לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2016, 17:48
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מחשב לניגון סרטים (קולנוע ביתי)"

עד 4000 אלף?
יש שרתים קטנים של מדיה שאפשר להכניס לתוכם מעל ל 24 טרה של מידע בקלות והם שקטים מאוד.
עלות המוצר היא 2000 ש"ח בלי כונן וכל כונן שאתה מוסיף של 4/6/8 טרה עולה בהתאם, אבל כונן אחד נכנס לך בהחלט בתקציב הזה והשרתים האלה מתאימים ל hd ומוזיקה באופן מושלם. המוצר תומך בחלונות, מקינטוש ולינוקס בנוי מהחברה.

פשוט מאוד לתפעול והפעלה והכי חשוב זה זמין לך בבית על גבי הרשת. אם יש לך רשת של גיגה ומעלה אפשר לצפות בסרטים באיכות הכי גבוה בלי בעיות מכל מחשב, נייד או טלפון חכם דרכם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 03-04-2016 בשעה 17:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2016, 14:21

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "תפרט"

אתה צריך 4 דברים:
1, ראוטר עם מהירות של גיגה פלוס
2, כבלים תואמים (עולה גרושים)
3, שרת עם כתובת ip וכרטיס רשת של גיגה כאשר הוא מחובר אל הראוטר במהירות של גיגה. (אין צורך להתקין אותו רק לתת לו כתובת ip בלבד)
4, כונן שמחובר אל השרת

יש לך את הציוד הזה?!
נשאר לך לחבר את הכונן רשת למחשב עם החלונות שלך לכל מחשב שמחובר לרשת.
אתה משתמש בחלונות? זה הולך ככה: "192.168.x.y\\" והמחשב מחובר אל השרת. במילים אחרות בחדר השינה, בסלון עם הנייד כולם מאפשרים לגשת את הסרטים כולל ב hd, מוזיקה וכדומה.
יש לך עבודות ללימודים? אפשר לעבוד ישירות על השרת עם האופיס שיש לך על המחשב שלך המקומי כאשר השרת שומר לך על הקבצים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 04-04-2016 בשעה 14:24.
ישן 05-04-2016, 11:49
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא הבנתי למה למכור NAS למישהו..."

בגלל...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
במחשב אני אתקין יוטורנט והוריד אליו ישירות תוכן

אצלי זה התחיל ככה, המשיך ב<מלל ארוך טכני ולא רלוונטי> אוטומציה של עדכון סרטים וסדרות חדשים

מפה לשם, אחרי שנתיים הגעתי לבערך 6 טרה של סרטים + סדרות (ואני מנקה מידי פעם)
יכול להיות (בטוח!) שאני קצת אובססיבי בעניין ועכשיו אחרי ששיניתי את ההגדרות (הרבה) הצורך בשטח לא גדל באותו קצב, אבל אם אתה רוצה להכין לעצמך מערכת מדיה offline שעובדת באופן אוטומטי כך שאתה חוזר הביתה, מקסימום יש לך רשימה של פרקים וסרטים חדשים שיצאו ובוחר מה אתה רוצה לראות - NAS זה פתרון די מתבקש.
לי אישית אין כזה, אבל ממשיך לבדוק מסביב מה הפתרון הכי עדיף.

ישן 06-04-2016, 12:57
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "שכחת פרט קטן וחשוב: זה לא..."

זה לא אומר שאי אפשר לייעץ קצת מעבר מניסיון אישי.

במחשבים כמו במחשבים (אפילו בתחום "פשוט" כזה) דרישות יכולות להשתנות ברגע שאתה מבין באמת מה אתה מחפש, הכותרת של המטרה היתה "מחשב HTPC להורדה וניגון מדיה", שאלה הגיונית אחרי זה היא לא "כמה מדיה, לכמה מסכים, לכמה אנשים, באיזו תדירות" וכו' שכן ישפיעו על ההחלטה מה לרכוש?

ספר את זה לאשתי... :/ לא האיכות, לא החומרים ולא העובדה שראתה סרטים שהיא מאוד מעריכה 200 פעם (ואתה מוזמן לעקוב אחרי הtrakt שלי) ייגרמו לה להסכים למחיקה של הסרטים "שלה"

עריכה:
ואגב, מפירוט שהוא נתן בהמשך - HTPC יש לו, אז השאלה היא למה הוא לא מרוצה? הרי קודי רץ באופן כמעט זהה על אנדרואיד וחלונות.

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 06-04-2016 בשעה 12:59. סיבה: תוספונת
ישן 06-04-2016, 17:51

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "שכחת פרט קטן וחשוב: זה לא..."

יש בעיה בטיעון שלך נגד ה nas זיו.
הגודל של הקבצים גדל כל הזמן ולכן אם סרט של hd ממוצע שוקל 8-16 גיגה היום בשנים הקרובות זה יהיה 20-30 ומעלה כשיש סרטים של 200-300 גיגה לסרט, נדירים, אבל קיימים כאלה.
לכן כמות האיחסון חשובה וה nas יכול לתת למחשב את הסרט דרך רשת ופשוט לתת למחשב להציג את זה עם נגן פשוט מאיפה שנריון רוצה לצפות בסרט.
מחשב לניגון של סרטים של hd ו nas לשמור את הסרטים זה אחלה פיתרון בשבילו.

nas תומך בטורנט חוץ מזה ובהרבה דברים אחרים שאולי הוא צריך כמו עבודה על מסמכים וצפייה און ליין במוזיקה כולל הופעות שלמות ב hd.

מחשב זול עם כרטיס רשת מתאים ותומך hd (רובם כיום) ו nas הם אחלה פיתרון כמו שקוביבי אמר ונריון בהחלט יכול לבחור בזה.

ישן 06-04-2016, 18:12

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "בגלל... [QUOTE=Narion]במחשב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
בגלל...

אצלי זה התחיל ככה, המשיך ב<מלל ארוך טכני ולא רלוונטי> אוטומציה של עדכון סרטים וסדרות חדשים

מפה לשם, אחרי שנתיים הגעתי לבערך 6 טרה של סרטים + סדרות (ואני מנקה מידי פעם)
יכול להיות (בטוח!) שאני קצת אובססיבי בעניין ועכשיו אחרי ששיניתי את ההגדרות (הרבה) הצורך בשטח לא גדל באותו קצב, אבל אם אתה רוצה להכין לעצמך מערכת מדיה offline שעובדת באופן אוטומטי כך שאתה חוזר הביתה, מקסימום יש לך רשימה של פרקים וסרטים חדשים שיצאו ובוחר מה אתה רוצה לראות - NAS זה פתרון די מתבקש.
לי אישית אין כזה, אבל ממשיך לבדוק מסביב מה הפתרון הכי עדיף.

יש לי שרת nas והוא מתאים לקרוב להכל קוביבי.
אני עובד עליו און ליין באופן קבוע עם מסמכים חלונות ולינוקס עם רשת קווית ורשת אלחוטית.
יש לו מספר רב של חיבורי רשת מהירים יחסית לשוק של היום.
אני צופה בסדרות, סרטים ממנו
אני מאזין למוזיקה דרכו כולל וידאו קליפים באיכות hd
ה nas מספק שרת vpn פנימי למספר רב של מחשבים
אפשר לחבר אותו ל server 2012 או שרת של לינוקס ולהגביר את התפוקה שלו בכמה דרגות טובות.
הכנסתי אליו כונן ssd בשביל ביצועים יותר גבוהים או לחבר כונן מנועי רגיל שמיועד ל nas.אפשר להכניס לו כוננים של עד 8 טרה בכל סלוט
אריזה אחת שעושה הכל אפשר לומר כנראה.

שרת nas זה אחלה פיתרון לנריון וכל מי שרוצה מרכז בידור לבית כי הוא לא מוגבל למחשב אחד בלבד והוא פשוט מאוד להפעלה וחיבור לחלונות כפי שנריון ביקש. זה פיתרון יותר טוב לדעתי בכל פרמטר ונריון אחרי הכל ביקש טורנט וסרטים.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-04-2016 בשעה 18:19.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר