לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2016, 09:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
תרשה לי לספר לך סיפור אמיתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אוהבים אותך, שמעון"

לפני מספר עשורים כאשר מפלגת העבודה האהובה שלך הייתה בשילטון ישראל היפה, קרובת משפחה שלי שהייתה בכירה במפלגת העבודה דאז לקחה קרוב אחר שלי לפגישה של מפלגת העבודה סגורה והם אמרו כמה הוא נהדר וכמה הוא תורם למפלגה ולמדינה עד שאותו קרוב אמר להם שפרס מנצל אותם בשביל מיקום פוליטי והוא יהרוס את המפלגה בעתיד ואחרי זה אותה קרובה לא לקחה את אותו קרוב יותר למפגש של העבודה אחרי אותו סיפור.
רצה הגורל והוא צדק אחרי מספר עשורים עם הסיפור של קדימה כשפרס גמר את מפלגת העבודה ואחרי זה הסיפור עם החרדים שנתנו לו להיות נשיא.

לסיכום פרס הוא אדם בלי נאמנות ואפשר לומר עליו נחש כמו שרבין אמר עליו והוא האבא של אוסלו אותו הסכם שלום שגרם לכל כך הרבה מוות של יהודים. רבין היה צריך לדחות את ההסכם המסוכן הזה ובטעות הזאת רבין אשם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 14-09-2016 בשעה 09:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2016, 09:55
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תקון טעות קריטית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תרשה לי לספר לך סיפור אמיתי"

לעולם לא הייתי חבר מפלגה ומפלגת העבודה איננה האהובה שלי ובמרבית המקרים היא אכזבה אותי בהיותה בשלטון.
זכותה הגדולה יחד עם שותפים היא בהקמת המדינה, ביסוסה, ייצובה והבטחת בטחונה.
יחד עם זאת היא כשלה ביחסה לפלסטינאים אזרחי מדינת ישראל - מה שהיה ויש לנו עדיין השלכות לגבי הפלסטינאים בגדה המערבית וברצועת עזה.; היא כשלה בנושאי ההתנחלויות למרות שפעלו על פי תוכנית סדורה ( תוכנית אלון ) + כניעה ללחצים, שסבכו את המצב; היא כשלה בהבאת השלום עם מצרים ובעקבותיה עם כלל מדינות ערב ( לפחות אלו הצמודים לגבולותינו; היא כשלה בהקטנת הפערים בחברה;
היא יצרה את הנוהל של טיפול ב"אנשינו תחילה " ודחיית כל האחרים - מה שנותר אצלנו ( במינון נמוך יותר ) עד עצם היום הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר