לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2016, 19:46
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ממש ממש לא !
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "לויה של אבא שלה, שתעשה מה שהיא רוצה"

אני לא אתווכח עם כך שהאבל הוא בעיקר שלה, כי היא הייתה בתו, אבל מדובר בטקס ממלכתי, ששודר בשידור חי לכל עם ישראל, ולמיליונים רבים ברחבי העולם, טקס שלקחו בו חלק פעיל רבים ממנהיגי העולם, טקס שעלות הפקתו נאמדה בעשרות מיליוני שקלים (אבטחה חסרת תקדים), וכמובן הכל מקופת המדינה - קרי, הכיס שלי ושלך.

אם היה מדובר בטקס צנוע ופרטי מבחינתי שתגיד מה שבא לה, ואיך שבא לה, אני האחרון שהייתי מבקר אותה.

אבל ברגע שזה בוצע בפורום כל כך מכובד, ועם חשיפה תקשורתית כל כך רחבה, זה ביזיון.

אני אומנם יהודי, אבל אני לא דתי, או אפילו קרוב להיות מסורתי, אבל מבחינת קדיש זה סוג של קו אדום שלא חוצים.

במיוחד כשיש אנשים דתיים שמכבדים אותך בהופעתם (בספק רב אם הם היו מגיעים לטקס אם הם היו יודעים שהבת של שמעון הולכת לעוות את הקדיש).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2016, 20:00
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
תראה, אני - בתור מישהו שקבר את אבא שלו - אפשר ומותר לחרוג
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "ממש ממש לא !"

והחריגה של אמירת קדיש של הבת (שוב, בת!) של פרס היא לא נוראית, וגם השינוי הקטן בנוסח שלה לא נוראי. היא הכניסה את השינוי המינורי מאוד שלה (שמן הסתם היה מתואם), והטקס עבר כמו שצריך.
לא שופטים אדם בצערו.
זו לא "אשמתה" שהאבא שלה היה דמות ציבורית ממלכתית, וזכות כל משפחה לקבור את החברים בה כראות עיניהם, אז לא שרפו את הגופה (נניח) אבל נתנו לבת לומר קדיש עם שינוי קטן. כולם יצאו מרוצים וזהו. עזוב את זה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 02-10-2016, 11:10
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
יש לך דוגמאות?
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "1. בכל מה שקשור לנושאי דת..."

אני לא שואל כדי להקניט, אלא באמת אני רוצה לראות.

זו מדינה יהודית. אני יודע שזה קצת כואב לאנשים מודרניים, אולם זה המצב. ודווקא בימינו הרבה יותר קל להשיג מזון לא כשר, מאשר בעבר. אפילו חמץ בפסח.

שוב - יש לך דוגמאות להצהרות בומבסטיות? כשהוא דיבר בלהט רב מעל כל במה אודות הצורך למנוע גרעין מאירן, סבור אני כי הוא קרא מדם ליבו. ואני גם מאמין כי אירן תנסה למחוק אותנו בהזדמנות הראשונה ויודעת גם כי העולם כנראה לא יגיב, כדי לא להסתבך עם מעצמה גרעינית.

חזרה לתלם? מתי קרה שאומות העולם הכתיבו מדיניות בנושאי ליבה, בכל הקשור ל"שליטתנו" על הפלסטינים (אנו שולטים בהם בדיוק במידה שבני אפריקה "שולטים" בחיות הטרף בסוואנה). ועד כמה שאני זוכר - אתה היללת את נתניהו שבחר שוב ושוב בהפסקת אש בזמן "צוק איתן".

ישן 03-10-2016, 23:33
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אם אתה תושב ישראל הדוגמאות "מסתובבות ברחוב" צריך רק להסתכל
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "יש לך דוגמאות?"

אכן המדינה היא מדינה יהודית אבל גם דמוקרטית. אבל היא איננה כפופה ל"חוקח השריע" של הרבנות הראשית. ההפרדה בין הדת למדינה היא אחת מבסיסי המשך קיומנו כאן בארץ הזאת.

אינני פוסל כל מילה היוצאת מפיו של בנימין נתניהו - אני בוחן כל דבר לגופו. הבעיה אצלו שלעיתים אין כל קשר בין המילים למעשים ו/או הוא נוקט בדרך שאינה מקדמת את מאבקיו.

אכן מחובתו לפעול כנגד הגרעון האירני. אלא הוא לא למד דבר מאריאל שרון, שטען שמוטב להיות בתוך האוהל ולירוק החוצה - מאשר מחוץ לאוהל ולירוק פנימה ושתמיד חייבים להיות על הגלגל.
ביבי במקום להיות שותף משפיע הוא נזרק החוצה.

מודה ב"אשמה" אני תמיד אהלל את מי שפועל בהגיון על פי דעתי ובמיוחד למי שפועל ( לא רק בדיבורים ) בקידום נושאים שמביאים לרגיעה ולהפסקת הרג מיותר..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר