לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2016, 21:38
  Speedster Speedster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.16
פסילת מקצוע מכונאי רכב רקע רפואי בחיל אוויר

אני כבר כמעט שנתיים משרת במקצוע מכונאי רכב אבל עקב הבעייה הרפואית שלי שהיא פריצת דיסק שהייתה לי עוד מלפני הצבא מהרגע שסיימתי את הקורס (שגם בו לא ממש עשיתי משהו רק מה שיכולתי)
הגעתי לבסיס הקבע שלי בתל נוף ובפגישה עם מפקד הסדנה ביום הראשון הסברתי לו על מצבי והוא נתן לי לעבוד בתור פקיד. לפני חצי שנה עשיתי MRI חוזר שהאורטופד שלי מתל השומר ביקש ממני לעשות כי הראשון היה ישן מדי וראו שיש החמרה. עכשיו בגלל שאני לא יכול לעשות שלב 9 אני רוצה לפסול מקצוע כדי שאוכל לקבל את הדרגה שלי ואת הפטורים שאני אמור לקבל בלי קשר למקצוע(גם פטור נורמאלי הרופא לא נותן לי) אבל אני רוצה לעשות את זה מבלי שיעבירו אותי בסיס אני מעוניין להישאר בבסיס שלי כי היחס של המפקדים שלי וכל אנשי הקבע בסדנה טוב לי אני מקבל יחס טוב ונותן יחס טוב ולכן חבל לי שבגלל הפסילה יעבירו אותי בסיס אבל אני כן רוצה לפסול כדי לקבל את מה שמגיע לי(פטורים ודרגה).
אני פרופיל 72 ואם אני פוסל זה אמור להיות לי פרופיל 45 רפואי, המפקד שלי אמר שיש סיכוי בוועדה שהם יעבירו אותי בסיס לפי שיקולם אבל לפי מה שהבנתי לפרופיל 45 רפואי אין מקצועות או משהו רק פקידים ואני כרגע פקיד על תקן מכונאי.
יש דרך לפסול את המקצוע מבלי שיעבירו אותי בסיס?
תודה לעוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2016, 22:48
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "[QUOTE=Speedster] והרופא לא..."

אתה בטוח שאין דבר כזה?

אם הפטורים האלה הם פטורים שנגררים כתוצאה מסעיפי ליקוי מסויימים שיש לו (בפועל) אך לא מוזנים לו בקובץ כ"א (כי לא עבר דרך ועדה רפואית), אז אולי הוא טכנית אמור לקבל אותם בגלל הבעייה שלו (ובאזרחות למשל היה מקבל אישור רפואי שאסור לו לעשות כך וכך) - אבל הוא מתעקש שלא יזינו לו את סעיפי הליקוי האלה, למה שהרופא לא יגיד "אין לך בעייה, אם הייתה לך, היו לך הסעיפים המדוברים"?

רק מה שאני לא מבין זה את סדר האירועים בשאלה של השואל... "אם אני פוסל מקצוע... אני מקבל פרופיל כך וכך". למיטב ידיעתי זה בדיוק ההפך: קודם קובעים פרופיל מסויים, ואם הסעיף הספציפי או לחלופין חומרת סעיף באופן כללי פוסלת את המקצוע שיש לו - אז המקצוע נפסל (לא זוכר אם אוטומטית או שיש בירוקרטיה/שיקול דעת בעניין)

ישן 16-08-2016, 04:36
  Speedster Speedster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.16
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב ""אין דבר כזה" זה ביטוי בשפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benjamin Willard
"אין דבר כזה" זה ביטוי בשפה העברית שמעיד על השתוממות, ואי קבלה של דבר זה או אחר.

חייל שיש לו פריצת דיסק, צריך להיות פטור מפעילויות מסוימות, ולקבל טיפול רפואי מסויים (פיזיותרפיה, מעקב אורתופדי, כאב). אם הוא לא מתעקש על כך, אז הוא מטומטם ומסכן את הבריאות שלו. אם רופא/ מפקד מונע ממנו את הנ"ל, הדבר דורש פנייה למערכת הרפואה הצבאית, ו/או קבילה.

אני כן במעקב של אורטופד ופיזיותרפיה(אני צריך לקבוע אמרו לי שכרגע אין תורים כי זה נחשב לפעם ראשונה ולנסות שוב להתקשר כל פעם) ולגבי הפסילה אמרו למפקד שלי שיפסלו לי אבל יש סיכוי שיעבירו אותי אז הוא אמר לי תחשוב על זה כדי שתיהיה בטוח ואני רוצה לפסול אבל לא לעבור בסיס.
לגבי הפטורים בהתחלה כשרק הגעתי כן הביאו לי את הפטור שאני אמור לקבל אבל מאז הרופא כל פעם שינה אותו עד שהוא לא היה שווה דבר ולא נתן לי משהו חיוני
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר