לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2016, 09:01
  רדנקו1 רדנקו1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
מבקש מפרט לשני מחשבים - מחשב משרדי עד 1600 ומחשב שישמש כשרת ואל פסק

למחשב המשרדי אין צורך במקלדת,עכבר ומסך.
אם אפשר לרדת מהסכום המבוקש - זה יהיה מצוין.
יש צורך בכונן אופטי. עדיף SSD אבל אם אין צורך אז אין חובה.
רצוי שיהיה ניתן לשדרג בעתיד בלי להחליף.
ישמש לאופיס ותכנת ניהול משרד והנהלת חשבונות.
לגבי השרת - כאן באמת אין לי מושג מה טווח המחירים האפשרי ולכן אני מפרט רק את הצרכים.
לשרת יתחברו בשלב ראשון שלושה מחשבים (ועוד שניים שאמורים להתחבר בחיבור מהבית למחשבים במשרד - לא יודע אם זה אמור לעבור דרך השרת או לא ואני מעדיף שתהיה אפשרות לחבר אליו עוד מחשבים בעתיד ללא צורך בשדרוג)
אני מניח שצריך כאן ציוד היקפי אבל במחיר המינימלי ביותר
על השרת תשב תוכנת ניהול המשרד והנהלת החשבונות וכמובן יתחברו אליו מדפסת.
אני מבין שצריך שני כוננים לצורך גיבוי.
גם כאן אשמח למחיר מנינימלי אבל בלי להתפשר בצרכים.
צריך גם המלצה לאל פסק עבור השרת. וגם כאן - המחיר לא ידוע לי ולכן ארצה משהו שיוכל לעשות את העבודה אבל במחיר המינימלי הנדרש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2016, 10:24
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רדנקו1 שמתחילה ב "לא התכוונתי לומר שהמחיר כולל..."

דיברתם על 2 דברים שונים...
מחשב שולחני ב-1600 (אפילו בפחות) עם יכולת להתקין מערכת הפעלה 64 ביט ללא מסך, מקלדת ועכבר, אפילו עם כונן SSD - אין בעיה לעשות זאת (קח בחשבון שרישיון מ"ה עולה בין 100 ש"ח ל-100 דולר, תלוי בעסק, מייקרוסופט נותנת סיבסוד לפעמים לעסקים קטנים אבל אני לא מכיר את התנאים)

לגבי השרת - כפי שלינוקס אמר, המחיר יעלה במיוחד ש:
1. רישיון למ"ה לשרת - יקר מאוד (800$ אם אני זוכר נכון, אבל כאמור - יש צד שלישי ולפעמים סבסודים שחוסכים על זה כסף)
2. בשביל יציבות של שרת אתה תצטרך דברים שעולים כסף כמו תמיכה בRAID ברמת חומרה, 2 חיבורים לחשמל, מנגנון נגד ברקים, קירור, ואם הרעש מפריע - חדר אחר בשבילו כי שרתים עושים הרבה רעש וצריכים הרבה קור בד"כ, אני חושב שסה"כ של 7 אלף ומעלה בשבילו זה נשמע הגיוני, אבל בלי לדעת מה התקציב הכולל ומה הדרישות (צריך גם שרת דוא"ל? שרת web? כרטיס רשת מהיר? כמות זיכרון? מה השימושים?) יהיה קשה להרכיב מפרט.
3. כשאתה אומר "ייתחברו אליו" - הכוונה ייקבלו desktop ויעבדו עליו מקומית? כי אם כן אז תצטרך (מצד מייקרוסופט) גם רשיונות RDS.

אישית אני לא מכיר את עולם החומרות של השרתים, אבל קיימים פה אנשים שכן יוכלו לעזור - לכשתיתן קצת יותר פרטים.

ישן 22-05-2016, 10:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "דיברתם על 2 דברים..."

בדרך כלל זה אומר שרת של exchange, שירותים של office 365, תשתית של רשת בהתאם, שרת עם מספיק ראם לתמוך בכל זה ועדיף שיהיה dc עם שני מחשבים מינימום למקרה ושרת אחד פיזי נופל בשביל גיבוי חייב rds, dfs וככה הלאה. תחזוקה של המחשבים (כולל טכנאי לעסק) עולה כסף.
מחשב משרדי זה באמת לא עולה הרבה, אבל התוכנות שלו יעלו מינימום סכום מכובד ואת כל אלה הוא לא לוקח בחשבון בכלל.
אדם עם תעודה של mcse, סיסקו וככה הלאה או ידע מתאים בלי תעודה לא עובד בחינם ואתכל זה הוא לא לוקח בחשבון.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 23-05-2016, 09:38
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "לא כשמדובר בשרת מיילים מסכן בעסק קטן."

דווקא עד כמה שידוע לי מס הכנסה דורשים שיהיה לך מידע על התזרים שלך 7 שנים אחורה, ואתה לא רוצה להתעסק איתם... צריך להיות מסודרים
אם אכן המטרה היא רק ניהול ספרי חשבונות של החברה, והתוכנה מאפשרת גיבוי / export של המידע - אפשר לעשות זאת בענן (שכירת שרת, גיבוי ל onedrive/gdrive/dropbox וחבריהם, שאפילו בגרסה החינמית שלהם צריך להספיק), אבל גם בפתרון כזה צריך לוודא מה הנהלים של המבקש / לקוח, אם מדובר על ניהול של ספרי חשבונות "רגישים" (לדוגמה בנק) - פתרון של ניהול וגיבוי בענן, או אפילו מחוץ לגבולות המדינה - לא ייתקבל

ישן 23-05-2016, 09:59
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
אבל מה צריך כדי לענות על דרישה זו?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "דווקא עד כמה שידוע לי מס..."

1. להחזיק מחשב משרדי שעליו יש את התוכנה. יכול להיות מחשב די פשוט (1600 שקל למשל)

2. להחזיק במיקום מרוחק פיזית דיסק קשיח שעליו יש שכפול של הדיסק הקשיח במחשב המקורי (מתוך הנחה הסבירה שהתוכנות החשובות לא מתעדכנות, או כשמגיע עידכון פעם בכמה שנים לשכפל שוב): 200 שקל.

3. אם רוצים ממש להגזים עם שכבת הגנה נוספת מלאה - לקנות ממש מחשב שולחני שני זהה לצורך זה, לשים בו את הכונן השני לאחר השכפול, לוודא שהכל עובד, ולשים במיקום מרוחק: 1600 שקל.

4. לגבות למחשב נוסף במשרד ולכונן רשת מרוחק גיבוי יומי+שבועי+שנתי, ולשמור בנוסף את הגיבוי השנתי (מה שמס הכנסה צריכים 7 שנים) במייל כל סוף שנה = בפועל חינם.
כל תוכנת ניהול חשבונות מאפשרת גיבוי, וגודל הקבצים הוא זניח, כך שאפשר לשמור את כל הקבצים החשובים משוכפלים 50 פעם (גיבוי שבועי מלא) וזה לא ידגדג את מגבלות השטח.

כל זה,
גם מכסה אותך מכל כיוון (שריפה, נזק למחשב, בלאי, גיבוי, שחזור מהיר)
וגם בעלות שלא מתקרבת לרכש ותחזוקת שרת לא נחוץ.

ממה שהבנתי,
אנחנו מדברים על משרד סטנדרטי - לא על חברה ביטחונית או בנק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר