לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2016, 12:59
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הכרה בעליונות של לינוקס"

לפי ההרצאה הם לקחו את זה as-is מאובונטו.

ת'אכלס לא נראה שזה מאפשר שום דבר שלא יכולת לעשות כבר קודם באמצעות MinGW או Cygwin; זה פשוט "של מיקרוסופט", כי הם רוצים להגיד שיש להם כלי shell חזק. זה נסיון שני שלהם לעשות כלי shell חזק - לראשון הם קראו PowerShell ואנחנו יודעים איך זה יצא...

אז הם הלכו על שיטת "ניתן להם מה שכבר בעצם יש וכולם יודעים שהוא מעולה - ונגיד שזה שלנו". ("כניעה" - לעיל)

הם אומרים שזה לא VM אבל גם הם (מה לעשות) צריכים לתרגם syscalls של לינוקס ל syscalls של NT Kernel, שזה בעצם... כמו wine, אבל הפוך

כמובן שעדיין מדובר על עניין פונקציונלי ותו-לא, עבור מפתחים. בעולם הפרודקשן זה לא יעזור - כל השיט של חלונות נשאר שם, אפילו אם תריץ שרתים "של לינוקס" (אם הם יודעים לתרגם את כל ה syscalls שלהם) - דרך הדבר הזה. ה I/O עדיין יהיה גרוע, ניהול הזיכרון... וכו'. האתרים הנפוצים בעולם לא יעברו פתאום לחלונות בגלל הדבר הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2016, 13:03
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הכרה בעליונות של לינוקס"

אני לא אובייקטיבי, וכנראה לא הבנאדם הכי מתאים לחוות דעה, כי בגדול אני דיי שונא להתעסק ב IT / DevOps , ורוב הניסיון שלי ב .NET ו Windows ....

אני חושב ש PowerShell עדיף על Bash , לפחות כשמשתמשים בהם לבנות משהו מורכב בניגוד לתפעול שגרתי...

אני חושב שמיקרסופט פשוט מודים שיש קהל עצום של אנשי סיסטם / IT / DevOps ששולטים היטב ב bash . וכנראה יותר חשוב, שאם אתה משתמש ב puppet /chef/ Ansible , וכד', או עושה איזשהו דיפלויימנט אוטומטי אז הרבה יותר קל אם את הסקריפטים שאתה נאלץ לכתוב (ואתה נאלץ), אתה יכול לעשות בשפת סקריפטים יחידה.

ובהתחשב בתנועה של מיקרוסופט לאחרונה לכיוון קוד פתוח ולינוקס ( .NET ללינוקס וכו') אז כל המרבה הרי זה משובח.

לגבי תאימות, אני מניח שתקבל משהו כמו ה bash של cygwin ....
ישן 01-04-2016, 01:29
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי borsood שמתחילה ב "לא מבין מה ההתרגשות. ל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי borsood
לא מבין מה ההתרגשות. ל windows 3.5 כבר היה posix שמחייב sh אז יחליפו את זה עם bash
יופי

ההתרגשות היא מזה שה-POSIX Subsystem/Interix/SUA שהיה החל מ-NT 3.5 עד ווינדוס 8 מימש את IEEE 1003.1 ולא מעבר לזה. זה אומר שלא יכלת להשתמש בזה כדי להריץ שום תוכנה אמיתית. זה כמו שהיום תעשה מע"ה "תואמת NT" שלא תומכת בשום API או פיצ'ר שהגיעו אחרי NT4. זה יהיה תחרות למשהו? בגלל זה mingw היה כל-כך מועיל. ההבדל לעומת mingw הוא שעכשיו לא יצטרכו פרויקט מיוחד שעושה בילד מיוחד לווינדוס עם גרסה מיוחדת של ה-toolchain, אלא יוכלו להשתמש ישר בבינארים של אובונטו, או לפחות כך נראה שהם טוענים.

המגבלות שהופכות את זה לפחות מרגש הן דברים בסגנון:

Third, note that Bash and Linux tools cannot interact with Windows
applications and tools, and vice-versa. So you won’t be able to run
Notepad from Bash, or run Ruby in Bash from PowerShell.

https://blogs.windows.com/buildinga...ntu-on-windows/

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר