לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2016, 11:52
  pninaf16 pninaf16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.16
דרך בטוחה ופשוטה להרוויח כסף בקלות

כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם‎!!!

‎ ‎כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל ‏הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדי שתוכלו לקרוא ‏בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים‎.‎‏)‏
לא נמאס לכם להיות במינוס תמידי, לראות את כל החברים שלכם מטיילים בחו"ל כאשר לכם ‏אין את הכסף? לעבוד שעות נוספות או משרה נוספת בשביל עוד כמה מאות שקלים ‏בחודש?! לקבל טלפונים מאיימים מפקיד הבנק?! לאחר שתקראו את המאמר הבא לא ‏תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל ‏שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף‎!
פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני‎!!!‎
‎"‎מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, ‏נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך ‏שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). ‏המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטית, אבל כמו ‏רובנו גם הייתי סקרנית והמשכתי לקרוא‎.‎
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר ‏למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת ‏שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). ‏יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה ‏יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד‎!!!‎
בדרך כלל אני מתעלמת ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, ‏והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף‎.‎
אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד ‏מאיתנו ירוויח‎.‎
השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא‎:
‎ ‎האם זה נכון‎?
‎ ‎וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים ‏התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר ‏מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי ‏סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪‏‎.
‎ ‎וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪‏‎
‎ ‎וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים‎!!!
‎ ‎לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע."‏
זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול ‏רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית‎.‎‏)‏
אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת ‏מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה‎ :‎
צעד ראשון‎:
‎ ‎קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו ‏את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את ‏שמכם והכתובת המדויקת‎.
‎ ‎עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך ‏המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך ‏מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריכות להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק ‏עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪‏‎.
‎ ‎מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת ‏הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. עכשיו שילחו את 6 ‏המעטפות לכתובות הבאות‎:‎

‎1‎‏. ‏‎ ‎דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 68047‏‎
‏2. ‏‎ ‎הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879‏‎
‏3. לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460‏‎
‏4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920‏‎
‏5. ‏‎ ‎נטלי ובר, נחום 18 דירה 13 נתניה, מיקוד 42334‏‎ ‎‏ ‏
‏6. פנינה ת.ד. 1600 מיתר, מיקוד 85025‏‎
‎ ‎
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם‎!‎
צעד שני‎:
‎ ‎הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד ‏למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר ‏‏6 ברשימה‎.‎
צעד שלישי‎:
‎ ‎השתמשו בדפדפנים כמו‎: internet explorer,netscape ‎ובאתרים כמו‎: msn, ynet, ‎נענע, ‏וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש ‏לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום ‏יהיה טוב! בעברית כמובן‎!!!‎
צעד רביעי‎:
‎ ‎שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את ‏המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל ‏שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף‎!!!‎
כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאימיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע‎.‎
אך... בבקשה זכרו‎!‎
התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ‏ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית ‏תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, ‏והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של ‏‏5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע ‏למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים‎!!!‎
עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף‎?‎
מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז ‏אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ‏ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד ‏מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 ‏הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים‎.
‎ 343 ‎האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות ‏אני יעשה 12050 ₪‏‎!!!
‎ ‎אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם ‏שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ‏ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות ‏אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים‎!!!‎
זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח ‏הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם ‏תרוויחו סכום של 588245 ₪ ‏
האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים‎?
‎ ‎אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם‎!‎
הערות‎:‎
אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר ‏אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים‎.
‎ ‎אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק ‏מהשרשרת הגאונית הזו‎!‎
אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני‎!!!‎
והכי חשוב‎!!!
‎ ‎אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה ‏בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את ‏השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה ‏לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו ‏שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪‏‎.‎
ושוב‎ !
‎ ‎הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם‎.‎
בהצלחה‎!‎
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר