לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2016, 10:58
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אני יודע שהוט והוט.נט זה דבר נפרד בכאילו... (נגיד)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "הטריפל של הוט לא בהכרח כולל..."

דברתי עם בזק בינלאומי והם אישרו יותר מפעם אחת בטלפון בשיחה מוקלטת עם יותר מנציג 1 שהוט.נט חוסמים ויותר מאשר מה שאצלי חסום ולא רק את הדברים האלה. משפטית אם מספר נציגים שלהם אישרו את זה, זה אומר כבר דברים על הוט.נט.
יותר מזה הוט. נט מאזינים לחיבור של vpn וחודרים לפרטיות שלך, כאשר הם חוסמים אתרים גם דרך vpn ודברים אחרים.
קלטתי את השיחות עם הוט.נט במידה והם עברו על החוק. יש לי הוכחה של החסימות דרך צילומי וידאו עם חיבור אחר מול החיבור שלהם ולוגים של wireshark ואולי נמצא עו"ד שיכול לתבוע אותם משפטית באופן ייצוגי או אישי ולהוציא מהם והרבה כסף.

מסתבר שאפשר לעזוב את הוט נט ולהשאר בטריפל של הוט ולעבור לבזק בילאומי או ספק אחר על התשתית של הוט עם מאה מגה. בזק בינלאומי אישרו שהם לא חוסמים והכל פתוח בניגוד להוט.נט ואמרו שהשיחות מוקלטות. (אין לי גם בעיה להוכיח חסימה אצלם באותו אופן)
38 ש"ח תשלום עם מהירות יותר גבוה מאשר אצל הוט.נט בלי התחייבות וחודש חינם קבלתי מהם בלי בעיות על הספק בלבד ורק מבטלים את הוט.נט.
נתנו לי גם הצעה לבזק כתשתית ובזק בינלאומי כספק, אבל הם בעצמם המליצו להשאר בהוט בטריפל בגלל המחיר הכללי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2016, 12:11

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "בזק בינלאומי הם מתחרים של..."

בזק בינלאומי קשורים לעובדה שאני רוצה להיות מסוגל לגשת ל cpanel, whm (אתה כנראה יודע מה זה ) אמזון שירותי רשת שונים כנ"ל בתשלום ו vpn בתשלום בלי חסימות ובלי כאבי ראש.
תחשוב שהספקית שלך בבית/עבודה לא תאפשר לך לגשת לממשק הניהול של פרש שאתה משלם עליו כל חודש לבצע שינוי כל שהוא. זה המצב שלי עם הוט.נט מיום חמישי, כאשר חלק מאותם שירותים כבר היה חסום לפני זה.

אתה רוצה פייסבוק וגלישה בוואלה? זה הוט.נט מאפשרים בלי בעיה

מעבר אל בזק בינלאומי נראה הכי הגיוני. מצד שני אם יש לך ספקית יותר טובה (לא הוט.נט), אתה מוזמן לתת שם של ספק וחבילה של 100 מגה בתשתית של הוט או 100 מגה תשתית של בזק או חבילות של 30/40 מגה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 08-03-2016 בשעה 12:13.
ישן 09-03-2016, 16:34

נגמר הסיפור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יש לכם טריפל של הוט מאה מגה? תשכחו משימוש חופשי"

הוט.נט משכו זמן עוד יום עם "תקלה" והפריעו לבזק בינלאומי להעביר את המנוי, אבל בסוף המנוי עבר חברה.

בשיחה של הניתוק באופן מדהים הם היו מוכנים להסיר את כל החסימות ולהפוך אותי ללקוח vip, אבל לחסום הכל, לשקר בטלפון ללקוח ולהעביר אותי מנציג לנציג לא הייתה להם בעיה. (הכל הוקלט כמובן)

השתמשתי גם בניתוק מהוט.נט למקרה והם ישכחו מהשיחה הטלפונית.

חשוב לומר שעם בזק בינלאומי ברגע שהמנוי עבר אליהם הכל עובד בלי חסימות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר