לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2016, 09:54
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פפילון שמתחילה ב "לימוד אצל hackeru/johnbryce"

קודם כל - זו דעתי בלבד כמישהו שעובד בתחום, יצא לתחום אחר וחזר אליו לא מזמן, ייתכן שאנשים אחרים עם ניסיון אחר ימליצו לך אחרת, ההחלטה היא שלך בלבד בסופו של דבר והדרך הנכונה היא זו שאתה תחליט שהיא נכונה בשבילך,
מעבר לזה - זו דעתי:
אם אתה נהנה מפיתוח - לך לקורסי פיתוח תוכנה (הקורסים של החצי שנה - שנה), תקבל תעודה שאתה יודע לפתח, תמצא עבודה עם משכורת בסיסית ותלמד (או שלא) לתואר בזמן העבודה,
למה? כי חבל לשרוף עכשיו 4 שנים, עדיף קודם להיכנס לתחום ואז להשקיע בתואר אם זה בכלל מדבר אליך - אל תשכח שיש הרבה ילדים שיוצאים כל שנה מהצבא עם 5 שנים ויותר של ניסיון בפיתוח ואתה צריך קודם לצמצם את הפער.

קורסי העשרה (חשוב לציין - לדעתי!) - הם מיועדים למי שכבר בתחום ורוצה לעבור לנושא אחר, אני לא רואה איך מקום עבודה ייקח קורסי העשרה באופן רציני, עד שלא יהיו לך דוגמאות לאפליקציות שפיתחת (אם זה הכיוון שלך) לא באמת ייסתכלו עליך.

פיתוח אפליקציות זהה ברמות השכר שלו למפתחים רגילים, לא חסרים טבלאות שכר (מוטות למעלה, כמובן) באינטרנט, פשוט תיקח טבלה כזו ותוריד בממוצע באיזור 2000 ממה שרשום שם - זה בערך מה שניתן לקבל בתחום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2016, 22:25
צלמית המשתמש של פפילון
  משתמש זכר פפילון פפילון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.15
אוקי, תודה.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "קודם כל - זו דעתי בלבד כמישהו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
קודם כל - זו דעתי בלבד כמישהו שעובד בתחום, יצא לתחום אחר וחזר אליו לא מזמן, ייתכן שאנשים אחרים עם ניסיון אחר ימליצו לך אחרת, ההחלטה היא שלך בלבד בסופו של דבר והדרך הנכונה היא זו שאתה תחליט שהיא נכונה בשבילך,
מעבר לזה - זו דעתי:
אם אתה נהנה מפיתוח - לך לקורסי פיתוח תוכנה (הקורסים של החצי שנה - שנה), תקבל תעודה שאתה יודע לפתח, תמצא עבודה עם משכורת בסיסית ותלמד (או שלא) לתואר בזמן העבודה,
למה? כי חבל לשרוף עכשיו 4 שנים, עדיף קודם להיכנס לתחום ואז להשקיע בתואר אם זה בכלל מדבר אליך - אל תשכח שיש הרבה ילדים שיוצאים כל שנה מהצבא עם 5 שנים ויותר של ניסיון בפיתוח ואתה צריך קודם לצמצם את הפער.

קורסי העשרה (חשוב לציין - לדעתי!) - הם מיועדים למי שכבר בתחום ורוצה לעבור לנושא אחר, אני לא רואה איך מקום עבודה ייקח קורסי העשרה באופן רציני, עד שלא יהיו לך דוגמאות לאפליקציות שפיתחת (אם זה הכיוון שלך) לא באמת ייסתכלו עליך.

פיתוח אפליקציות זהה ברמות השכר שלו למפתחים רגילים, לא חסרים טבלאות שכר (מוטות למעלה, כמובן) באינטרנט, פשוט תיקח טבלה כזו ותוריד בממוצע באיזור 2000 ממה שרשום שם - זה בערך מה שניתן לקבל בתחום.

נתת כמה הערות חשובות שאקח לתשומת ליבי.
ואגב, אני אומנם מניח בסבירות גבוהה שלא - אך אשאל ליתר ביטחון:
תעודות ממקומות כאלו, יכולים לעזור בקבלה לאוניברסיטה?

ושימי תודה שטרחת לעשות את "העבודה המלוכלכת". וצדקת, זה רק גורם לי לנוע לכיוון השני.
ציינתי את המקומות האלו בעיקר כסוג של "דוגמא" ומכיוון שהפרסום שלהם כנראה טוב
בכול אופן אם יש המלצה על מקום אחר אני יותר מאשמח לשמוע.

ישן 23-05-2016, 09:27
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פפילון שמתחילה ב "אוקי, תודה."

צודק, התשובה היא לא,
גם קורסים יותר "רציניים" המכוונים לכיוון פיתוח התוכנה לא יעניקו לך פטורים מקורסים באוניברסיטה,

אמנם כל מוסד אקדמאי קובע את הקורסים הנלמדים אצלו לטובת קבלת תואר, אך כולם כפופים לאישור המל"ג (משרד ללימודים גבוהים? לא בטוח) ולכן יש המון קורסים חופפים דוגמת מבני נתונים, שפה עילית, לוגיקה, מתמטיקה (לינארים, חדוו"א), אלגוריתמים וכו'
הכי טוב ללכת למוסדות כאלו, אם כן בחרת בלנסות תואר, ולראות לאילו פטורים אתה זכאי, אבל סיכוי סביר שלכלום ולכן המלצתי לנסות מקומות שמאפשרים לך ללמוד שפת תכנות ולא את הכול מסביב, לפחות בשלב ראשון.

ישן 22-05-2016, 10:31
  n0br0s n0br0s אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פפילון שמתחילה ב "לימוד אצל hackeru/johnbryce"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פפילון
אני חייל משוחרר ואני מתעניין בללמוד לפתח אפליקציות לאנדרואיד. יש לי היכרות עם סביבת .NET (אין לי מושג איך ממש לאמוד את הידע באופן מקצועי, כי זה נלמד באופן חובבני)
הקורסים האלו יותר מיועדים להעשרה עצמית מאשר לחיפוש עבודה בתחום. זאת אומרת, פיתוח אפליקציות בתור תחביב.

1.אם בכול זאת ארצה לעבוד בתחום בהמשך, מהי המשכורת הממוצעת? מהם סיכוי הקבלה? האם המקומות הללו נחשבים "למשהו"?
2. האם לדעתכם זה שווה את הכסף? האם הלימוד שם הוא רציני ובאמת יוצאים עם ידע נרחב בקורסים מעין אלו? ברור שלא יהיה להשוות בינם לבין מהנדס תוכנה, אך ברמה הכללית.

לגבי המשכורות, על פי סקרי שכר שיצא לי לראות המשכורות יכולות להגיע סביב 20 אלף בחודש.
זה כמובן לא בשנה הראשונה, אלה מפתח מוביל עם ניסיון. אני הייתי סטודנט בהאקריו היום אני בשנה הראשונה שלי במשרה של מפתח מובייל (שלחו אותי בסיום הקורס לעבודה) נכון- מרוויח משכורת התחלתית אבל זה יהיה שווה את זה בשביל לצבור ניסיון..תכלס גם אם אתה לא מתכנן לעבוד אלא רק לצבור ידע כרגע אז יהמסלול שם כולל גם פיתוח לIOS וגם לאנדרואיד בקורס אחד במקום לעשות 2 קורסים נפרדים (מה שרוב השוק מציע) בהצלחה
ישן 22-05-2016, 11:43
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי n0br0s שמתחילה ב "[QUOTE=פפילון]אני חייל משוחרר..."

שכחת לציין שההודעות שלך, בסבירות גבוהה, הן מטעם האקריו... עובדה - אתה "היית סטודנט שם" - אבל רק לפני 3 שבועות ביקשת עליהם דיעה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=598492 - מה קרה - אתה לא סומך על הדעה של עצמך בתור אחד שהיה שם בפועל?

מה שאומר שתי אפשרויות: או שהיית שם ממש מעט זמן ועזבת כי המקום לא התאים לך (ואז שכחת לציין זאת, שבעצם מה שאתה עושה היום [בהנחה שזה לא קידום עסקים ברשת אלא באמת תכנות כמו שאתה מצהיר] - הוא לא בזכות האקריו - וגם - גילוי נאות, מדוע עזבת?) - או שכל הודעתך היא שקר גמור, ונשלחת לשקר לאנשים מטעם מישהו (אולי האקריו?) - ואז - כדאי שהשואל יחשוב טוב אם הוא רוצה להוציא את כספו על מקום שכזה...

אז, מי מהשנים? או שאולי יש לך הסבר שלישי לסתירה שלא הצלחתי לחשוב עליו...

ישן 26-05-2016, 12:54
  coralz coralz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.16
תגובה רשמית מטעם מכללת האקריו.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי n0br0s שמתחילה ב "[QUOTE=פפילון]אני חייל משוחרר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי n0br0s
לגבי המשכורות, על פי סקרי שכר שיצא לי לראות המשכורות יכולות להגיע סביב 20 אלף בחודש.
זה כמובן לא בשנה הראשונה, אלה מפתח מוביל עם ניסיון. אני הייתי סטודנט בהאקריו היום אני בשנה הראשונה שלי במשרה של מפתח מובייל (שלחו אותי בסיום הקורס לעבודה) נכון- מרוויח משכורת התחלתית אבל זה יהיה שווה את זה בשביל לצבור ניסיון..תכלס גם אם אתה לא מתכנן לעבוד אלא רק לצבור ידע כרגע אז יהמסלול שם כולל גם פיתוח לIOS וגם לאנדרואיד בקורס אחד במקום לעשות 2 קורסים נפרדים (מה שרוב השוק מציע) בהצלחה

שלום,
אני קורל מטעם האקריו,במידה ומישהו כאן בפורום רוצה לקבל באמת את עזרתי אני כאן לכל שאלה
שימי הבנתי שאתה מנהל הפורום צר לי איך אינני מכירה את היוזר n0bros ואני לא מבינה מה הסיבה שהוא מגיב בשם המותג האקריו, ייתכן וזאת פעילות של אפיליאייטורים חיצוניים אעשה בדיקה כמובן.
כאן לכל שאלה יום טוב והצלחה לכולם.
ישן 05-06-2016, 00:56
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי coralz שמתחילה ב "תגובה רשמית מטעם מכללת האקריו."

שלום קורל,

לא, הוא אינו מגיב בשם האקריו. להפך, הוא מציג את עצמו כסתם מישהו שמצד אחד רוצה לדעת איך שם, ומצד שני למד שם והיום הוא עובד בתחום בעקבות זה שהוא למד שם. אלו, כמובן, שתי עובדות סותרות. הדבר יכול לנבוע מכך שהמשווקים שאתם עובדים איתם אולי משתמשים באותו כינוי עבור כמה מפרסמים באמצעות שיתוף הסיסמה של הכינוי בין כל עובדי משרד הפרסום, או לחלופין שמדובר באדם בודד שפשוט מפרסם בכל כך הרבה מקומות בכמה שיטות שונות, ולא שם לב שהוא כבר פרסם כאן בפורמט א' שסותר פרסום בפורמט ב'.

בכל מקרה, הפרסום אסור לפי תקנון האתר, והתחזות לביקורת מסתם מישהו כשהיא בעצם מודעה שיווקית, מלבד שהיא נגד תקנון האתר, עלולה להיות אפילו עבירה פלילית (ממליץ לכם להתייעץ עם עו"ד). למשל: הוצאת דבר במרמה. אני כמובן לא עו"ד וזוהי לא המלצה משפטית. אני רק ממליץ לכם להתייעץ משפטית. קחו כדוגמה את מודעות הקידום בעיתונים - תמיד יהיה כתוב בראש הדף "מדור פרסומי", או משהו בסגנון, כדי שהקוראים ידעו שלא מדובר במידע אובייקטיבי. וכן, אני יודע שנדיר שמשהו בעיתון (או בכל מקום) הוא אובייקטיבי, אבל כאן מדובר לחלוטין במסר שיווקי - כסף - ותו לא.

אגב, מי שרוצה לפרסם באתרים - תמיד יכול לקנות באנר באיזה אתר שהוא רוצה - אני לא מכיר אתר שלא יסכים למכור באנרים. יש מצב שזה יהיה לכם אפילו יותר זול מהתשלום שאתם משלמים למפרסמי הגרילה, וגם תוכלו להנות מבאנר צבעוני, יפה, ומושך, בניגוד לסתם הודעה בפורום. שלא לדבר על זה שבמודל הזה, אתם משלמים רק כשמישהו נכנס בפועל לבאנר, מה שבעצם אומר שהוא מביע עניין בפועל. כי ברור לגולש שמדובר בפרסומת, והוא מעוניין במה שיש לה להציע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר