לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2012, 18:31
  spyshadow spyshadow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
פטור שמירות

היי,

לפני כמה זמן עשיתי טירונות בבסיס מחווה אלון בצפון, הייתי בפלוגת סער.
פלוגה שידועה על קבלת חיילים עם קה"ס ופרופיל נפשי.
בכל מקרה סיימתי את הטירונות והציבו אותי בבסיס במרכז, הקב"ן בטירונות אמרה שהיא נתנה לי תש 7, אבל כשהגעתי לבסיס החדש אמרו לי שיש לי 4.
הלכתי לקב"ן בתל השומר והוא אמר לי שמכיוון שרק לפני שבוע הקב"ן ראשי קבע את התש 4 אני לא יכול לערער עדיין וקיבלתי מכתב "המלצה" לועדת פרט (ממש לא מכתב המלצה אבל בסדר).
בועדת פרט דחו את הבקשה שלי לפטור משמירות, פניתי לרע"ן שלי אישית בדלת פתוחה וביקשתי עזרה, הבאתי טפסים מפסיכיאטר מגיל 14 ואישורים של פסיכולוגים שהבעיה שלי אמיתית ושאני לא משקר, הוא דחה אותי ואמר שאסור לו אפילו להסתכל על הטפסים האלה.

מישהו יודע מה אני יכול לעשות? כי חודש הבא קבעו לי תורנויות שמירה ואני פשוט לא מסוגל לעלות לשמור, אני סובל מסעיף נפשי ויש לי 7 סעיפי ליקוי רפואיים בתיק האישי שלי, אני לא משקר לאף אחד ואני דובר אמת.
באמת קשה לי ואני לא מסוגל לעלות לשמור, אני מבין את הצורך בלשרת ואני מוכן לעשות תורנויות אחרות, כמו מטבח וכו', רק לא שמירות.
קבעו לי שמירה לדצמבר, ומחר אני הולך לראות קב"ן שוב.
למישהו יש מושג מה אני יכול לעשות? במידה והקב"ן שוב ידחה אותי ואני לא יקבל את הפטור הזה.. כי בסה"כ אני לא מתכוון לעלות לשמור, אני לא מתכוון לפגוע בעצמי.
גם בטירונות לא שמרתי בלילות, המ"מ יצאה לקראתי והחליפה אותי עם חיילים אחרים בלילות.

חברים מהבסיס אמרו לי ללכת לקב"ן ולעשות בלאגן ולא לוותר, ולקחת את הטפסים שוב לועדת פרט כי בפעם הקודמת לא הבאתי טפסים לרפואיים.
חבר אחר אמר לי כשתגיע השמירה שלי לפתוח בנוהל התאבדות.
אני רוצה לשאול מזה.. מה יעשו לי אם אני יעשה את זה כדי ללכת לקב"ן שיפטור אותי, כי אני באמת לא מסוגל לעלות לשמור.
ואני אומר את האמת ובמידה ויחתימו אותי על נשק אני עוד ירה בעצמי.
אני בדכאון כבר חודשים בגלל התפקיד שאני נמצא בו, אני נעזר באתר בלילה בשם סהר שתומך במצוקה נפשית.

אני ישמח עם מישהו יכול לעזור לי.. כי אני נשבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר