לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2016, 10:08
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
לא ממש מבין את השאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elaa56 שמתחילה ב "האם נעלי התעמלות מחליקות יותר בהליכה?"

הכל תלוי בסוליה, יש המון נעלי הליכה עם סוליה חלקה - מה שאומר שהן הרבה יותר מחליקות.

ורוב נעלי ההתעמלות מגיעות עם סוליה ייעודית לריצה (חריצים), כמו המשולשים של סאקוני וכ'ו.

כמובן שנעל ריצה תהיה יותר יציבה מנעל חלקה, היא בנויה לזה (ריצה בשטח \ אחיזה).

כשהייתי צעיר ופחות השקעתי בציוד למסעות, אז הייתי מטייל עם הסאקוני שלי והן היו עושות את העבודה (לא ממש יצא לי להחליק, גם כשטיפסתי על סלעים רטובים בנחלים).

מנגד, רק לאחר שנכנסתי חזק לעניין, והתחלתי להשקיע בציוד רציני, הבנתי עד כמה יש שוני מטורף בין מגפיים \ נעלי הרים ייעודיות לבין נעלי ריצה.

(עמידות למים \ חומר מונע החלקה ומאפשר תפיסה חזקה למשטח \ נוחות \ עמידות \ קשיחות).

כשטיפסתי על הקלימנג'רו בשלג ובקרחונים הבנתי כמה זה קריטי ללבוש דברים איכותים, כשאתה מטפס גם על הר כזה (שדווקא נחשב לאחד "הקלים" בעולם הפסגות) אתה מבין איך שום דבר בארץ לא יכין אותך לכזה מאמץ.

אני חשבתי בהתחלה שתרגול טיפוס על מעלה גולני יכין אותי כמו שצריך, עד שקיבלתי את הכאפה של המחסור בחמצן בטיפוס פסגה של הקלימנג'רו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 27-12-2016 בשעה 10:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר