לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2016, 20:43
  GoogleGuy GoogleGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.16
הורדת פרופיל, ניתוח ומעבר יחידה

אהלן חברים
נפצעתי די בתחילת השירות עשיתי צילום ומצאו לי קרע, בכל מקרה הורדתי פרופיל (45) ואני נמצא בגדוד בחיר . השלישה אמרה לי שאני צריך לצאת מהגדוד ולאחר מכן הייתה שיחה איתה והמגד שהחליטו שאני עובר ועובדים לי כרגע על ראיון במזי. התקשרתי לשלישה אחרי חודש והיא אמרה שהיא לא זוכרת את זה ולפי הסעיפים שלי אני לא באמת צריך לעזוב את הגדוד, דיברתי איתה היום והיא אמרה שבמזי לא ישרו את הפליטה שלי מהגדוד.
1. מה אוכל לעשות כדי לקדם עזיבה מהגדוד, עם מי אפשר לדבר מלבד המגד בשביל לקבל ביסוס גדול יותר למעבר ? (המגד אחר ממי שהיה)
2. אני יודע שאפשר לתבוע את הצבא אם נפצעת כי אתה נהיה מוגבל באיזשהו מובן אבל אחרי הניתוח שאני צריך לעבור אני אחזור למצב רגיל, האם בכל זאת יש מקום לתבוע ?
3. איך אוכל לקבל עוד מידע על הנושא דרך מקור צבאי ? (נכון לגבי 2 השאלות הראשונות)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2016, 21:44
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GoogleGuy שמתחילה ב "הורדת פרופיל, ניתוח ומעבר יחידה"

אתה מתאר מצב מוזר, פרופיל 45 זה פרופיל שמונע כל פעילות שדה או פעילות פיזית ולמפקדים אין מילה בנושא.
רצוי שתלך לוועדה רפואית שמתקיימת באחד משלושת מוקדי חר"פ (בי"ח 10 בחיפה, צריפין, ב"ש).
אתה צריך להצטייד בטפסים:
- הפניה מרופא היחידה
- טופס נגררת כושר המפרט את סעיפי הליקוי והסיבות לליקוי (מקבלים אותו מהשלישות)
- חוו"ד רופא מומחה בהתאם לבעיה (אורטופד וכו')

1. בהתאם להמלצות הוועדה הרפואית תוכל לבקש לעבור למקום ותפקיד שמתאימים לפרופיל הרפואי שלך ולנגישות לטיפולים רפואיים אם צריך במקרים כאלה.
2. לגבי תביעה, תתייעץ עם עו"ד שמכיר את נושא התביעות מול משהב"ט, בגוגל תמצא לא מעט

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר