לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2016, 11:00
צלמית המשתמש של .S.S.R
  משתמש זכר .S.S.R .S.S.R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.16
Facebook profile
לצאת מהארון

בוקר טוב לכל מי שיוצא לו לקרוא את הפוסט שלי.

אני בן 29, מסיים לימודי רפואה. נשוי לאישה יפיפייה.
אני מאוד אוהב אותה ואיני נמשך לגברים באופן מיני.

ברשותכם אשתמש במונח לצאת מהארון מכיוון שגיליתי משהו מאוד מיוחד על עצמי, שמשול במהותו, היקפו ומשמעותיותו, ליציאה מהארון כשל אדם שמגלה שהוא נמשך לאנשים מאותו זוויג.

כרגע לא משנה מה גיליתי על עצמי, אך הגילוי הזה שינה את חיי. גיליתי מי אני וברצוני לחיות את חיי כמי שאני ולא להעמיד פנים שאני מישהו אחר, כי מגיע לי בתור אדם ותו לא.

אפשר לומר שיצאתי מהארון בפני מספר חברים וכן בפני אישתי והאמת שלי מגניבה לאללה ומצאה חן בעיניי אלה שיצא לי לשתף אותם בה.

רציתי את עצתכם, בנוגע לאיך הייתם יוצאים מהארון עם האמת שלכם לבני משפחתכם ולאחר מכן, אולי, אם האמת שלי כזו מגניבה באמת (ותצטרכו להאמין לי כרגע, בהיעדר מידע נוסף, שהיא כן) לשאר העולם.

שאו ברכה ושיהיה לכם שבוע מוצלח!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2016, 13:58
צלמית המשתמש של .S.S.R
  משתמש זכר .S.S.R .S.S.R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.16
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי itamars2 שמתחילה ב "שחיה נעימה, עברו 3 חודשים מאז..."

כתבתי כדי לקבל עצה ב26.6, במקום עצה קיבלתי הודעות בגנותי.

אם תשים לב:

״רציתי את עצתכם, בנוגע לאיך הייתם יוצאים מהארון עם האמת שלכם לבני משפחתכם ולאחר מכן, אולי, אם האמת שלי כזו מגניבה באמת (ותצטרכו להאמין לי כרגע, בהיעדר מידע נוסף, שהיא כן) לשאר העולם.״

התגובה הראשונה התקבלה ב8.8 ולא הכילה בתוכה עזרה, אלא במקום, קיבלה תת תגובה מזלזלת עוד יותר ב23.8, שגררה עוד אחת גרועה עוד יותר באותו היום, שלך למעשה.

זה לא נחמד במיוחד, נכון?
בן אדם, מבקש עזרה ובמקום לעזור אתם עושים ממני צחוק, בפורום מה שבלב.

בטח ובטח כשתבינו מי אני.
כרגע, אני לא מוצא לנכון שהאנשים שבחרו ״לעזור״ לי כאן, ידעו מי אני.

בכל מקרה, למשפחה שלי כבר יצאתי מהארון, כמו גם לאנשים רבים סביבי.

אני כבר יודע את כל מה שאני צריך כדי לעשות את זה. לא עזרתם בכלום (אלה שבחרו להגיב) וגם ההומור שלכם לא יאה ולא ראוי למקום ולמצב.

יש לכם כברת דרך ארוכה ללכת במסלול שלכם לקבלת האחר, בהצלחה!

להלן:

3. חל איסור מוחלט להשתמש בשפה גסה, לקלל, להקניט, לאיים או לזלזל במשתמשים או בדבריהם, בפורום שלנו אנו דוגלים בזכות לכבוד והחובה לכבד .

נערך לאחרונה ע"י .S.S.R בתאריך 25-09-2016 בשעה 14:10. סיבה: ציטוט חוק מספר 3 בתקנון הפורום
ישן 25-09-2016, 14:10
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי .S.S.R שמתחילה ב "כתבתי כדי לקבל עצה ב26.6,..."

ההודעה הראשונה שלך באשכול הייתה -
80%: איזה אלוף אני, גיליתי אמת עמוקה ממש, הדבר הכי מדהים ביקום, אבל אני לא אגלה לכם מהי (אבל פליז פליז תשאלו אותי עליה!).
20%: יש לי איזו עזרה שאני צריך (ואני מזכיר שוב שיש לי איזו אמת שאסור לי לגלות אבל אני ממש רוצה שתשאלו אותי עליה!).
זו הייתה הנימה, לפחות. וכשזו הנימה, אל תתפלא שאתה מקבל זלזול.

לדוגמה, אם באמת הדבר היחיד שהיית מעוניין להגיד זה: אני צריך עזרה בלומר משהו לא נעים לקרובים אלי, והיית כותב את זה ככה: "שלום לכולם. יש משהו בחיי שאני רוצה לדבר עליו עם האנשים הקרובים אלי, ואני לא יודע איך הם יקבלו את זה. איך אתם הייתם עושים זאת?" הייתה מקבל תגובות אחרות לגמרי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר