לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה למבקרים חדשים שמגיעים לכאן - יש קבוצת ווטסאפ בניהולו של יואב הוזמי צרו עימו קשר להצטרפות לקבוצה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית > דגמי נייר
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2016, 16:22
  yrn_n yrn_n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
המלצה לקראת התערוכה השנתית של המועדון - קטגוריות נייר

1. בהמשך לדיון משנה שעברה ( http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E4#post4598729),בנושא חלוקה נוספת לקטגוריית דגמי נייר בתערוכה השנתית אני רוצה לפתוח שוב את הנושא.

2. כיום המצב בתערוכה השנתית לגבי תחרות בנושאים השונים (תעופה/רק"מ/דיורמות/עץ/כללי) הוא שיש חלוקה בנושאי תעופה ורק"מ מבחינת גודל.
בנושא דגמי הנייר אין חלוקה כלל.

3. במשך השנים האחרונות יש שינוי (לטובה) בכמות, בגודל, באיכות ובנושאים של דגמי הנייר המוצגים בתערוכה ושנכנסים לשיפוט בתחרות.

4. היה ניסיון כשבועיים לפני התערוכה לשנות את מצב הדברים כדי שיתאים למצב החדש (בקשה להגדיר תתי קטגוריות נוספות לנושא הנייר), אולם בשל הקרבה למועד התערוכה הוחלט ע"י וועד המועדון,
לבחון את הנושא בהמשך וחולקו בתערוכה יותר תעודות הצטיינות.
( https://2015-uploaded.fresh.co.il/2...16/79326707.jpg)
5. לדעתי השיפוט לגבי דגמי הנייר הנו בעייתי במקצת תחת קטגוריה כללית אחת, היות שישנם דגמים שונים (נושאים/גודל) המקשים על השופט לבחור דגם מנצח.

5. אנחנו כרגע כחודשיים לפני התערוכה, כך שלדעתי יש מספיק זמן לנסות ולשנות את קטגוריית הנייר מכללית למפורטת יותר.

6. במהלך השנים אני רואה שהדגמים המוצגים מתחלקים לרוב לנושאי תעופה בקנ"מ גדול, תעופה בקנ"מ קטן,
רק"מ (רכבות/טנקים וכו', אולם כמות הדגמים המוצגת יחסית קטנה).
ישנם גם דגמים בנושאים אחרים כגון ספינות/דמויות/מד"ב.

7. לכן אני מציע לוועד המועדון (דרך אשר/בועז/אוריאל) לשנות את השיפוט הקיים ולהוסיף תחת נושא נייר את הקטגוריות הבאות:
- תעופה בקנ"מ גדול (1:30 ומעלה)
- תעופה בקנ"מ קטן (עד 1:30)
- רק"מ
- כללי

8. צריך לקחת בחשבון שיכול להיות מצב שבו וועד המועדון ייצר מגינים לקטגוריות אלו לתערוכה ולא יהיו דגמים שייכנסו לקטגוריות האלו כלל ובכך יש הפסד למועדון.

אני מבקש לקיים דיון פורה בנושא וללא התלהמות בבקשה כדי לקדם את הנושא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2016, 18:31
  yrn_n yrn_n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי יגאל פתאל שמתחילה ב "אני נסכים עם יואב. עיקר המטרה..."

יואב ויגאל צודקים שמהות התערוכה היא מפגש של בוני דגמים וזאת חוויה בפני עצמה

לגבי חלוקה של תעופה לקנ"מ גדול/קטן אני חושב שאין עוררין.
לפי מה שאתה ואשר מעלים נשאלת השאלה האם לאחד את הרק"מ עם הכללי.
אני זוכר שהוצגו בתערוכות הקודמות כלי רכב, טנקים/נגמשים/רכבת (בד"כ ע"י יגאל ), ספינות (אודי/ויטלי?), דמויות ומדע בדיוני.
השאלה האם כדאי "לחבר" את כל אילו לקטגוריה אחת (כללי+תעודות הצטיינות) או לשניים (כללי+רק"מ).

אני מקווה שעוד חבר'ה יגיבו פה ויחוו את דעתם בנושא.
אם אפשר, חבר'ה שמקושרים לדגמי נייר בפייסבוק (מועדון/פורום דגמי נייר --> ניר/שמואל) ישאלו גם שם את חברי המועדון שמשתתפים.

אשר: תודה על העלאת הרעיון בפני הוועד.
במידה ומתגבשת דעה, איך ממשיך התהליך מול וועד המועדון? לא פירטת מה הייתה התגובה שם.
ישן 29-10-2016, 18:58
  משתמש זכר יואב הוזמי יואב הוזמי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.13
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yrn_n שמתחילה ב "יואב ויגאל צודקים שמהות..."

במידה ואין מספיק דגמים לקטגורייה מסויימת, תמיד ניתן לתת פרס מיוחד על הצטיינות וייחודיות וזה לא גורע כהוא זה מיוקרתו של הפרס או ממקצועיותו של מקבל הפרס......ייחודיות ומקוריות היו תמיד מקור לפריצות דרך בכל תחום בחיים.

בכל מקרה, אני החזקתי, מחזיק ותמיד אחזיק בדיעה שאי אפשר לתת לדגם כמו מכונית קטנה להתחרות מול דגם מטוס גדול, זה לא הוגן כלפי המתמודדים ולא מכובד לתחום הנייר שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ואינו נופל באיכות וכמות הדגמים מדגמי הפלסטיק כמובן.

רק שנה שעברה, בתערוכה השנתית הגדולה שבחנוכה, דגמי הנייר היוו יותר משליש מכלל הדגמים שהוצגו בתערוכה ותקנו אותי אם אני טועה.

לילה טוב והמשך שבוע מהנה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר