לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2016, 22:47
  יוספוס פלביוס השני יוספוס פלביוס השני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.15
אזרח צילם עובדות בזק חונות שלא כחוק, בתגובה הן אימו אליו בתלונת אונס

"נתלונן שהטרדת אותנו מינית"

תושב אשקלון צילם עובדות של בזק חונות בחניית נכים במרכז מסחרי בעיר • בתגובה, הן איימו עליו שיתלוננו עליו כי הטריד אותן מינית

הגולש צפריר אבָּיוב, תושב אשקלון, פירסם שלשום (שבת) בעמוד הפייסבוק שלו תמונה של רכב השייך לחברת בזק החונה בחניית נכים. אלא שמלבד האיסור שבשימוש בחניית נכים לנהגים שלא זכאים לכך, איימו עליו הנהגות שאם יפרסם או יעשה שימוש בתמונה, יתלוננו עליו כי הטריד אותן מינית, כך לדבריו של אבייוב.
בפוסט שפירסם בפייסבוק, תיאר אביוב את השתלשלות העניינים, שלדבריו כאמור, הגיעו עד לכדי איומים: "בסביבות השעה 15:00 חניתי בחנית נכים ליד הכניסה לחדר כושר במתחם המסחרי אפרידר בשכונת ברנע אשקלון. בזמן שאני מתארגן לצאת מהרכב שלי מגיע רכב של בזק שבו נהגת ונוסעת וחונות בחנית הנכים ועם תסתכלו בתמונה מצד שמאל 20 מטר אולי יש חניה פנויה".

http://www.israelhayom.co.il/article/370541

חוסר הענישה כלפי שקרניות שמעלילות על תקיפה מינית מעודד בחורות כאלו.

נערך לאחרונה ע"י יוספוס פלביוס השני בתאריך 04-04-2016 בשעה 22:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2016, 12:01
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כן, ומה תעשה המשטרה..? בהנחה..."

צלמתי קצין משטרה חונה במקום אסור במרכז הארץ בוידאו ורואים שהרכב של הקצין עומד במקום אסור בלי שהוא ידע בכלל שהוא מצולם. כאשר הבנתי שזה רכב של משטרה לא בתפקיד, אמרתי לעצמי מה אני צריך את השטויות האלה בחיים שלי.
אותו אדם בפוסט המדובר לא חשב הרבה לפני הפוסט כי לא יעשו לאותן נשים כלום עברו על החוק או לא ואני לא נכנס בכלל לתלונת שקר של האונס.

הפעם היחידה שראיתי משטרה עושה משהו נגד אנשים כאלה היה כאשר משהי בלי הרבה מוח חוסמה רכב של חברה שעובדת עם המשטרה הכחולה. מרבית האנשים לא יאמינו כמה סמכות יש למשטרה הכחולה כאשר היא רוצה לטפל במי שחונה במקום אסור או חוסם רכב כאשר נוח להם לעשות את זה לשם שינוי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 05-04-2016, 10:08
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
תכלס? -הוא אפילו יותר מטומטם מהן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "אזרח צילם עובדות בזק חונות שלא כחוק, בתגובה הן אימו אליו בתלונת אונס"

אם הייתי במצב שלו הייתי מפרסם את הכל כמה שיותר מהר, וגם ניגש מיד לתחנת המשטרה הקרובה.

אם אותן מאותגרות שכלית היו מגישות נגדי תלונה במשטרה על תקיפה מינית, נסיון לאונס, וכ'ו.

לא רק שהייתי מגיש תלונה חוזרת באופן מיידי, אלה גם הייתי ממשיך ישר לאפיק המשפטי ומגיש תביעת נזיקין.

גם אם המשטרה סוגרת את ההליך מבחינתה (כמו שקורה תמיד - כי המשטרה שלנו שווה לתחת) אפשר להגיש קובלנה פלילית, וגם תביעת לשון הרע.

אותן שרמוטות צריכות להוכיח בביהמ"ש שאכן היו דברים, מנגד אם יש לתובע אליבי ועדים שתומכים בגרסתו, לאותן נשים יהיה מאוד קשה להוכיח את חפותן בביהמ"ש, במיוחד אם אין להם יכולת להציג הוכחות לקשר כלשהו שהיה בינן לבין אותו בחור (צילומי וידאו מחנות \ SMS \ שיחות \ איכון \ עדים אחרים שתומכים \ וכ'ו).

רק לפני מספר שבועות זוכה עו"ד שעבר גיהנום ע"י מספר מתלוננות שהיו שייכות לכת וטענו שהוא אנס אותן.

ובמקרה שלו זה גם היה יותר מסובך מכיוון שהייתה לו היכרות עם מנהיגת הכת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-04-2016, 12:09

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "תלונת שווא במשטרה זה עילה לכל דבר"

תלונות שווא על אונס ואלימות כלפי נשים לא יקבלו יחס כאשר הגבר הוא הקורבן ומצד שני הפוך הגבר היה עצור מיד.

קראת כיצד אחת המתלוננות נגד בוכריס קצין צה"ל חזרה בה אחרי שהוא לא קיבל את התפקיד?! חיסלו לו את המינוי במילים אחרות על ידי תלונות שווא והתלונה ה 2 גם בדרך לביטול כמו שזה נראה. ערוץ 2, 10 וערוץ 1 או הארץ כמובן לא רוצים לומר את זה. כאשר ה 2 תחזור בה כמו ה 1, אף אחד לא יתן לו פיצוי כמובן על אובדן השם הטוב ואי הקידום. לאותה אחת שחזרה בה לא יעשו כלום כמובן וגם ל 2 כאשר היא תשנה גרסה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 05-04-2016, 17:15

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "האפליה נגרמה מכיוון שמרבית הנאנסות הן נשים (ולא גברים)"

נגד בוכריס אותו קצין צה"ל שהפכו למפלצת בכל כלי תקשורת אפשרי וכמובן שר הביטחון לא נתן לו טיפה של גיבוי, אחת הנשים החליפה גרסה (פורסם בערוץ 7) וזה אחרי שעשו לו רצח אופי מוחלט בכל מקום אפשרי.

אותה אחת לא עצורה ולא יתבעו אותה לדין כנראה וכמובן אף אחד לא מפרסם את זה בגדול, אין לגבר הגנה בפועל נגד תלונות שווא.
אחד המועמדים לתפקיד נגיד בנק ישראל לפני שנתנו אותו לנגידה כיום גם זכה לחיסול דומה של תלונה שווא והרשימה הזאת לא נגמרת וכל התלונות האלה נעלמו אחרי שמשהו אחר זכה במנוי באופן ברור.

אם אישה רוצה לסלק את הבעל שלה זה קל מאוד באותו אופן ולגבר אין שום הגנה משפטית אלא אם הוא מצליח להוכיח שהאישה משקרת בכלל.

ציטוט:
עו"ד מירית ענתבי, שהיתה מעורבת בהליך שינוי הנחיה 2.5. ענתבי הזכירה בסיפוק את הדיווח כי המתלוננת הראשית נגד תא"ל אופק בוכריס חזרה בה מהטענה כי הוא אנס אותה. ענתבי ייחסה את השינוי לעובדה שמעלילות לא צפויות עוד ליהנות מחסינות בפני העמדה לדין.

עו"ד אמרה את זה ולא אני חשוב לציין שוב.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 05-04-2016 בשעה 17:18.
ישן 09-04-2016, 04:45

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "וברור לך אני מקווה שזו דרך פוטנציאלית להלך איימים על קורבנות?"

חשבת כמה קל לפגוע בך כגבר קנגס? צריך איזון בחוק בפועל במקרים האלה.

בו נפתח את הנושא יותר לעומק ברשותך, למה אותה אישה לא בכלא אחרי מה שהיא עשתה לאותו קצין ולא עצורה עכשיו? הוא הפסיד קידום והפכו אותו לאנס ומפלצת בכל כלי תקשורת אפשרי ועדיין השם שלה נשאר חסוי והתיק שלה נקי ושוב מדובר בתלונת שווא!!!
חוץ מזה שר הביטחון חייב לבקש סליחה על גבי התקשורת ממנו ולתת לו קידום אחר שווה ערך כפיצוי ולדרוש להעמיד אותה לדין וכלא עם פיצוי כספי על הרס שם ופגיעה בקרירה של חייל בצה"ל ושל גבר בפרט.

אישה כזאת אני כמעסיק, עובד באותה חברה/חנות או איש משפחה לא רוצה באיזור שלי משהי כזאת גם אחרי 20 שנה מהתלונת שווא ואם יש מאגר של עברייני מין בנוסף לו צריך להיות מאגר של נשים שהגישו תלונות שווא נגד גברים כולל כקטינות כהגנה לגברים בעתיד מאותן נשים ואחרות שחושבות על זה. אגב במקרה של אותו קצין אולי משהו גם נתן לה כסף בשביל לפנות אותו מהדרך למשהו אחר.

ישן 09-04-2016, 14:46
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
וודאי שאני יודע, ובעבודתי אני צריך להזהר כפל כפליים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "חשבת כמה קל לפגוע בך כגבר..."

כל הזמן להיות מודע ולא להביא עצמי למצב שאני בכלל ביחידות עם מישהי שיש לי איתה יחסי מרות, ויש הרבה כאלו. מאוד מקשה על העבודה וגם יוצר קצת אי נעימות כאשר אתה מבקש ממי שנכנסה אליך למשרד לחזור ולפתוח את הדלת שסגרה.
ועדיין, ידוע כי אפילו בימינו, וודאי בעבר הלא רחוק, הרבה נשים שהוטרדו מינית ואף הותקפו ממש ונאנסו העדיפו לא להתלונן כי הטיפול המשטרתי והמשפטי (בעיקר חקירות נגד אגרסיביות של סניגורים) פשוט הפך את זה ללא כדאי.
בנסיבות שבהן ברור כי מדובר בעלילה אני בהחלט סבור שיש מקום להעניש את המעלילה בכל חומרת הדין, אבל במקרים גבוליים ואפורים עדיף להניח לה בדיוק מהסיבה הנ"ל.
ישן 09-04-2016, 13:05
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "וברור לך אני מקווה שזו דרך פוטנציאלית להלך איימים על קורבנות?"

יש פער עצום בין "העלילה" כלומר עדות שקר וכו', כשצריך אשכרה להוכיח זדון, לבין תלונה על משהו שלא עומד בסף הפלילי, או לא מסתיים בהרשעה...

הסוג השני הוא באמת נסבל בכדיי שנשים יוכלו להרגיש בטוחות בעבודה, בצבא, ובכלל...

הסוג הראשון צריך להסתיים במאסר. וזה, שמדינת ישראל מתעלמת ממקרים כאלה בתור מדיניות, פוגע בראש ובראשונה בנשים שמתלוננות בצדק.

אתה מכיר את התופעה של כל מיני "פמיניסטיות" שאוטומטית מאמינות למתלוננת? ואת התופעה ההפוכה של גברים שאוטומטית חושבים שהיא זונה שקרנית (מסתובבים אפילו שניים כאלה ממש פה באשכול? אז אחת הסיבות העיקריות לתופעה השנייה היא שאין מחיר לתלונות שווא.

אגב, בהקשר של גרושים, יש תופעה הרבה יותר נרחבת של תלונות שווא, ואפילו של עוכרי דין שממליצים על זה לנשים שרוצות להתגרש.
ישן 09-04-2016, 21:35

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "יש פער עצום בין "העלילה"..."

חשוב לציין שבמקרה של גרושים העו"ד של שני הצדדים הם אלה שחוגגים על הכספים המשותפים של הגבר והאישה אחרי שהאישה מגישה תלונת שווא אחת או יותר קנגס.
יצא לי להכיר מקרים שהאישה הייתה חייבת לשלם לגבר את השכר דירה על הזמן שהוא היה מורחק מהבית בגלל תלונת השווא מהבית אחרי שהגבר הוכיח את זה בהרבה מאוד כסף. אני לא מכיר מקרה אחד שהאישה נכנסה על זה לכלא, כשהגבר היה עצור ומושפל במשטרה בלבד ולא האישה.

גברים איבדו מקום עבודה בגלל תלונות שווא של נשים ולא יכלו לחזור לאותו מקום עבודה או לעבוד במקומות אחרים גם אחרי שאושר שהאישה לא אמרה את האמת.
יש מקרים שבהם הגבר נשאר במקום עבודה והאישה מסולקת ממנו אחרי שהגבר מוכיח שהייתה תלונת שווא נגדו ואז אירגוני הנשים תובעים להחזיר אותה לעבודה למרות שהיא הגישה תלונת שווא והגבר עדיין עובד באותו מקום.

אם יש לך משרד בעבודה אפשר להתקין שרת מצלמות קטן נסתר ומצלמות נסתרות וכאלה שכולם רואים ככה שגם אם הדלת סגורה תהיה לך הגנה משפטית כל שהיא.

חשוב לי לומר שאם גבר אנס או פגע באישה פיזית שיכנס לכלא, אבל אני רוצה איזון משפטי אמיתי לתלונות שווא נגד גברים.

ישן 06-04-2016, 10:18
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בחורה צריכה להוכיח מקרה של אונס...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Byte Me שמתחילה ב "תכלס אם אין לך הקלטה שלהן אומרות את זה עדיף פשוט לוותר"

אם היא לא מצליחה ומנגד הקורבן (הבחור) מצליח להוכיח כי לא היה לו קשר לפרשה (באמצעות אליבי / עדים) אז הרי שאותה בחורה לא יכולה לעשות כלום.

לי למשל יש מצלמות בכניסה לבית, ואין דרך לצאת או להיכנס מבלי לעבור דרכן, ככה שאם מחר בבוקר תגיע בחורה שתאשים אותי שאנסתי אותה (נניח אתמול בערב), ואני אוכל להציג בפני השוטרים הוכחה לכך שבשעת האונס בכלל עדיין הייתי בבית, אז סביר להניח שאותה בחורה לא תוכל לעשות שום דבר.

*אבל בגדול אני מבין את מה שאתה אומר, זה עצוב שיש בחורות שמוכנות לדפוק לאנשים את החיים ככה סתם.

אגב, זו הסיבה שגם התחלתי להשתמש פחות בטינדר, ואני גם לא יוצא עם מזרחיות.

ישן 06-04-2016, 11:20
צלמית המשתמש של סיורניק
  משתמש זכר סיורניק סיורניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.13
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "בחורה צריכה להוכיח מקרה של אונס..."

הנקודה היא לא שאם אין הוכחה לאונס אתה בסוף תצא זכאי (אולי).

הבעיה היא שקודם כל יבואו אליך שוטרים ויעצרו אותך, אם אתה מפורסם או תא"ל יפרסמו את שמך בכל העיתונים, יעשו לך שיימינג בפייסבוק, אולי תפוטר מעבודתך...כל זה רק מעצם זה שיש תלונה.

חזקת החפות כבר מתה, ונכון שאולי לא תיכנס לכלא, אבל שמך הטוב נהרס, איבדת חברים, איבדת הכנסה וכל חיפוש בגוגל על השם שלך יעלה חשדות לאונס - בהצלחה עם כל מעסיק פוטנציאלי.

עכשיו דמיין שאין לך מצלמות בבניין ואין לך הוכחה משמעותית שלא אנסת.
עכשיו תוסיף גם את העובדה שהמשמעות הפלילית של אונס ושל הטרדה מתגמשת ומשתנה כל הזמן ואינה מוגדרת בבירור בחוק ותבין שיש פה בעיה.

"צה"ל הוא הצבא הערבי הטוב במזרח התיכון" - עזר וייצמן (על זרוע היבשה)

ישן 06-04-2016, 12:15
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

ניתן לקבל פיצוי על הכל
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי סיורניק שמתחילה ב "הנקודה היא לא שאם אין הוכחה..."

תלוי כמה אתה נחוש, ועד כמה כריש העו״ד שלך.

רק היום התפרסם שחשוד באונס שישב כמעט שבוע במעצר שווא, קיבל מהמדינה 5,000 שח.

לדעתי זה כסף קטן, אני במצב שלו הייתי תובע לא רק את המדינה אלה גם את המתלוננת.

פגיעה בשם הטוב היא שוות ערך לדיבה, אם מדובר במשהו קשה אשר גרם לנזק מוכח, אז אפשר לקבל סכומים גבוהים מאוד (200/300 אלף).

הסיבה שאנחנו לא רואים המון מקרים של קורבנות של אישומי שווא שנלחמים בבתי המשפט נובעת מכך שאנשים פשוט רוצים להמשיך הלאה בחיים.

אני לדוגמא מתפלל שיאשימו אותי באונס שלא היה, ומבחינתי שיחזיקו אותי במאסר למשך חודש (כמה שיותר זמן - יותר טוב), אחרי שאני אשתחרר אני אהיה מסודר לכל החיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר