לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2016, 21:52
צלמית המשתמש של GreenDragon
  GreenDragon GreenDragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.14
Facebook profile
מאורת הדרקון פתוחה להזמנות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GreenDragon שמתחילה ב "מאורת הדרקון - חנות אונליין חדשה"

אני שמח להודיע שמאורת הדרקון פתוחה להזמנות!
החנות היא בכתובת: מאורת הדרקון
המחיר שנקבע כרגע לצבעי המברול אנמל הוא 12 שח ליחידה, עם 5 שח דמי משלוח.

אתם תראו בחנות שכל הפריטים מוגדרים שאין מלאי, אך ניתן להזמין, וזה מאחר ויש משלוח ראשון כרגע שהגיע לארץ ונמצא במכס, אך אני לא יודע כמה זמן יקח לשחרר אותו, ולכן כל ההזמנות כרגע הן על בסיס מלאי חסר. ברגע שהמשלוח ישתחרר ויגיע אלי ההזמנות ימולאו על בסיס סדר / מלאי זמין, ובכל מקרה אני אבצע הזמנה נוספת כל תקופה מסויימת על בסיס ההזמנות שיצטברו כך שזמן ההמתנה יתקצר כל פעם בשאיפה להגיע לזמן המתנה של ימים ספורים למשלוח בדואר.

אפשר לקנות באתר ללא הרשמה מוקדמת, אך אם נרשמים יש תוכנית נקודות זיכוי שאפשר לצבור ולנצל לאחר מכן.

כרגע האתר מוגבל לתשלום דרך PayPal ומשלוח בדואר רגיל, אך בשבוע-שבועיים הקרובים אני אהיה במגעים עם חברות אשראי וחברות משלוח כדי למצוא פתרון זול לשני הנושאים.

נ.ב. האתר עדיין חדש וגם אני חדש בתחום, אז אם יש בעיות כלשהן באתר, תשלום או כל נושא אחר, או סתם יש לכם הצעות לשיפורים, אני אשמח לשמוע. אפשר ליצור איתי קשר ישירות במייל mikiw at orb-software.com (תחליפו את "את" ב "@" כמובן).

נ.נ.ב. מכיוון שאני מוגדר כעוסק פטור, אתם לא תראו מע"מ בקבלות שיגיעו אליכם, זה לא טעות באתר.

מקווה שתיהנו, יש לי הרבה תוכניות בהמשך

נערך לאחרונה ע"י GreenDragon בתאריך 19-03-2016 בשעה 21:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2016, 21:34

Facebook profile
ניתן להזמין צבעי טאמיה אקרילי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GreenDragon שמתחילה ב "מאורת הדרקון - חנות אונליין חדשה"

בהתאם להצבעה בסקר, הוספתי עכשיו את צבעי טאמיה אקרילי וניתן להזמין אותם. מחיר כל יחידה הוא 16 שח למעט צבעים ספיציפיים.
לטאמיה יש לא מעט צבעים בקטלוג וחלקם גם לא מופצים לארצות מסויימות, אז הוספתי כרגע סט סטנדרטי של צבעים. אם יש צבעים נוספים שאתם רוצים ולא מופיעים באתר (בין אם אקרילי / ספריי או משהו אחר), עדכנו אותי ואני אבדוק אם זה קיים אצל הספק.

נ.ב. הסתכלתי על מחירים של דגמים בספק שלי, ואני רואה שיש שם פוטנציאל למחירים טובים, החל מ 100 שח פחות ועד לפעמים חצי מהמחיר בפאזלנד. אני אוסיף דגמים בהמשך, אבל אם אתם רוצים דגם ספיציפי כבר עכשיו, עדכנו אותי ואני אבדוק את המחיר מול הספק.
ישן 15-04-2016, 15:08

Facebook profile
מלאי המברול הגיע

טוב, עברו שבועיים מאז העדכון האחרון. רציתי לעדכן מוקדם יותר, אבל היו הרבה דברים שצריך להסדיר בתפעול של העסק מאחורי הקלעים אז לא הספקתי.

רשימת עדכונים:
1. הגיע מלאי צבעי המברול והוא מעודכן באתר.
2. הוספתי מדללי אנמל של המברול ומדלל אקרילי של טאמיה לקטלוג.
3. שיפרתי תמונות של המוצרים באתר. (הצבעים הם מקורבים על פי קטלוג היצרן ולא הצבעים האמיתיים כמובן. אבל אני אבדוק אם אני יכול להפיק סדרה של תמונות עם הצבעים האמיתיים).
4. יש משלוח של צבעי טאמיה אקרילי בדרך.
5. הקמתי דף בפייסבוק, ניתן גם לגשת ישירות לחנות דרכו.

הנה כמה תמונות של הצבעים של המברול:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

על פי הסקר באתר כרגע המוצרים המבוקשים ביותר הם של רוול אקרילי, אז אני אוסיף אותם במהלך השבוע ואבצע הזמנה למלאי ראשוני. אל תשכחו להצביע בסקר אם אתם רוצים לתת עדיפות לסוג מוצרים מסוים.
(אני רואה שמישהו הצביע על האפשרות של "אחר" , אך לא שלח לי מייל. אם תוכל לשלוח לי מייל לגבי סוג המוצר המבוקש, אני אוסיף אותו לסקר).
ישן 14-05-2016, 19:05

Facebook profile

שלום לכולם, להלן מספר עדכונים:
- בזמן בחירת המשלוח ניתן לבחור רק בדואר רשום. הזמנות קודמות שנרשמו על דואר רגיל ישודרגו לדואר רשום ללא עלות נוספת.
- ניתן לחפש עכשיו בעברית באתר (היה באג לפני כן)
- יש סקר מוצרים חדש מורחב שיאפשר לכם להעביר בקשות למוצרים ותגובות בצורה יותר קלה

- מכיוון שאני חושב ששקיפות מצד העסק כלפי הלקוח עד כמה שאפשר היא חשובה על מנת שלא להשאיר את הלקוח באפלה לגבי סטטוס ההזמנות שלו, הקמתי אזור באתר שיראה את ההזמנות בדרך והמתוכננות ואת זמני המשלוח המשוערים שלהם, כך שתוכלו לדעת מה קורה עם ההזמנות שלכם: אירועים ומשלוחים

- הוספתי מספר פריטים של כלי עבודה וחומרים של טאמיה על פי בקשת לקוחות. זאת רק רשימה חלקית של הפריטים הזמינים ובהמשך יתווספו עוד. הם יוזמנו למלאי במשלוח הבא.
- ניתן לחפש עכשיו על פי מקט יצרן באתר. לדוגמה, אם תקלידו בתיבת החיפוש 32112, תגיעו לצבע אנמל של רוול בצבע צהוב. כנ"ל לגבי כל שאר היצרנים.
- התווספה קטגוריה חדשה של צבעים לאתר: צבעי רוול אנמל במחיר של 10 שח ליחידה וצבעי רוול אקרילי (AquaColor) במחיר של 13.5 שח ליחידה. הזמנה למלאי תתבצע בעוד שבועיים על מנת לאפשר לכם לבצע הזמנות שיכנסו למשלוח ולקצר את זמן ההמתנה לסבב הבא.
ישן 02-03-2017, 01:57

Facebook profile
עדכונים מהפעם האחרונה שכתבתי פה

שלום לכולם, עבר די הרבה זמן מהפעם האחרונה שעדכנתי פה, אז רציתי לעדכן אתכם במה שהתווסף בינתיים. הוספתי לקטלוג את הצבעים הבאים:
- מעל 250 צבעי Mr.Paint - Mr.Paint היא חברה בסלובקיה שמתמחה בייצור צבעים קרובים ככל האפשר למציאות של מטוסים ורכבים למיניהם. הצבעים הם צבעי אקרילי ומגיעים מדוללים מראש לשימוש במברשת אויר.
- 85 צבעי Italeri - איטלרי היא חברה ותיקה שהוקמה בשנות ה 60 באיטליה.
- מעל 440 צבעים וחומרים חדשים של Gunze (המותג Mr.Hobby). הצבעים החדשים כוללים את הצבעים האקריליים מבוססי לקר מסדרת Mr.Color (קידומת C) ואת הצבעים האקריליים מבוססי מים מסדרת Aqueous Hobby Color (קידומת H) כמו גם סדרת Mr. Metal Color (קידומת MC) וסדרת Mr.Color Super Metallic (קידומת SM), וכמובן גם פריימרים, מדללים ודבקים.

אפשר למצוא את כל הפריטים החדשים תחת קטגורית Gunze .

אחד הכלים שאהבתי באופן אישי היה הכלי שנקרא Mr.Almighty Clip II . זהו מעמד עם שני זרועות שניתן לסובב ולהלביש עליו קליפסים עם זרוע ארוכה כדי להחזיק חלקים לצביעה או ריסוס בקלות.

אני מוציא הזמנה מרוכזת ביום חמישי הבא (9.3) אז הזמינו עכשיו כדי להבטיח שההזמנה שלכם תיכנס להזמנה המרוכזת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר