לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2016, 17:40
  marin1 marin1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.16
איתור כתובת מייל

שלום לחברי הפורום וחג שמח.
אשמח אם מישהו ידע לעזור לי איך ניתן לשלוח מייל לאתר פניות של אונסקו. כן, האירגון המושמץ הזה , אני מבקש לפנות אליו , כמו כל האחרים . אני חושב שצריך לא לשתוק ולפנות ולהציף אותם במבול לא יתואר של מיילים הסברתיים וגינוי מקצה אל קצה נוכח הרעיון האווילי הזה שהלכו להצביע עליו על נושא שייכות וקשר היסטורי של העם היהודי להר הבית.
האירגון הזה הוא גם שלי גם שלנו ואמור לייצג אותנו בכבוד אל מול כל שאר המדינות החברות שווים מול שווים ! ולא איזשהו אירגון קיקיוני שייסד ארכיטרוריס בשם עראפת התקבל שם ( והוא אפילו לא מדינה! בניגוד גמור לתקנות החברות באירגון זה ) ואף מצליח להעביר רעיון להחלטה ואף להצבעה (!) בו בזמן שאנו , מדינה ריבונית (!), חברה מן המניין(!), כנגדנו מופנית ההחלטה ההזויה הזו!! דבר שהיה צריך מלכתחילה להיפסל ולא להגיע כלל לשולחן הדיונים!!
לכן ,יש לי מה לכתוב אל מנכל"ית הארגון הזה ואל ראשיו , ואני מבקש ממי שיודע איך פונים אליהם ישירות (!) לא דרך..., לעזור לי בבקשה . וכן , אני גם חושב שרבים מאתנו שחושבים בכיוון צרכים לנצל את הבמה ולהגיב בשאת נפש נגד!! ולא שאחרים יעשו עבורנו את העבודה ,אם כי לא תזיק אף פעם תמיכה מבחוץ.
שוב
תודה וחג שמח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר