לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2016, 18:20
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
Luke Cage
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 10 שנת 2016"

חצי ראשון - ממש טוב. חצי שני - הולך ומתדרדר עד שנגמר בקול של פלוץ.
לדעתי נעשו כמה שגיאות קשות במהלך הכתיבה של העונה הזאת. בחצי הראשון של העונה נראה היה שהסדרה יודעת את החוזקות והחולשות שלה ומשחקת יפה לפיהם. בדומה לשאר סדרות Marvel/Netflix, בהתחלה נראה היה שהם יודעים לאתגר את הגיבורים שלהם עם דברים שהכוחות שלהם לא יעזרו להם איתם, (כמו איומים פסיכולוגיים בג'סיקה ג'ונס או ערימת איומים בדרדוויל, בכל זאת הוא בנאדם רגיל) אבל בנקודה מסויימת העונה לוקחת תפנית קשה וחורגת מהכלל הזה, מה שלגמרי לא עניין אותי וגרם לנפילת מתח בתוכנית. משם הדמויות הפכו להיות יותר ויותר מטופשות עד הפינלי שפשוט היה מזעזע. ברור לי שזה לא דרדוויל, קרבות כאן הם קרבות של גיבורי-על שקשה לעשות כמו שצריך בתקציב נמוך, אז הם היו צריכים לדעת את זה ולהמנע מדברים כאלה, אבל הם ניגשו לזה head-on כמו מפגרים ומה שיצא זה בדיחה ממש לא מצחיקה.
יש המון נגיעות אומנותיות בעונה הזאת. אני חושב שהיוצרים התפארו בכך שכמעט כל הקאסט שחור וכך גם הכותבים. זה נחמד והכל, אבל תכלס הייתי מעדיף שישימו יותר דגש על תוכן מאשר על טריוויה כזו. הפסקול של הסדרה הוא מאוד ג'אזי, מה שמשרה אווירת רוגע או דכאון, אבל בטח לא מתח, וזה בעיה כי לפסקול יש אימפקט מטורף על החוויה של צפיה בכל דבר. אבל אני יכול להבין את זה, זה בהחלט החלטה אומנותית. הסדרה הזאת, כפי שמישהו אחר הגדיר אותה, היא ממש מכתב אהבה להארלם ולתרבות שחורה.

בשבילי, החצי הראשון הוא 8/10. החצי השני - 4/10. (הפרק האחרון - 2/10...)
אתן לעונה הזאת 6.5/10 בסה"כ. מבין כל מה שקיים ביקום של Marvel/Netflix, הייתי אומר שהסדר הוא כזה:
  1. דרדוויל, עונה 1
  2. ג'סיקה ג'ונס
  3. דרדוויל, עונה 2
  4. לוק קייג'

הערת צד, נטפליקס הודיעו ש-Iron Fist יצא ב-17 במרץ 2017.

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2016, 19:44
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
Star Trek Beyond
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים והסדרות לחודש 10 שנת 2016"

עוד חרא מבית היוצר של הטאיווני עם הבולבול הקטן - ג'סטין לין.

ידעתי מראש שאני הולך לצפות בגוש של חרא, אבל לא היה לי משהו אחר לעשות אחה"צ, אז הלכתי על זה.

בעיקרון כל סרט שגורם לי להירדם אוט' מקבל מינוס 3 נקודות מהדירוג,
אז מלבד לעובדה שנרדמתי והייתי צריך להמשיך עם הסרט מאוחר יותר:

1. תסריט - לא קיים

2. אפקטים - הדבר היחידי שמחזיק את הסרט, אפקטים בכמות סיטונאית בחלקים נרחבים של הסרט, כידוע, ג'סטין חולה על אפקטים, וכנראה בגלל זה הוא עדיין שורד בתעשיה, כי בתור במאי הוא שווה לתחת.

3. רמת משחק - על הפנים, לקחו שחקנים מעולים שכבר הוכיחו את עצמם ב2 סרטים מצליחים מאוד בסדרה ופשוט גרמו להם להיראות מגוחכים.

ההרגשה לאורך כל הסרט זה שמדובר בסדרת טלוויזיה, ולא בסרט קולנוע שאמור להיות שובר קופות.

הנבל הראשי היה מוזר ולא משכנע, הסייד קיק שסייעה להם הייתה כמוהו (חסרת תוכן עם איפור מפגר), בקיצור הכל גרוע בסרט הזה, מלבד לאפקטים.

הסרט הזה לדעתי גם מוכיח שדירוג IMDB (שנתן לסרט 7.3) כבר לא שווה כלום היום, כל מבקר סרטים שנתן לסרט הזה מעל 6.5 צריך לפרוש מהמקצוע.

למי שלא יודע, את 2 הסרטים הראשונים בסדרה (שהתעוררה מחדש לתחייה), ביים והפיק ג'י. ג'י. אברהמס שישתבח שמו לעד, אך עקב אילוצי לו"ז והתחייבות למלחמת הכוכבים, הוא לא יכול היה להכנס לפרויקט של Beyond, אז קיבלנו את לין הדרעק.

לדעתי האולפנים בעצמם הבינו שהם עשו טעות גדולה עם הסרט, ואני לא רואה תרחיש אחר מלבד לחזרה של אברהמס לסרט הרביעי בסדרה, או שפשוט יקברו את המותג למשך מספר שנים, ויתחילו את הכל מההתחלה.

ככה או ככה, ההחלטה לתת לג'סטין לין ליצור את הסרט הזה, הייתה גרועה מאוד.

6 במדד

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-10-2016, 11:51
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
ביקורות יום כיפור

היום השלישי - 2.0:

חרא של סרט, לא מזכיר בשום צורה את יצירת הפאר של הסרט הראשון (אפילו היום עם האפקטים של פעם, הוא עדיין הרבה יותר טוב), הסרט פשוט לא עקבי, מתקדם יותר מדי מהר, הם ניסו בכוח לשחזר את הסרט הראשון, אבל הם פשוט נכשלו.

דמויות גרועות, משחק גרוע, תסריט גרוע, נקודת האור היחידה של הסרט זה האפקטים, אבל מעבר לכך- הכל גרוע, בדיוק כמו בסטארטרק האחרון.

5 במדד

Marauders:

אומנם קאדר שחקנים מרשים, ולסרט יש מספר סצינות נחמדות, אבל הסרט פשוט כתוב לא נכון, אתה מרגיש שאתה צופה בסרט, אבל הוא לא מתקדם לשום מקום, המון סצינות חסרות משמעות ותוכן, לצערי אני החלטתי לפרוש בערך ב70% כי כבר לא היה לי כוח, והתחלתי לקבל כאב ראש.

ידעתי לפני הצפיה בסרט שמדובר בחרא, כי אפילו IMDB נתנו דירוג נמוך, אבל לא ציפיתי שזה יהיה כל כך גרוע.

4 במדד

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-10-2016, 00:00
מנהל פורום חומרה

Tickled

סרט דוקומנטרי של HBO. עיתונאי ניו-זילנדי נתקל בסרטון של כמה חבר'ה במה שנקרא "תחרות דגדוגים" וחברה שנראה שזה הביזנס שלה. הוא מתעניין קצת ומה שהוא מגלה די מדהים.
אל תראו טריילרים, אל תקראו כלום על הסרט, פשוט תראו אותו. זה מתחיל בצורה די קלילה ומוזרה עם מה שתיארתי והולך והופך לסיפור הזוי בצורה שקשה לתאר. בגלל שזה סרט דוקומנטרי זה מוסיף קצת פאנץ' לסיפור כי כל מה שאתם רואים שם אמיתי לגמרי.

סרט מעולה. הציון שלי יהיה קצת מוזר כאן כי אני לא חושב שסרט כזה וסרטים רגילים יושבים בכלל על אותה הסקאלה, אבל אני אני אנסח את דעתי על זה למספר זה כנראה יהיה 10/10.
אגב דוקומנטריים, עוד סרט מדהים זה Going Clear: Scientology and the Prison of Belief. חשבתם שאתם יודעים כמה סיינטולוגיה זה מפגר? אין לכם מושג.

ישן 27-10-2016, 16:56
מנהל פורום חומרה

Ghostbusters

לא משהו. חייכתי במשך חלקים ארוכים מהסרט כי הוא כן קליל ולפעמים משעשע, אבל לצערי לא הצלחתי לצחוק במהלך הסרט. יש כמה בדיחות שהם דשים עד שכבר די נמאס מהן. בנוסף, לא ברור לי בכלל מה קייט מק'קינן ניסתה לעשות שם, הדמות הזאת לא היה מצחיקה או מעניינת, היא פשוט שיחקה בנאדם עם אספרגר כנראה. נראה לי שהיתה שם בעיה בינה לבין הבמאי, שהיה צריך לתקן את השטות הזאת, כי זו לא היתה ממש דמות, זו היתה הפרעת קשב וריכוז.
יש כמה סצינות אקשן מגניבות עם אפקטים נחמדים מאוד. בנוסף יש הופעות אורח של כוכבי הסרט הישן שעדיין חיים, אבל זה לא ממש הוסיף עבורי לסרט. יש רק אולי משפט אחד שאחד מהם אומר ששעשע אותי.
לזלי ג'ונס היתה די טובה ומשעשעת, לדעתי היא היתה הטובה מהארבעה. עוד דבר יחסית זניח שחשבתי עליו ואני בטוח שאני היחיד בעולם שזה מפריע לו, אבל משום מה הם לקחו את מייקל קנת' וויליאמס (עומאר מ-The Wire, אחת הדמויות האגדיות ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה, It's all in the game yo) לשחק תפקיד של סוכן השירות החשאי. הוא מופיע משהו כמו 29 שניות על המסך והתפקיד שלו לא חשוב בעליל, הם יכלו לקחת הומלס מהרחוב לשחק את התפקיד הזה וזה לא היה משנה בכלום את הסרט, אז לא ברור לי למה הביאו אותו לעשות את זה.

בכל אופן, אתן לסרט 5.5/10. אפשר לראות, אבל לדעתי יש סרטים טובים יותר שאפשר לראות בזמן הזה.
Peace.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר