לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2016, 16:50
  yanivib137 yanivib137 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.06
מצרים: כסף לסוכר ולחם אין, אבל לטילים יש

קישור לידיעה ב-Israel Defence

מצרים מתעניינת ברכישת טילי קרקע-אוויר מדגם Buk-M3 מרוסיה. הצדדים עדיין אמורים להסכים על היקף הרכישה, התנאים והעלות.

מקור בלתי מזוהה משורות הצבא צוטט על ידי איזבסטיה: "קהיר ביקשה ממוסקווה טילי Buk-M3. ברשותה של מצרים יש מערכת טילים משודרגת מדגם ה-Buk-M2E והיא מעוניינת לתגבר את יכולות הקרב שלה באמצעות הטילים החדשים, דבר שבא לידי ביטוי בחלק סגור של Army 2016".

החטיבה הראשונה של טלי סאם Buk-M3 כבר נכנסה לשירות במסגרת הצבא הרוסי. העדכון החדש מגדיל את טווח המערכת עד 70 ק"מ ואת גובה הפגיעה במטרה ל-35 ק"מ, כך מדווח defenseworld.net.

מערכות ה-Buk-M3 מצוידות בטילים נגד מטוסים חדשים 9M317M המסוגלים לפעול במודל "שגר ושכח". עם הטווח החדש של המכ"ם, המערכת מסוגלת לאתר ולשגר טילים אל 36 מטרות באופן סימולטני.

יכולות הקרב של ה-Buk-M3 דומות לגרסאות קודמות של המערכת המורכבת יותר, ה-S-300, על פי מומחים המצוטטים על ידי defenseworld.net. ה-Buk החדש מסוגל להגן על כוחות קרקעיים מפני תקיפות מטוסים טקטיים וטילים של האויב מטווח קצר ובינוני.

השדרוג החדש היה כרוך במרכיבים חדשים, שהגבירו את יכולות מערכת המחשוב של המערכת.

לדברי המומחה הצבאי העצמאי יורי ליימין, "ה-Buk-M3 היא מערכת בעלת ניידות גבוהה המיועדות לפעול במסגרת יחידות הצבא. הוא הוסיף כי מצרים נמצאת כעת בעיצומו של תהליך רחב טווח של מודרניזציה של הצבא על מנת להיות מסוגלת להילחם במעצמת אויב. - הערה שלי, הכוונה ישראל ?

יפתח שפיר, ראש תוכנית המאזן הצבאי במזה"ת במסגרת המכון למחקרי ביטחון לאומי (INSS) בתל-אביב, אמר לאיזבסטיה כי הרכישות בקנה מידה גדול של מערכות נשק חדשות על ידי מצרים מונחות על ידי שיקולי יוקרה ורצון מצד קהיר להנהיג את העולם הערבי.

האיום הצבאי על מצרים כיום מגיע יותר מלוב וסודאן. בעוד שהאיום הלובי הוא בעיקר מצד טרוריסטים, הרי שבסודן מדובר בסכסוך בין המדינות על מי הנילוס.

עוד על ה- Buk-M3:
Buk-M3

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2016, 15:54
  Cu1 Cu1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.11
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי yanivib137 שמתחילה ב "כמה טוב שאתה קשוב לשמוע דעות אחרות ונוהג בכבוד.."

בו נמשיך קצת את העובדות (או שמציגים רק עובדות שנוכחות לך) הזכרת את ה OECD אז ישראל בין המדינות עם הכי פחות מיטות בבתי חולים לאלף איש , ישראל עם הפערים הכי גדולים בארגון בין עשירים לעניים וישראל עם הכי הרבה ילדים עניים. אגב אם אתה בוחר דוגמאות רצוי לבדוק אותם קודם הבורסה שלנו למשל במצב לא טוב מחזורי המסחר מצטמצמים כל שנה כמעט (בערכים ראלים)
לפי שיטתך הדמגוגית ישראל היתה צרכה לבטל מידית את הרכש של ה f35 ואולי גם הצוללות (אני רוצה להשמע מעודכן) ובכסף הזה לבנות חמישה בתי חולים חדשים ולתת הקצבות לכל ילד עני הרי הכל בא לפני בטחון (או שזה רק למצרים).
אבל אם נהייה רציניים לרגע כמו שלישראל יש סדרי עדיפויות בטחוניות (שברובם אני אישית תומך ומבין) כך גם למצרים יש והם יכולים לקנות מערכת טילים לפי סדר העדיפויות האלו בלי שישראל תכנס לפאניקה ותתחיל לספור לאחור את השמדתה כי מצריים קונים נשק מרוסיה. כמו שאמרתי אשכול פאניקה מצרי כבר יש בפורום לא צריך עוד אחד.
ואני בלי צניעות מאוד גאה להיות ישראלי וגאה בהישגים של המדינה הזאת.

נערך לאחרונה ע"י Cu1 בתאריך 18-11-2016 בשעה 15:57.
ישן 18-11-2016, 16:39
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אם נניח לרגע בצד את הפריפריה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Cu1 שמתחילה ב "בו נמשיך קצת את העובדות (או..."

ישראל סובלת מדירוג נמוך במדדים רבים עקב אוכלוסית ערבי ישראל.

הכללת אותו מגזר, מאוד פוגעת במדד החינוך \ עוני \ בריאות \ תברואה וכ'ו.

עם כל הכבוד, אותו מגזר לא ממש מרגיש משויכות למדינה או לחוקיה, קיימת שם בניה לא חוקית בהיקפים גדולים, חיבורים פיראטים לחשמל ומים, ותשלומי ארנונה מגוחכים על גבול הלא קיימים.

ללא אותו מגזר, המדדים שלנו היו נראים אחרת.

*בלי קשר לזה, אני חושב שיש עוד הרבה על מה לעבוד במדינת ישראל, עם דגש על יוקר המחיה ועלות הנדל"ן, היום זוג צעיר במדינת ישראל, גם אם הוא אקדמאי, לא יכול לרכוש דירה ללא עזרת הורים.

מחירי הנדל"ן כבר לא הגיוניים, והמדד ממשיך לטפס.

עניין שוק הרכב והדלק הוא גם בזיוני, בלתי אפשרי לרכוש רכב חדש בישראל מבלי להשתעבד לבנק, או להיות ממש עשיר, גם שוק רכבי היד 2 לא ממש להיט.

התשתיות הלאומיות מזעזעות, ובכל יום נוצרים פקקי ענק מנהריה עד ב"ש (והמגמה לא תשתנה בשנים הקרובות, מכיוון שלמדינה חשוב יותר להכניס יותר רכבים לכביש, מאשר לפתח תשתיות - יותר רכבים, זה אומר יותר הכנסות מהיבואנים, ויותר כסף מהדלק, המדינה מרוויחה הון עתק מהפקקים).

אני חושב גם שתקציב הביטחון כבר חרג מכל פרופורציה אפשרית, יש צורך ממשי בהליך בדק בית רציני בצבא, צריך לכפות עליהם חברה חיצונית שתבצע ייעול, אני חושב שקיים שם שומן רב שניתן לשרוף, הצבא יכול להיות הרבה יותר רזה, אך עדיין יעיל וקטלני.

אז אם אני אצטרך לסכם:

ישראל היא גן עדן בהשוואה למדינות המזה"ת, אבל אנחנו עולם 3 בהשוואה לארה"ב וחלק ממדינות העולם המערבי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 18-11-2016 בשעה 16:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר