לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2016, 11:08
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
פעילות משטרת ארה"ב

בהמשך לאשכול הזה, שכבר הפך להיות עמוס מאוד (למעלה מ250 תגובות), אני פותח אשכול חדש שמוקדש לפעילות המשטרה בארה"ב.

היום נחשפתי לסרטון הנ"ל:

לצפייה במקור באתר YouTube,

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן..

ולדעתי הוא מתקשר בצורה מסוימת לישראל.

אני מסיק מהסרטון הנ"ל כי מדובר בתמהוני שניסה לבצע התאבדות על ידי שוטר (Suicide by cop), מדובר בשיטת התאבדות נפוצה יחסית בארה"ב.

התרשמתי מאוד מהמקצועיות של השוטר (מרגע זיהוי האיום ועד שליפת הנשק חלפו שניות בודדות), הוא שלט בקשר בצורה מעולה, והתגבורת הגיעה בזמן שיא (הלוואי עלינו).

יאמר לזכותו שהוא גם לא היה נחוש לירות על מנת להרוג, והוא היה סובלני מאוד על אף שהמטרה נעה כל הזמן והיוותה איום.

עם כל זה, כאמור ההבדל כאן בין צל"ש לטר"ש היה קטן מאוד, אותו שוטר בעצמו יכול היה למות כתוצאה מהאיפוק שהוא הפגין, והמפגע יכול היה לתקוף גם מטרות אחרות (שוטר שנכח בזירה, ואפילו אזרח ברכב), ככה שבקלות כל האירוע יכול היה להסתיים בצורה הרבה יותר גרועה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2016, 16:47
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "אני לא מבין למה חלק מהשוטרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
אני לא מבין למה חלק מהשוטרים בארה"ב מסיירים לבד...

רק בסרטים יש פרטנר לכל שוטר. במציאות, מה לעשות דברים נראים אחרת. ב99 מכל 100 ניידות תמצא רק שוטר אחד. עניין של מספר אנשים לעומת גודל שטח ומספר השעות ביממה. מתמטיקה....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
ברור לך שזה אירוע רע, כן? אני לא מבקר את השוטר, אבל באופן כללי, לדעתי כאזרח, אידאלי, שאירוע כזה יסתיים בלי שאף אחד נפגע...

זה אירוע רע? מה היית אתה עושה אחרת?

האירוע הזה ממחיש בצורה מדהימה כמה מהר אירוע יכול להתפתח מעבירה קטנה (הולך רגל בצידי כביש מהיר) לאירוע חמור (ניסיון לרצח), באיזו מהירות שוטרים צריכים להגיב וכמה איפוק הם צריכים לעיתים.

התפקוד של השוטר היה מקצועי עד מושלם. שום דבר באירוע הזה לא היה רע.

ישן 10-04-2016, 23:52
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=Benjamin Willard]אני..."

1. בארץ הקודש אני חושב שרוב השוטרים בתפקיד שראיתי היו בזוגות.... כמובן שלא כולם... אבל יש פה אלמנט של בטיחות ובטחון...

2. כמו שכתבתי למעלה, אני לא מעביר ביקורת על התפקוד של השוטר, או ביקורת בכלל. אני פשוט אומר שזה אירוע רע. ואני לא רואה פה שום ניסיון לרצח. למרות שבקלות זה היה יכול להיות.

אנחנו רואים פה אדם תימהוני, מעורער בנפשו, מנסה להתאבד בכך שהוא יגרום לשוטר לירות בו- חוטף כדור. ובסוף השוטרים משתלטים עליו. הבעיה הראשונה פה זה, שבקלות השוטר היה יכול להידקר ואף להרצח. הבעיה השנייה שאדם שהוא בסופו של דבר אומלל, ונמצא במצוקה, נורה. וכנראה מאחורי כל זה, יש סיפור קשה של אדם ,שכנראה היה צריך לקבל סיוע מהרשויות. ודיי בטוח שאם היה שם שוטר נוסף עם טייזר ותרסיס פלפל, האירוע היה נראה יותר טוב, גם מבחינת הסכנה לשוטר, וגם מבחינת ההשתלטות על התימהוני.
ישן 10-04-2016, 16:41
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "פעילות משטרת ארה"ב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
התרשמתי מאוד מהמקצועיות של השוטר (מרגע זיהוי האיום ועד שליפת הנשק חלפו שניות בודדות), הוא שלט בקשר בצורה מעולה, והתגבורת הגיעה בזמן שיא (הלוואי עלינו).

כשהפסיכי הזה (שאגב היה מבוקש במדינה אחרת, דומני שעל ניסיון לרצח) שלף את הסכין, התגבורת כבר הייתה בדרך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
יאמר לזכותו שהוא גם לא היה נחוש לירות על מנת להרוג,

בניגוד למה שאנשים אוהבים לטעון ששוטרים בארה"ב רק מחכים להזדמנות לירות במישהו... דומני שגם אתה אמרת משהו בסגנון "בארה"ב שוטרים כבר היו הורגים אותו" על איזה מחבל עם סכין לא מזמן.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
והוא היה סובלני מאוד על אף שהמטרה נעה כל הזמן והיוותה איום.

כל זמן שלשוטר היה מרחב לתמרן כדי לשמור מרחק והחשוד רק זז בקצב של זומבי תוך שהוא גונח "הרוג אותי", ההחלטה לא לירות פעם נוספת הייתה החלטה טובה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
עם כל זה, כאמור ההבדל כאן בין צל"ש לטר"ש היה קטן מאוד, אותו שוטר בעצמו יכול היה למות כתוצאה מהאיפוק שהוא הפגין, והמפגע יכול היה לתקוף גם מטרות אחרות (שוטר שנכח בזירה, ואפילו אזרח ברכב), ככה שבקלות כל האירוע יכול היה להסתיים בצורה הרבה יותר גרועה.

אם החשוד היה מנסה לרוץ לכיוון השוטר או מתקרב לאדם אחר, השוטר היה יורה. מבחינת נהלי פתיחה באש השוטר הזה הפגין מקצועיות מרשימה מאוד.

ישן 10-04-2016, 19:13
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "השאלה היא האם היות האירוע..."

תשמע, אני לא נמצא בראש של אותו שוטר, אבל ממה שנראה בצילום, הוא לא היסס לשלוף ולירות בנקודה בה החשוד הסתער עליו עם הסכין, ואז, ברגע שבו החשוד כבר לא היה במצב הסתערות (קרי מתקדם לאט, פצוע, לא ממוקד) הוא לא המשיך לירות. אם היה היסוס בגלל מצלמת הגוף שלו, הוא היה מתבטא ברגע הראשון (רגע השליפה והירי) ואז יש מצב והיה מדובר בשוטר מת במקום חשוד פצוע.

מניסיוני האישי עם שוטרים פה, התקרית הזו הרבה יותר אופיינית מתקריות אחרות שהוצגו בתקשורת כשוטרים עם אצבע קלה על ההדק שרק מחפשים לירות במישהו.

אני אגב לא מתנגד למצלמות גוף, אבל אני מוצא שמה שמצלמות גוף עושות הוא לא לגרום לשוטרים לעבוד לפי הנוהל אלא מוכיחות שהשוטרים אכן עושים זאת.

ישן 10-04-2016, 20:13
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אני חושב שהמצלמה משרתת את 2 הצדדים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
היא יכולה בהחלט לתת מענה לשאלות משפטיות, בגדול היא מסייעת לכך ששוטרים שפועלים ע״פ הנהלים יקבלו עדות נוספת לפעילותם (מעבר לתצהיר שהם נותנים במהלך המשפט).
השאלה עד כמה זה יתפשט בארה״ב, מעניין אם יישור הקו בעניין מצלמות גו פרו אישיות לכוחות השיטור ייושם בכל ארה״ב ולא רק במדינות ספציפיות.

ייקח זמן עד שזה ייקרה אבל זה בהחלט הטרנד. העלות של הציוד - בייחוד עלות שימור הוידאו לזמן ארוך - היא הבעייה האמיתית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
מעניין מה יהיה המענה הטכנולוגי שלהם לשעות חשוכות (אי אפשר להחזיק פנס כל הזמן, ולעיתים קרובות הוא נזנח בזמן מאבק).

אם אין תאורה, אין תאורה. מספיק שהמצלמה שם להקליט את הקול.

ישן 12-04-2016, 14:28
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "למה צריך לשמור את המידע?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
מצלמת גו פרו עם 64gb יכולה לתעד בקלות משמרת מלאה (10-12 שעות) ברזולוצית הקלטה גבוהה.
אפשר לתת הנחיה שאם אין אירועים חריגים - ניתן למחוק את הזיכרון בתחילת המשמרת הבאה.

בעניין ההחזקה:
מנסיון, מצלמות הגו פרו עמידות מאוד, ולאורך שנים, במיוחד אם אין בהן שימוש אקסטרימי.

א) אם לשוטר עצמו יש את היכולת למחוק את הזיכרון, אתה יכול להיות בטוח שבאירועים חריגים שבהם השוטר פישל, המצלמה תעבור מחיקה עודה לפני שהאירוע נגמר

ב) אתה לעולם לא יודע מתי תזדקק לוידאו הזה. זה שאירוע לא היה חריג במהלך המשמרת לא אומר שבעוד שלושה חודשים לא תצטרך את המידע. מה לעשות - אנשים משקרים וממציאים סיפורים...

ישן 13-04-2016, 19:49
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "1tb זה ממש כלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
1tb זה לא בעיה התקציב לבניית מחשב עם יכולת אחסון גבוהה (או אפילו כוננים חיצונים) היא לא ממש יקרה.

1tb כל ארבעה ימים יהפוך במהרה לבעייה, וזה רק לעיירה קטנה עם חמישה שוטרים מפטרלים במשמרת.אם מדובר בכוח שיטור של עיר גדולה (למשל ניו יורק) מדובר בכמה עשרות tb בשבוע!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
כמובן שאם המידע רק נאגר אז אחרי תקופה מסוימת תהיה בעיה, לכן אני חושב שיהיה הכי חכם פשוט לשמור מידע בטווח של 72 שעות,

לפני כשבועיים, במסגרת תפקידי כשומר במרכז קניות פה, קראת למשטרה על הסגת גבול (trespassing) נגד גנב סדרתי שנעצר בעבר כמה וכמה פעמים במרכז הקניות שבו אני עובד. הגנב כמובן טען שלא ידע שאסור לו להיות שם. לפי החוק פה, בשטח פרטי פתוח לציבור [כמו מרכז קניות] אם אתה אוסר על אדם להיכנס (ומאחר וזה שטח פרטי, מותר לך), אתה חייב ליידע את האיש ואתה לא יכול לאסור מישהו על הסגת גבול אם עברו יותר משלושים יום מאז שהזהרת אותו לא להיכנס. על מנת להוכיח שלא עברו שלושים יום מאז שהזהרתי אותו, הלכתי אחורה שבועיים וחצי, לתקרית האחרונה עם הגנב הזה, ובאמצעות מצלמות האבטחה (ושפת הגוף המאוד ברורה שלי בצילומים) יכולתי להוכיח שכן אמרתי לו. זה רק שבועיים אחורה (ובמקרה זה מדובר בצילום באיכות ירודה, כך שיש לי בערך חודש אחורה של ארכיב בכל רגע נתון). כדי שמצלמות גוף באמת יהיו יעילות יהיה צורך בלפחות 30 יום של שימור, כנראה יותר - כי לך תדע.

עולה לי בראש הסיפור עם ג'ון קייסיק, שסיפר על "שוטר אידיוט" ש"התנכל לו" בלי סיבה לפני שנים רבות... רק שלמרבה צערו של הפוליטיקאי הנבזי, משטרת המדינה של אוהיו עדיין החזיקה בעותק ממצלמת הדשבורד של השוטר שהוכיחו שמי שאידיוט זה הפוליטיקאי... שנים אחרי!.
http://www.foxnews.com/politics/201...-cop-idiot.html

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
אם לכוחות הביטחון יש אינטרס לשמור מידע מכל תקופת הזמן, אז שיממנו לוגיסטיקה במיליארדי דולרים (שזה גם לא אסון כזה גדול לאמריקאים).

ראשית, כשאתה אומר כוחות הביטחון למי אתה מתכוון? ה FBI? משרד השריף של מחוז נבאדה? משטרת ניו יורק? משטרת העיר גראס וואלי? יש אלפי ראשויות אכיפת חוק, אין להן תקציב אחיד, אין להן ראש אחד או משרד ראשי.....

שנית, מיליארדי דולרים???? תגיד לי, מה אתה חושב, ששוטרים פה נוהגים בפרארי? בניגוד חד שמה שאתה חושב אפילו משטרה של עיר גדולה כמו ניו-יורק לא יכולה להרשות לעצמה מיליארדי דולרים של לוגיסטיקה. מבט מהיר בתקציב הניהולי של משטרת ניו-יורק מעלה שכל התקציב כולו לשנת 2016 מגיע לכ4.9 מיליארד דולר...

שלישית, אפילו אם היו תקציבים כאלה ללוגיסטיקה, מה זה "לא אסון כזה גדול"? הממשלה הפדרלית עם חוב של 19 טריליון דולר ושורפת כסף כאילו היה בנזין... כשהיא תגיע לחוב של 24 טריליון, זו הנקודה שבה היא לא תוכל ללוות מספיק כסף כדי לשלם רק את הריבית על החוב.... בנקודה זו רק אלוהים יודע מה יקרה... אבל בגדול, כל תוספת הוצאות רק מקרבת את היום הזה...

ישן 13-04-2016, 21:12
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מה הפיתרון שלך לשימור המידע?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]1tb זה לא בעיה..."

למיטב ידיעתי - אין שום גוף שיטור בעולם שמצייד את כוחותיו באמצעי תיעוד 24/7 ללא הגבלה.

אני חושב שככל שיכולת הכיווץ מתקדמת ויכולת האחסון גוברת (בתחילת שנות ה2000 1gb היה קובץ ענק, היום זה על גבול הבדיחה), יש מצב טוב שבעתיד הלא רחוק יהיה לנו קל וזול יותר לשמור מידע, תוסיף לכל זה את חוות השרתים האינסופיות, ענן וכ׳ו.

יכול להיות ששילוב בין ssd למחשבים ביולוגים יכניס אותנו לעידן חדש, אי אפשר לדעת.

נתון נוסף שצריך לקחת זה את עניין הרזולוציה - היא פשוט הופכת בכל שנה למפלצתית יותר.

יצא לי לצלם ב4k והאיכות פשוט אדירה, וכבר עכשיו יש פיתוחים לרזולוציה גבוהה בהרבה.

ככה שקשה לדעת מי ינצח במירוץ.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-04-2016, 00:47
  Prototype Prototype אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.14
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]1tb זה לא בעיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
1tb כל ארבעה ימים יהפוך במהרה לבעייה, וזה רק לעיירה קטנה עם חמישה שוטרים מפטרלים במשמרת.אם מדובר בכוח שיטור של עיר גדולה (למשל ניו יורק) מדובר בכמה עשרות tb בשבוע!

רק בשביל להוסיף קצת מידע על זה, זה +\- התחום בו אני עוסק.
הטכנולוגיה של תיעוד שיתאפשר 24\7 כל עוד הרכב פועל\ יש חשמל למצלמה אפשרית.
סתם כדוגמא, אצלי ברכב המצלמה במצב Record כל עוד הרכב מונע. כמובן שאפשר גם לדאוג לכך שתקליט בלי הנעת הרכב אבל אין לי צורך בכך.
הבעיה העיקרית אכן כמות הנפח אבל גם עליו יש שיטות להתגבר, הנפוצה היא להקליט ב Loop אינסופי. כל עוד המפעיל לא סימן Tag כלשהו שמסמן למערכת לשמור קטע זה או אחר אוטו' או שמר קטע בצורה ידנית, המערכת תדרוס את החומר הקודם ותמשיך להקליט על ההארד דיסק. אפשר בקלות לדרוס את החומר בכמות אינסופית ורק במידה והשוטר סימן Tag ספציפי ביציאה לאירוע\ קריאה\ משהו חשוד הקטע ישאר שמור בהארד דיסק בתיקייה מיועדת עד למחיקה ידנית ולא ידרס.
עוד שיטה, היא שימוש במצלמות עם רזולוציה נמוכה (אך מספקת), קצב פריימים איטי מעט ושחור לבן, הדברים האלה חוסכים הרבה מאוד מקום.
ניתן להגיע למצב של 4-5 רכבים מתועדים במשך משמרת של 8 שעות שיקח פחות מ 1Tb, וזה בהקלטה רצופה בלי מחיקה של חומר "מת".
ישן 13-04-2016, 22:33
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
דוחסים את הוידאו כמובן. עם אלגוריתם דחיסה טוב (נניח, HEVC)
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "נשמע קל בהתחלה. ואז אתה עושה..."

ניתן לדחוס וידאו ולהקטין את נפחו פי 200 עד 500 (כשה"תמורה" היא כמובן עד כמה אתה מוכן לאבד מאיכות הוידאו), כך שבדוגמה שלך של אותם 240GB כל יום (שגם את חלקם ניתן יהיה למחוק תוך כמה ימים מעטים, אם דווח שלא תועדו בהקלטות אירועים חריגים) קטנים ל-1.2GB ביום, מה שיאפשר ב-10TB (שלחלוטין ניתן למצוא להם תקציב) לשמור כמה חודשים טובים של וידאו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 10-04-2016, 20:24
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "שים לב לרגע שליפת הסכין"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
המרחק בינהם היה אפסי, גם ראו שהשוטר היה מאוד מופתע.
אם היה מדובר בתוקף מיומן, הוא יכול היה לבצע תקיפה מדויקת וקטלנית.

אני מניח שהתוקף החליט להסלים לאחר שהשוטר ביקש ממנו להישען על הרכב לצורך חיפוש אישי, מדהים איך לאחר שנסיון התקיפה נכשל הוא התחיל לצעוק לעברו שיהרוג אותו (כנראה רק אז הוא הבין שהוא הולך להיכנס לכלא לשנים רבות עקב נסיון רצח, ולכן הוא כבר העדיף למות....).

על פי המידע שיש לי ביד, החשוד הוא מבוקש במדינת מרילנד בחשד להריגה (בסכין). לא ברור מדוע הוא החליט להסלים את האירוע אבל די ברור, עוד לפני שהאירוע מסלים, שמדובר באדם שאחיזתו במציאות חלושה לכל היותר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:02

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר