לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2016, 10:02
  vizbon vizbon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.16
דחוףף לגבי חזרה לקרבי!

תקשיבו שנייה אני יצאתי מקרבי ע"י הורדת פרופיל ל64 זמני על סעיף נפשי כי הייתי בהלם מדי מהטירונות הקרבית והיה לי קשה ולא הצלחתי להתגבר על ההלם והמתח שהייתי מצוי בו..
עכשיו אני מבין שעשיתי טעות נוראית ולקחתי הכול קשה מדי והכול היה חוויה אחת גדולה בעצם ואני מרגיש שוויתרתי לעצמי ולא יכול לחיות עם ההרגשה שסתם ויתרתי ככה... שמו אותי בקריה בחיל האוויר ( אני שייך לחיל האוויר ) אני עושה עבודה משרדית ויומיות ומרגיש מבוזבז וחסר טעם לשירות.
הפרופיל 64 שלי הוא זמני ל3 חודשים, אחר כך ועדה רפואית אמורה להעלות לי אותו לפרופיל 82 רגיל שזה כשיר לקרבי.
מה הסיכויים שלי לחזור לשירות קרבי ( שזה לצאת מחיל האוויר על הדרך ) לאחר שיעלה לי הפרופיל?
אני רוצה לבקש גיבוש ללוחם ימי ולהיות לוחם בחיל הים בעקרון או ללכת לתותחנים \ איסוף קרבי מה הסיכוי שיתנו לי?????
חשוב לי לציין גם שהוסמכתי רובאי 03 כבר, ולא עברתי שום קורס בתפקיד החדש.. אבל בשביל לקבל את הרב"ט ( עוד איזה 4-5 חודשים ) אני יצטרך לעבור קורס כנראה ומישהו אמר לי שאם עוברים קורס אז הסיכויים שלי לחזור אבודים לנצח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר