לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2016, 20:11
  American Eagle American Eagle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
האם הערבים גורמים לנו להכיר פחות בנות?

בנסיעתי חזרה מהחה"כ הביתה, כאשר אני רואה אוטו קצת יותר חדש משלי עם טורבו ואגזוז לחץ, מוריד 2 בנות יפות רוסיות ונותן פול גז, נזכרתי בטענה שפעם חבר שלי העלה- שבגלל הערבים אנחנו מכירים פחות בנות.

אני גר בעיר שבה אחוז גבוה (או כפי שזה נראה או מורגש- גבוה מאוד!) מהבנות יוצאות עם ערבים. ברור שיש בהם משהו מושך- בד"כ אלה יהיו ערסים, וערסים בקהילת הערבים יש הרבה.
במחשבה ראשונה ,נראה שהטענה של חבר שלי הגיונית ונכונה- הערבים לוקחים בנות יהודיות (ערביות הרבה יותר בעייתי להכיר וברוב הפעמים בלתי אפשרי בגלל אופיה של החברה הערבית, גם הנוצרית) וליהודים שכאמור היצע הבנות הערביות פחות זמין להם, נשאר פחות בנות.

מצד שני אני מסתובב הרבה בחיפה- עיר שבה ראיתי רק זוג אחד של ערבי ויהודיה, ופרט אליהם לא מורגש כלל ה"שליטה הערבית בבנות היהודיות". כי אני לומד שם, לעיתים גם הייתי מתגורר שם. למעט כמה דייטים שלא המשיכו, נראה שאין הבדל מהותי בין הסגירות שלי בעיר מול בחיפה.

מובן שבעיר סגרתי כמה וכמה דברים (התנשקתי עם בחורות צרפתית ויותר מזה), ובחיפה למיטב זכרוני לא, אבל בעיר אני גר יותר שנים משגרתי בחיפה. מה גם, שהשליטה הערבית בעירי התגברה מאוד מאז.
מה דעתכם? האם העובדה שהמון בנות יהודיות יוצאות עם ערבים, בעצם גורמת לנו לסגור\להכיר פחות בנות? (לא פעם פגשתי ,באינטרנט האמת, בנות שהיו מעוניינות אך ורק ערבי, ולא יהודי). לדעתי זו ראייה עקומה קצת של המציאות והתשובה היא לא, מה דעתכם?
*הפוסט לא בא להתסיס, הוא מכיל עובדות בשטח בלבד ובא לקבל דיעה אמיתית של חברי הקבוצה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2016, 21:40
  American Eagle American Eagle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.11
פעם הייתה עונה לי תשובות טובות פה לפי הזכור לי
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אומייגוד. הבנאדם הואשם..."

למה כולם כועסים?
המדינה לא מצאה שאני פדופיל, ואפילו לא מצאה להעמידני לדין.
אבי דוביצקי ברח מהארץ בגלל הסתבכויות עם החוק, איומים על חייו וכמו כן הוא חייב מליונים רק למשרד עורכי דין שאני מכיר. הוא לא תמיד פעל נקי, לעיתים עיוות ראיות כדי לנסות להפליל גם כאלה שבאו להפגש עם מישהי שאינה קטינה (לפי דברי עוה"ד שלי). הוא סחט חשודים וככל הנראה ניסה לסחוט גם אותי. תקראו עליו קצת ותראו את הצד האפל שלו..

אפילו אם הייתי פדופיל (ביננו יש בנות 15 מאוד מפותחות אבל עזבו אתכם- לא נכנס לזה, מה שאסור אסור)- אני רואה פדופילים באותו אור כמו הומואים, לסביות וכו'- סטייה במשיכה ביחס לאדם הרגיל. פעם היו סוקלים הומואים באבנים- היום יש יותר מודעות ומבינים אותם.

לגבי פדופילים- הבעיה היחידה היא שילדה קטנה לא תמיד מבינה את המשמעות של מה שהיא עושה, לכן הסכמה שלה עומדת בסימן שאלה שהוא גדל ככל שגילה קטן. פרט לזה- פדופיליה היא סוג של פשיט, ותו לא. אני לא יודע למה רבים רואים פדופילים באותו אור כמו רוצחים.

נערך לאחרונה ע"י American Eagle בתאריך 28-04-2016 בשעה 21:46.
ישן 29-04-2016, 09:29
צלמית המשתמש של Benjamin Willard
  משתמש זכר Benjamin Willard Benjamin Willard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.11
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי American Eagle שמתחילה ב "פעם הייתה עונה לי תשובות טובות פה לפי הזכור לי"

1. רק לצורך ביאור, פדופיליה זה משיכה מינית למושאים שלא החלו את תהליך ההתבגרות המינית (puberty).

2. אבי צייד הפדופילים הוא לא הנקודה פה. בשביל מה נסעת להיפגש עם ילדה בת 13? לעזור לה עם שיעורי בית בחשבון? או בשביל statutory rape ?

3. עוד הבהרה קטנה, האינטרנט נותן כסות מטעה של אנונימיות... אבל המנהלים פה יודעים מי אתה, מאיפה, פייסבוק, אימייל, וכו'

4. האמת שיש הבדל ענק בין הומוסקסואליות לפדופיליה. הומוסקסאלים נמשכים לבגירים, בני מינם. פדופילים נמשכים לילדים. כל מימוש של משיכה כזאת, אפילו חלקי ביותר, הוא פגיעה במושא המשיכה. ומבחינה חברתית, הסימפטיה שפדופיל שהורידו לו לום בראש יקבל, שקולה בערך לסימפטיה שהמחבל מחברון קיבל (עם החייל היורה).

ועוד קטע, כשפדופיליה מצטלבת עם צורך פסיכופטי (סוציופתי?) לאנוס/ לפגוע בשביל להגיע לפורקן מיני, אז בכלל.... המתת חסד וכו'...

5. איכשהו לא נראה לי שאתה פדופיל. רק קריפ שאף אחת לא רוצה להתקרב עליו ממטר, אז יחסי הכוחות שבינו לבין ילדה בת 13 מוצאים חן בעיניו... בכל זאת אולי יהיה לך יותר קל לשכנע ילדה קטנה... או לכפות את עצמך... מי יודע?

6. הבעיה האמיתית בכל הסיפור פה... היא שאתה מצדיק את המעשים שלך... אתה לא מבין שכל סוג של אינטראקציה מינית בין גבר בן 25 לילדה בת 13 נמצאת איפשהו אלימות, לפגיעה. ושמבחינה חברתית זה נמצא באותה קטגוריה של עברינות פלילית יחד עם אונס, ועבריינות מין בכלל. למעשה ב'תתי תרבויות עבריניות' זה יותר גרוע מרצח.

חבל שלא הגעת לכלא... שם היו מסבירים לך....
ישן 29-04-2016, 08:02
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי American Eagle שמתחילה ב "אני"

לשאלתך- כן, באופן אבסולוטי זה שיש ערבים אומר שהיצע הנשים הפוטנציאלי נמוך יותר. אבל לא בגלל שהם ערבים בעלי תכונות מיסטיות אלא בגלל שזה עוד גברים שמתחרים על אותה כמות של נשים (מבלי להיכנס למשוואה המסובכת של הם גם מייצרים נשים חדשות ולכן מגדילים את ההיצע, זה כבר מסובך מדי).

המשוואה שלך צריכה להיות האם אתה מעוניין להיות עם בחורה שהיא מספיק ג'ילדה כדי ליפול לרגלי "ערבים" (בר"ת כי המוצא לא חשוב, אני משתמש במונח כפי שאתה משתמש בו כדי לציין ערסים בבונים ללא קשר למוצא אתני) או לא.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:23

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר