לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2016, 14:17
  משתמשת נקבה simply sivan simply sivan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.15
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה מוזר כי אני זוכר שבלאומי..."

בלאט, לא שמתי לי ששם הבנק מוסגר שם (לא שאכפת לי שכל העולם ידע שהם גנבים, אבל לא כל העולם חייב לדעת לאיזה בנק אני שייכת).. :/

"חשבון דיגיטלי ללא עמלות" זה אחיזת עיניים ותו לו. שקר. תרמית נבזית מאין כמוה. אם כבר, מה שהחשבון הדיגיטלי כן אמור להעניק זה עמלות מופחתות אם אתה עושה פעולות שם.
אבל כמה כבר פעולות יש לך לבצע דרך האתר? הרי כסף אתה עדיין יכול למשוך רק דרך הכספומט, והפקדת צ'קים אתה יכול עדיין לעשות רק דרך המכונה האוטומטית (עדיף שם, כי אצל
הטלרים זו עמלה יקרה יותר). אבל הם עדיין גובים ממך עמלות "ערוץ ישיר", עמלות על הפקדת צ'קים, עמלות על הזמנת פנקס צ'קים, עמלות על הקצאת מסגרת אשראי, עמלה על זה שאמא שלהם זו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-02-2016, 12:57
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי simply sivan שמתחילה ב "הקטע הזה כשאת מבינה שממש הגיע הזמן לעבור בנק"

למקרה שלא ידעתם,
אפשר לפתוח חשבון בלאומי טוטאל דיגיטל בלי לצאת מהבית. מעלים תמונת תעודת זהות, רשיון נהיגה, שיק מחשבון בנק אחר, ודוגמאת חתימה, ממלאים פרטים ועושים שיחת וידאו עם בנקאי במחשב או בנייד, לבחירתכם. אפשר גם להבנתי ללכת לסניף אם רוצים, אבל מי רוצה את זה.

פטור מעמלות בפעולות ישירות, לרבות פטור מעמלות מינימום, לרבות הפקדת שיקים בבנקט, משיכת מזומנים בבנקט, פנקס שיקים חינם (לא חובה), כרטיס בנקט חינם (לא חובה), כרטיס דביט 8 ש"ח בחודש (לא חובה), כרטיס אשראי 13.90 ש"ח בחודש (לא חובה). אין פטור מעמלות פקיד, אבל אני משתמש בפקיד אחת ל... ובלאומי העמלות הכי נמוכות (או קרוב לכך) ממילא.

פתחתי גם חשבון כזה למרות שכבר פתחתי חשבון בדיסקונט, כי זה קל וחינם וגם כדי שאם ארצה לעבור מדיסקונט אוכל לעבור ללאומי בזמן קצר יחסית.

אני עדיין נאבק בלסגור את החשבון בבנק הפועלים ונתקל בהרבה ביורוקרטיה מפגרת גם מהם וגם מישראכרט, ואני לא לגמרי בטוח שהם אשמים בהכל, אבל זה בכ"ז מציק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:42

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר