי פרטנר תומכי נגישות לחץ כאן
• לקבלת מידע אודות מרכזי השירות לחץ כאן
• בכפוף לזמינות במלאי

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 18-02-2016 בשעה 14:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר